Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:19 22.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Няма ли да поздравим поне...  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано09.09.17 18:57



...братския северно-корейски народ за празДника?

***


Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано09.09.17 19:32



Това си е чисто за бивши членове на БКП, Раб факоФФци и партийни секретари. Но както сме го подкарали Северна Корея може да ни прати някой "подарък".



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Цakи]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано09.09.17 20:50



Комунисти, рабфаковци...абе изобщо цялото прогресивмо човечество днес стиска палци на Кимчо - бореца срещу Новия световен ред. Само Путин и Лавров са "дълбоко загрижени".

***


Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано09.09.17 20:57



Кого имаш предвид под комунисти и рабфакаджии? Баба Цецка, Цецо Шушлека, Боко Тиквата или Роско Плужека?



Редактирано от jingiby на 09.09.17 20:59.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: jingiby]  
Автор cumanich126454 (божидарист)
Публикувано09.09.17 22:19



Кого имаш предвид под комунисти и рабфакаджии? Баба Цецка, Цецо Шушлека, Боко Тиквата или Роско Плужека?

Недей така, че ще стигем и до другаря Иван Костов и неговата знаменателна статия в "Работническо дело"....



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: cumanich126454]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано09.09.17 23:08



Ванчо Циганина, който съсипа СДС е само неуспял кандидат-член на БКП, но е женен за партийна секретарка...





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: jingiby]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано09.09.17 23:43



Но сички се опираме на Материка, марксиста Желев.
Та честит празник на доста бивши и сегашни изтъкнати наши другари...





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано09.09.17 23:49



Ми те изглеждат нормални поставени до Тръмп, Ким , или Макрон, дето чука баба си.
Бай дъ уей, ако се напиняш може и да ти просветне че Кимчовците и хабер са си немали за wmd и добре са се втърквали с Клинтън,но другарят Буш им каза, че ги чака светло Иракско и Либийско бъдеще през 2001 и обърнаха плочата.
Най фрапантното бе когато по CNN дадоха на корейците като успешна картата за тяхното премахване ( на wmd) именно в Либия и Ирак.



Трудно е обаче да разбереш, като психодесен отскачаш още по натам по скалата и Тръмпи и Кими ...

Редактирано от Цakи на 10.09.17 00:12.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано10.09.17 11:21



Ето ти я "знаменателната статия". Анализирай я, да те видим:



Ама ти защо чак сега си се сетил за нея? Нали си основател на ДСБ? Уж.

***

Редактирано от Amateur на 10.09.17 15:59.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: jingiby]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано10.09.17 11:33



Е, аз не говоря за всички бивши комунисти, а за разните му там Андрешковци, дето от малки са закърмени с любов към СъвеЦкия съюз. От тези, които си изредил, само Цецка има потенциала скришом да пророни някоя сълза за другаря Ким. ББ е от криминалния контингент, него къде го броиш?!

***


Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано10.09.17 12:53



Как освободихме Русия на тази дата преди 20 години:



***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Цakи]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано10.09.17 13:17



То и аз си нямах представа какво е това wmd, ама вече съм up-to-date, благодарение на твоята експертност. Слабо, очаквах да откриеш същинските причини за северно-корейската водородна бомба още в 50-те години на миналия век, пък ти само до Клинтън и Буш стигна. Къде остана размаха на мисълта ти?

***


Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (божидарист)
Публикувано10.09.17 15:25



Ето ти я "знаменателната статия". Анализирай я, да те видим:

Всъщностприемам много от прогнозите на Иван Костов. Случи се така, както той казваше че не трябва да се случва:

...Контролът върху националното богатство, суверенитетът върху земята и ресурсите, правото на бъдещите поколения за избор, с които, както видяхме, започнаха престъпно да търгуват в името на временно запазване на политическата власт, трябва да останат за народа. В днешния бурен и бързо променящ се свят ни заплашва загуба на икономическия суверенитет. Запазването му изисква да се вземе смело решение в полза на реформите. Противното ще означава още по-пълно изтощаване на стопанския потенциал на страната, а след това проникване на чужди фирми и монополи, които ще ни лишат от собствените ни ресурси. В това отношение не трябва да има никакви "илюзии". Никой няма да дойде, за да ни помогне.
Ще дойдат, за да правят тук своя бизнес. Националното достойнство изисква да не се чака и предизвиква такъв развой на нещата. Не е в българския характер да се втурнем с отворени обятия и увиснем на шията на чужденеца.
Може би има хора, които не биха имали нищо против "щастливото посрещане", но това е само защото не си дават сметка за последиците. Опитът на развиващите се страни показа на мнозина измежду нас какво следва след първоначалната еуфория.





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано10.09.17 15:28



Идеи са имали и преди това, но здраво са залегнали като ги обявиха за Оста на Злото.
Не е зле да не абиш този ентусиазъм и идеш и покопаш пясъците на Ирак и помогнеш на световната общественост в намирането на прословутите wmd...





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор jingiby (АнтиFYROMизатор)
Публикувано10.09.17 16:20



ГЕРБ се присъедини към събора на русофилите

15:41 | 10 септември 2017 | Политика, Редактор Мануел Насименто

Любовта е чувството, което помага на хората, държавите и народите, заяви край язовир Копринка Красимир Велчев, заместник-председател на ПГ на ГЕРБ.Заместник-председателят на парламентарната група на ГЕРБ и съпредседател на Групата за приятелство България–Русия в 44-то Народно събрание Красимир Велчев се срещна с приятели на руския народ по време на 14-я събор на русофилите край язовир Копринка. Там бе почетена и 140-годишнината от Епопеята на Шипка, съобщиха от пресцентъра на партията.

„На този събор идват хора, които когато се спомене дадена партия или даден политик, изпитват чувство на омраза към тях“, посочи Красимир Велчев.

„Аз обикновено им казвам, че тук ни е събрала любовта. Това е чувството, което ни гради, което помага на хората, на държавите и на народите. Омразата носи само разруха“, категоричен бе зам.-председателят на ПГ на ГЕРБ.

Според него е необходимо да се обърнем с любов и добри чуства към всички, които ни уважават, и които ние уважаваме.

„Съборът на русофилите е една прекрасна традиция, но през последните години при някои хора се забелязва объркване на любовта към руския народ с политиката“, сподели Велчев.

„Това са традиционни отношения, любов създавана от столетия. Една голяма част от тук присъстващите са хора учили като мен в Русия, други са работили в Русия, трети са създали семейства и деца".

На събора Старозагорският митрополит Киприан освети реплика на Самарското знаме, което бе подарено на Община Казанлък, в лицето на кмета Галина Стоянова.

„Приемам знамето от името на гражданите на община Казанлък с изключителна чест и достойнство, с много голяма отговорност, защото такива трябва да бъдат делата на русофилите и на всички представляващи националното движение. 2017 и 2018 година са белязани от знака на 140 години свобода", каза градоначалникът на Казанлък Галина Стоянова.

Сред официалните гости на събора край язовир „Копринка" бяха още и посланикът на Руската федерация Анатолий Макаров, депутатите от ГЕРБ Емил Христов и Борис Кърчев, представители на различни институции.
Виж всички коментари (8)
коментирай

Редактирано от jingiby на 10.09.17 16:21.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: jingiby]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано10.09.17 16:41



Обединени патриоти и ПП "Атака" - единствените, които не подменят историята. Това каза кметът на община Опан, инж. Генчо Колев на събора на общината. Той изтъкна още и важната роля на православието за духовната връзка между българския и руския народ. Благодари на патриотите за подкрепата, принципното им отношение и ролята им на морален стожер, подчертавайки че ПП "Атака" е единствената, която работи за добрите отношения между България и Русия, помни и съхранява уроците от историята. Инж. Колев възроди отколешна българска традиция - фестивал на художествената самодейност "Песните на Златна Тракия". Във фестивала взеха участие детски състави и певчески групи от общината и изпълнители от Русия. Почетни гости бяха народният представител от Обединени патриоти - ПП "Атака", Маргарита Николова и главният координатор на ПП "Атака", Светлозар Лазаров



Светлозар Лазаров - бившият главен секретар на МВР...аз нямам сантимент към времето на Хитлер, но Никола Гешев ми липсва определено!

***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор Darkages (старо куче)
Публикувано10.09.17 17:35



Тази мутра била от Атака...
Да бех умрел вчера, немаше да знам. А си мислех, че е личен избор от тиквите на Боко, така си приличат.
Не че има някакво значение, де.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Darkages]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано10.09.17 17:43



Е, той стана от "Атака" в последствие. До тогава е бил абсолютен професионалист, без политически пристрастия.

***


Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано12.09.17 16:11



Ти явно много много не си запознат със севернокорейският въпрос или пък най-много чрез призмата на полит-коректните западни медии. Ако позволиш ще те открехна, че Ким е онзи който иска обединението на Корея даже под формулата един народ - две системи (по примера на Китай и Хонг-Конг) но само без американското присъствие на полуострова. Във северна Корея има немалко нефт и дияманти които главно се търгуват във Китай и Русия - та янкито се опитва да им спре кранчето - не колкото за самият Ким а по-скоро на ония другите. Та затова и санкциите срещу Ким могат да имат само някаква символична форма. (да не може Ким да пътува във чужбина - - сигурно са разбрали че Ким се гласи на сватбено околосветско пътешествие или на пример да му бъдат конфискувани парите на запад - които ги няма там).

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Редактирано от JovanDamaskin на 12.09.17 16:11.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: JovanDamaskin]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано12.09.17 16:23



Аз че не съм запознат не съм, но какво те кара да мислиш, че не съм запознат?



***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано12.09.17 16:37



...обозначението ти: да поздравим братският севернокорейски народ - който нито ни е братски, нито споделяме неговите ценности...

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано15.09.17 12:17



Напоследък започнаха да прелитат по 2-3 балистични ракети на ден. Искам само да ви предупредя да не си купувате нови дрехи.

(но не ми е гот!)

***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано15.09.17 14:32



Сега ще наложат санкции на всеки кореец, който диша .това е въздуха на световната общественост.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано15.09.17 15:12



Напротив носете си новите дрехи, но не пътувайте обезателно по на исток от Хималаите или по на запад от Хавайте.



Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Цakи]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано15.09.17 15:49





***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (божидарист)
Публикувано15.09.17 16:59



WADA strikes again





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: cumanich126454]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано15.09.17 17:44



Ние ги хващаме. те ги пускат.



***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (божидарист)
Публикувано15.09.17 18:12



Ние ги хващаме. те ги пускат.

Реално са хванали само един видно от статията:

WADA има доказателства срещу само един руски атлет, но неговото име, както и на другите разследвани, не се съобщават.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано15.09.17 19:35



страйкс БАК....
А бе вие от уада не се ли притеснявате да гледате какви добичета играха на женският финал по тенис вместо грациозни жени...



Редактирано от torlakov-93629 на 15.09.17 19:36.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: torlakov-93629]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано15.09.17 20:08



Няма бак тука, само форуърд анд форуърд. Анагейн анагейн анагейн.


Да бе, а те баш Машенка да изловят! Яд ме беше, признавам, но аз и без това женски тенис не гледам, пък и законите трябва да се спазват.

***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: torlakov-93629]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано15.09.17 20:18



А ти защо плюеш така против Кобилкина? Фермата може, а Кобилкина не може - така ли?



***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано15.09.17 21:56



Именно, че не се спазват за всички.





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано15.09.17 22:02



въобще не плюя, но ми напомня за един мой съученик дето и сега е горд как Бай Тошо му стиснал ръката на детска асамблея. Дори ми е забавно, Креза преора форума да биде забелязан с комунистически памфлети , а е всуе, куче с кокал плаши....


Пази Боже да се запозная и с тази чеченка...Диана и италианката биха били чест за мен , дори да ги видя на живо.

Редактирано от torlakov-93629 на 15.09.17 22:06.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: torlakov-93629]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано15.09.17 22:08



Аз пък имам един приятел, сега е в Северна Каралайна, дето ми разказа как отседнали в някаква хижа по планините и хижарят им казал, че Бай Тошо бил спал в същата стая. Понеже били двама и леглата били две, се сменили по средата на нощта, да са сигурни, че са спали на леглото на др. Тодор Живков.



***

Редактирано от Amateur на 15.09.17 22:11.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано15.09.17 22:33



Бай Тошо явка ли е имал в КараЛайна...





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: torlakov-93629]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано15.09.17 22:43



Няма страшно, и аз правя такива умозаключения като съм на 5 ракии.



***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано15.09.17 22:44



На 5 малки! Да не ме изкараш сега пък алкохолик.

***


Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор cumanich126454 (божидарист)
Публикувано15.09.17 22:46



Да бе, а те баш Машенка да изловят! Яд ме беше, признавам, но аз и без това женски тенис не гледам, пък и законите трябва да се спазват.

За да те "хванат" трябва да си се укривал. Нейният случай е травиален. Просто не е разбрала, че препарата мелдоний от 01.01 е бил обявен за допинг. Не толкова личен пропуск, колкото на нейния екип.
А законите... Чувал си за "Прокрустово ложе"?



Редактирано от cumanich126454 на 15.09.17 22:48.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано15.09.17 22:47



хубаво се отъркай в леглото след това, не знаеш кой е бил в него...





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано15.09.17 22:55



Бе и малките са ти много...



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано16.09.17 00:29



Баси, аз пия 10 малки за цяла година





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: komitaO3126319]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано16.09.17 14:35



По най-скромна преценка 5 малки ще ударя още днес. Ще играем бридж. Играем по 5-6 часа и масата през цялото време е отрупана освен с карти и импови таблици, с пиенье, салати, мезета, чипсове и т.н. Е, какво друго да правя? Към края на вечерта едвам смогвам да си преброя точките. Мръсници, в гроба ще ме вкарат!



***

Редактирано от Amateur на 16.09.17 14:38.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано16.09.17 14:59



Вчера от комшиите се чуваше зверски скандал, псувни, клетви, заплахи, удряне по масата. На 5-та минута зацепих, играеха карти, с много ракия





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано16.09.17 15:31



По лош път си тръгнал, чадо.
Как ми се ще да поема греховете ти.





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: komitaO3126319]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано16.09.17 16:03



Виждаш ли какво прави белота с хората...



***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: ludo-mlado]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано16.09.17 16:05



Че какво ти пречи, четвърти ли липсва?



***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано16.09.17 16:38



С три деца в диапазона 7-17 г., работа, учене и голям ремонт във вилен имот не ми остава време за сън, а какво остава за 4-5 часа карти. Пиши ме в групата благородно завиждащи.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано16.09.17 17:36



Абе остави, за едната бройка щях да влизам да ги разтървавам





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано16.09.17 22:46



Що бридж му удрях в Бг на времето, но баце Дани ма прокле и дойдох тук да бачкам. Па са и ожених , което обаче не е негова вина ...





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: ludo-mlado]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано16.09.17 22:50



Казах ти, никаква почивка докато не оправиш съдебната система. Ако се справиш бързо, въведи мир и в Близкият Изток.



Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: torlakov-93629]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано17.09.17 19:21



Бачкане, жени, деца...Живи да ви оплаче човек!



***

Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: Amateur]  
Автор Цakи (оД Цаконица)
Публикувано18.09.17 03:08



Единственият бриджор тук, когото познавам , се разведе и за по сигурно че няма да му разваля играта прати жена си в България.





Тема Re: Няма ли да поздравим поне...нови [re: torlakov-93629]  
Автор kuduger-96506 ((Котроманичев))
Публикувано18.09.17 09:53



Оо, барабанчех аз пред бай ти Тотя некогаш. Интересен ми беше с това негово помахване към маршируващия народ под бившия мавзолей.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.