Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:01 23.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Демографска пустиня 2нови [re: TheGiverAndTheTaker]  
Автор burdzan-93344 (член)
Публикувано20.10.18 07:41



Аз ти посочвам "критериите" на жените в България, не моите. Не ме интересува кой откъде произлиза, исках да кажа, че ако не взимаш поне 1 500 лв. вероятността да останеш без жена е голяма. Друг е въпроса кои взимат такива пари и как ги придобиват.
Селска путка - това е образно определение за жени с манталитет на пачаври, с ограничен кръгозор, елементарни, повърхностни, интерсчийки.
Никоя не ти гледа как се държиш с нея и колко акъл имаш. С това няма никоя жена да впечатлиш. :D
Има силна неприязън в женското съзнание спрямо нормалния български мъж.

Редактирано от burdzan-93344 на 20.10.18 07:43.



Тема Re: Демографска пустиня 2нови [re: burdzan-93344]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.10.18 09:00



Това си е от време оно - жената винаги е била по-меркантилния пол. Но да се генерализира по ниво на заплати 1000-1500 лв е просто идиотско

Зависи, освен имотното състояние и доходите, какво друго предлагаш.

Освен това, казаното от теб, е по-валидно за жените до към 30-35. След това не са толкова финансово ориентирани. В тази възрастова ниша има доста имотни и успели дами, които поддържат връзки с по-млади, по-бедни, но потентни и интересни мъже.

Всичко е относително.

Иначе, като ходя до Кауфланд, всеки ден виждам млади майки, чийто доходи са под 500 лева на глава от семейството. По товята логика би трябало да чакат милионера



Тема Re: Демографска пустиня 2нови [re: croesus]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.10.18 09:01



"p.s. две от 10те, имат по две деца от различни български патриоти. "

Ах, просълзих се

Явно са много стока, щом не са успели да задържат мъж до себе си.



Тема Re: Демографска пустиня 2нови [re: goga]  
Автор burdzan-93344 (член)
Публикувано20.10.18 10:54



Виж какво, с доста от тези боклуци съм излизал, напълно са ми ясни като манталитет и начин на мислене и възприятия. Ако си мъж тип мачо, характеризиращ се с простащина, арогантност, агресия, безотговорност и пълна липса на уважение към другите и 600 лева да ти е заплата тъпите путки харесват такива мъже, и ще искат да са с тях. Но рано или късно пак ще се опре до пари.
А за лелките на 37- 40, които не търсили чак толкова богат мъж, донякъде си прав, но това са разделени жени с деца или стари моми, нормално е да занижат критериите, а и нали трябва да намерят някой балък да им гледа децата. Иначе пак си остават същите и при първа възможност биха те прецакали.



Тема Re: Демографска пустиня 2нови [re: burdzan-93344]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано20.10.18 13:18



Човек, страдаш от мизогиния и тежки комплекси. И с предишния ник, като ги плещеше същите, ти го казахме, ама ти рано или късно пак стигаш до същите излияния. Явно имаш психически проблеми с жените, потърси лекарска помощ, не цапай форума с простотии и селски псувни.

По темата: и преди съм го писал - основният ни проблем в момента (като оставим настрана емиграцията) е огромната маса възрастно население, която мре тия години. Поколението от 30те - 40те на миналия век. Още 10-15 години ще е така. Затова и такъв естествен прираст имаме.



Тема Re: Демографска пустиня 2нови [re: WlSP]  
Автор burdzan-93344 (член)
Публикувано20.10.18 13:32



а за "великия" ти форум, виждам какво е нивото на участниците тук - бедни откъм исторически знания, иначе с претенции за капацитети. Даже в невежеството си са склонни да приписват някакви претенции от моя страна към чужди етноси и територии. Вместо да се образоват исторически и да попрочетат малко различни източници. Аз за разлика от някои участници тук, членове на партии не съм твърдял никога, че Солун е български град и че влиза в границите на нашето землище. Или о-в Тасос, където никакви българи няма.
В областта Добрич били сърби. Обаче, Например в „Добричебската“ (район Добрич, Прокупленска) околия, Печанец върши репресии срещу местното население, което не желае да се бунтува. Самият Печанац дори ги нарича „бугари“ и през януари – февруари 1917 г. е извършил, заедно с К. Войнович, около 70 убийства в Лебанско, обесени са около 120 местни жители, убивани са различните местни чиновници, кметове, бирници, които също са от местното население. В с. Туларе, Поп Мита Димитриевич и к-н Миленко Влахович искат да мобилизират всички способни да боравят с оръжие мъже. Селяните отказали. Тогава четниците ги изкарват извън селото и избиват с ножове и щикове 80 души, като нахвърят труповете им в един дол. По-късно убиват още 40 души, отказали да „въстанат“, или общо за селото са убити 120 души, от „свои“. - Да от Прокупленско има въстанали против българската власт, но това са главно сърби от селата в днешната община Блаца, която тогава се числи към Прокупленска градска околия, от Белолин до Прокопуле и от Прокупле до р. Морава селата са били преобладаващо с българско население.
В България основния демографски проблем е ниската раждаемост и почти никаквото възпроизводство на българите по етнос и високата смъртност. И смъртността е висока не толкова, защото има много хора родени през 30 и 40-те години, на които сега им е времето да мрат, а по-скоро поради липсата на навременна диагностика на някои заболявания у тези хора и последващо адекватно лечение. Ако се вледаме във статистиката смъртността е висока главно при мъжете на въраст 60 - 75 години. Там трябва да се насочат усилията за нейното ограничаване.
А кой какви коплекси има и дали трябва да ходи на лекар - отворко не си ти човека, който трябва да ми дава такива определяния, нито ме познаваш, нито знаеш кой съм. За простотиите си прав иначе. Няма нужда от тях. Ама като гледам и на теб нивото ти е много ниско щом използваш едни и същи, до болка познати клиширани фрази. Навремето знаеш от коя партия обичаха да пращат на лекар тези, които не са им удобни....

Редактирано от burdzan-93344 на 20.10.18 13:58.



Тема Re: Демографска пустиня 2нови [re: burdzan-93344]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано20.10.18 14:02



Ами, за клиширани прояви - клиширани фрази, няма всеки път да ти измислям нови, я!





Тема Re: Демографска пустиня 2нови [re: goga]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано20.10.18 15:09



В САЩ негрите са известни с това, че зарязват жените си с децата.



Тема Re: Демографска пустиня 2нови [re: croesus]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано20.10.18 16:35



Повечето, или около 70% от тях.



Тема Re: Демографска пустиня 2нови [re: croesus]  
Автор goga (изследовател)
Публикувано20.10.18 16:44



Да, знам, че в САЩ бият негрите



И жените са си виновни: кисне по цял ден във фейсбук, не пипа нищо вкъщи, децата оставени на самотек - на Ганю му писва и го удря през просото познавам поне вече трима добре образовани набори, които се разведоха или са на път да се разведат заради пристрастеността на половинките им към лаптоп и социални мрежи.

Редактирано от goga на 20.10.18 16:45.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.