Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 18.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Георги Димитровнови  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано20.06.17 17:56



Вчера гледах предаване по националната телевизия за вожда и учителя. Очаквах в клуба да се развихрят коментари по случая, но не познах. Затова пък гледам широко се коментират изказванията на Заев. Действително е интересно, че социалдемократът е по голям македонец от вмроевеца Груевски.





Тема Re: Георги Димитровнови [re: mak ot Sofia]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано20.06.17 18:20



Наричаха го Заев Бугарето....а иначе и аз гледах предаването за Георги Димитров, още повече, че познавам повечето протагонисти.....не стигнаха до бой, нооо....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Предаването е Историянови [re: Shtrkot]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано20.06.17 18:32



Нормално и да канят доценти, професори по история. Няма да канят инженери, защото току виж някой казал: Георги Димитров е колаборационист





Тема Re: Предаването е Историянови [re: mak ot Sofia]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано20.06.17 18:35



Колаборационист....тоя термин го използват предимно за съюзниците на Хитлер, а в това Георги Димитров не може да бъде обвинен, мисля, че само в това...



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Предаването е Историянови [re: mak ot Sofia]  
Автор cumanich126454 (божидарист)
Публикувано20.06.17 18:36



Нормално и да канят доценти, професори по история. Няма да канят инженери, защото току виж някой казал: Георги Димитров е колаборационист

Инжинерите ги канят при Цветанка Ризова. Одеве й беше на гости психично нестабилния инженер Методи Андреев. И като ги заплещи бай Методи за българската азбука "глаголица", която била създадена от светия цар Борис.



Тема Re: Предаването е Историянови [re: cumanich126454]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано20.06.17 18:37



И като ги заплещи бай Методи за българската азбука "глаголица", която била създадена от светия цар Борис.



Е затова мостовете се клатят....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема подобнинови [re: Shtrkot]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано20.06.17 18:48



добри думи чух в предаването, та затова повдигнах тема. Даже чух: създаването на македонска нация е добро дело и път към балканска федерация 1:1, ама лоши хора му натрапили 1:3





Тема Re: Предаването е Историянови [re: Shtrkot]  
Автор cumanich126454 (божидарист)
Публикувано20.06.17 18:51



Е затова мостовете се клатят....
Мани, мани, то мостовите конструкции му са специалността. Че вече е доктор на науките и доцент в УАСАГ



А най-забавното, което сподели, че проектът НДСВ е проект на КГБ.



Тема Re: Предаването е Историянови [re: cumanich126454]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано20.06.17 19:19



А най-забавното, което сподели, че проектът НДСВ е проект на КГБ.

Това го споделяха още през 2001 г.



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема аз не съм работил нито в ЦРУнови [re: Shtrkot]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано20.06.17 19:42



нито в КГБ. Но знам, че се пишат сценарии.
На кого беше изгодно в България да се кани бивш цар, да поработи, например като министър-председател?
Моето мнение. БСП се уплаши от Костов, май Иван беше. Та да бъде свален този страшен Костов беше поканен Негово величесто. Кой е писал сценария - не знам. Но този сценарист беше написал и как да се свали Негово величество. Думите бяха: Дойде да ограби България. Ще се изсече горите!
Сработи ли сценария? Сработи. Това е като македонскията нация. Днес има ли македонска нация? Има. Значи Коминтернът беше прав!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.