Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:48 29.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вардар-Скопие европейски шампион по хандбал  
Автор tigarot (старо куче)
Публикувано05.06.17 18:15



Вардар-Скопие "совлада" не само българския футболен шампионат преди 75 години, но сега е и клубен шампион на Европа по хандбал. Вече 24 часа станаха от тази новина, а вие се занимавате с дребнотемие. "Немате срце", би казал по този повод всеки македонец и още половината екс-юго пространство:






Редактирано от tigarot на 05.06.17 18:16.



Тема Re: Вардар-Скопие европейски шампион по хандбалнови [re: tigarot]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано05.06.17 18:24



Вардар и при жените играха финал по ракомет, ама паднаха от унгарки. За малко да спечелят, ама съдията ги поряза (май) и се стигна до продължения.

***



Тема Re: Вардар-Скопие европейски шампион по хандбалнови [re: Amateur]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано05.06.17 19:38



Честна дума ракомет ми звучи като някаква много изтънчена чекия...а баскетбола как беше, кошарка ли?

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема бравонови [re: tigarot]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано05.06.17 19:39



Що е македонец се е юнак!



Тема не се майтапи със стремежа за посебностнови [re: Shtrkot]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано05.06.17 19:41




Сега напосоки ще напиша, че там футболът е фудбал



Тема Re: Вардар-Скопие европейски шампион по хандбалнови [re: Shtrkot]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано05.06.17 19:45



Е що пък изтънчена? На мен по ми звучи като някоя такава... по-хайдушка. Е-хе-хе-хееее...

***


Тема Re: Вардар-Скопие европейски шампион по хандбалнови [re: Amateur]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано05.06.17 19:58





Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема превежданетонови [re: mak ot Sofia]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано05.06.17 20:02



Българите сме си чешити. Цял свят казва Уошингън, ние му викаме Вашингтон


Тук малко ще се отклоня, за да кажа за едно руско изречение: Каждый понимает по мере своей испорчености. Аз знам, че испорчен значи развален. Но съвсем наскоро някой по умен от мен беше превел испорчен като покварен! Та имат известни основания да бягат от българското като дявол от тамян. Е, като прекалят ме напушва смях, ама гледам все пак да се държа възпитано и да не се кикотя шумно



Тема Re: превежданетонови [re: mak ot Sofia]  
Автор Amateur (WADA Supervisor)
Публикувано05.06.17 20:25



И унгарците му викат Вашингтон. Ама те дубълвето по принцип си го казват като "в". Ние пък наблягаме на "ъ"-то.

***



Тема унгарцитенови [re: Amateur]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано05.06.17 20:47



те са си германофили (като българите). Не знам дали ти се обаждаше от Унгария, но аз забелязах, че по-възрастните унгарци ми казваха: Давай на немски, махни го този английски. По-младите си ми отговаряха на английски. Унгарецът от унгарската академия на науките ме предупреди: Само на руски не питай! Въпреки че те си имат Москва твер


И техният паметник на славната Червена армия е по-добре поддържан от софийския. Вярно, че точно срещу него са сложили паметник на Рейган

Редактирано от mak ot Sofia на 05.06.17 20:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.