Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:45 30.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Някакъв british homosexualist...  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано18.08.16 20:19



...ми сложи бан, на страницата

, задето му написах, че явно още разглеждат България като враг. После му пратих много поздрави от Дойран 1917г., което фактически ми докара бана, на което той отговори, като пусна снимки на убити от сърбите български войници през ПСВ и ни нарече масови убийци при Сурдулица. И това копеле, било живяло в България и "много добре ни познавало".
Този бан ми е втори там, преди година, под популярна снимка на андарти от Крит, написах, че тия са извършвали етническо прочистване на българи и турци в Македония и ми биха шута.
Да го еба, мило и драго давам Шотландия и Северна Ирландия да напуснат Великобритания.



Тема Re: Някакъв british homosexualist...нови [re: komitaO3126319]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано18.08.16 20:38



ти май нещо не долюбваш ингилизите...нищо де, не си сам !



P.S: (щом го боли за сурдулица, значи е сърбоман !)

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: Някакъв british homosexualist...нови [re: JovanDamaskin]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано18.08.16 21:10



Абе да ти кажа, наобратно е. Единствената страна в която бих живял извън България е Англия, не Великобритания, а Англия. Харесвам им футбола, харесва ми реда и педантичността която има там. Обаче тоя е пълен кретен. И не е само сърбоман, ами и гъркоман. Били са съюзници, а ние вечно сме врагове, това е положението.



Тема Re: Някакъв british homosexualist...нови [re: komitaO3126319]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано18.08.16 22:14



Хаха, ти какво очакваше....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Някакъв british homosexualist...нови [re: Shtrkot]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано18.08.16 22:37



Ми да ти кажа, пуснах линк в българския "Клуб Военна История", за помощ, да отидат и да спорят с аргументи. Познай, 3 часа вече НИКОЙ не се е отзовал. А там вече се появи сърбин, който откровено се подиграва с българите, като коментарите му са задължително харесвани от англичанчето. Не сме народ, а мърша. Не сме способни да си защитим националните интереси, дори в тъпия интернет, където уж сме най-силни.



Тема Re: Някакъв british homosexualist...нови [re: komitaO3126319]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано18.08.16 22:40



Да де, ама тях ги разбомбиха съюзниците им, така че....можеш да попиташ нежно дали в бомбардировките от 1998 г са участвали британски самолети или само френски....


Кажи на оня тъпанар също така, че бъркаш Сурдулица с Гърделица и че никога не можем да достигнем квотата от седем милиона бенгалци, които британският лорд Клайв е уморил от глад....
Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...

Редактирано от Shtrkot на 18.08.16 22:41.



Тема Re: Някакъв british homosexualist...нови [re: Shtrkot]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано18.08.16 22:46



Ам като ми биха шута, вече нищо не мога да питам. Дейба комплексарите, явно англичаните занимаващи се с история, доста им държи влага от Дойран.



Тема Re: Някакъв british homosexualist...нови [re: komitaO3126319]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано18.08.16 22:47



това трябва всъщност да те кефи и да даде обяснение на разни неща, на които се натъкваме постоянно....През ПСВ сме вбесили доста хора и сме разплакали доста майки, но за жалост накрая са ни го нафърфорили...това е положението....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Някакъв british homosexualist...нови [re: Shtrkot]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано18.08.16 22:50



О, да, всъщност се кефя на ситуацията, формирали сме им комплекси





Тема Re: Някакъв british homosexualist...нови [re: komitaO3126319]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано18.08.16 23:36



И мен са ме питали англичани защо сме били с германците през Псв. Най вече защото последващите войни не Са въпрос на избор на самата нация и те го знаят.
Това е което ги яде, при положение че и типове като този прекрасно знаят какво са забъркали през 1878.
Гушканията с гърци и сърби не променят Станалото през 1999 с Косово или геноцида в Гърция 1946-49.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.