Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:23 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отвръща с кукуриганенови [re: WlSP]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано23.07.16 16:01



моя пост е за лъжливите руски медии и радостните напъни на Куманича барабар с тях да изкара, че "нема нищо".
A пък моя пост е реплика на откриващатат тема:

Доклад уличи Русия в държавна допингова програма

Видно от самопризнанията на Крейг Риди, има само голи обвинения, но доказателства няма:

Крейг Риди: «Это слова доктора Родченкова, и мы должны увидеть доказательства Родченкова. Мы очень надеемся, что исследование завершится через шесть недель, и тогда мы опубликуем отчет».

«Звонок»: «Есть ли доказательства, помимо слов доктора Родченкова?»

Крейг Риди: «Нет. Первый раз я услышал об этом, когда мне прислали статью в The New York Times».
----
Това "нет" си е същото и през м. май и сега. Има само честната дума на Родченков и нищо друго.



Тема Re: Отвръща с кукуриганенови [re: cumanich-126454]  
Автор Amateur (#Психодесен)
Публикувано23.07.16 18:52



Аре стига вече с тоя спам! Става ясно за каква политика става дума (да не би МОК, УАДА, УЕФА или НАСА да не трябва да имат политика?!?). От разговора излиза, че "въпреки че знаем, че пробите са били нагласени"..."за съжаление, това сега няма да можем да направим" и "сега няма да има преки последствия".
Ете това им е била политиката - да замажем положението.

***




Тема Re: Отвръща с кукуриганенови [re: Amateur]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано23.07.16 20:23



Аре стига вече с тоя спам!

Спам е откриващата тема. Аз със втория пост предложех да се прекрати, пък то... станаха 3-4 страници. А ти се попитай (или лично попитай на лични) лудо-младо защо не се обажда по тази тема. Аз подозирам защо: защото като юрист вероятно изпитва чувство на неудобство да защитава такава кауза като на WADA



Тема Re: Отвръща с кукуриганенови [re: cumanich-126454]  
Автор Amateur (#Психодесен)
Публикувано23.07.16 20:47



Ами не пиши, остави ме да се пържа в собствения си сос. Пък ти само спамираш.



***



Тема Re: МОК си изми ръцетенови [re: Amateur]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано24.07.16 18:26



МОК все пак си изми ръцете:





Тема Re: МОК си изми ръцетенови [re: WlSP]  
Автор Amateur (#Психодесен)
Публикувано24.07.16 18:48



Политика...

***




Тема Политика е когатонови [re: Amateur]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано24.07.16 19:09



спортни резултати се използват за доказателство, че даден строй е по-добър от друг, или да се възхвалява политическа личност.
http://www.molomo.ru/inquiry/gender_scandals.html
Като бях млад имената на Ирина и Тамара Прес не слизаха от топ спортните новини. Просто побеждаваха с явно превъзходство.
Сега малко за хокейния отбор на СССР. Играеха превъзходно, но на мен не ми бяха симпатични. Заради двама български спортни журналисти, които се казваха Николай Колев и Людмил Неделчев.
После научих за канадоамериканската хокейна лига.

Редактирано от mak ot Sofia на 24.07.16 19:21.



Тема Re: Политика е когатонови [re: mak ot Sofia]  
Автор Amateur (#Психодесен)
Публикувано24.07.16 20:03



Абе не знам, ама имаше едни Тотка Петрова и Софка Попова, дето минаваха останалите като малки гари.

***




Тема Re: Политика е когатонови [re: Amateur]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано24.07.16 22:29



Тотка Петрова си беше младеж...

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Отвръща с кукуриганенови [re: WlSP]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано25.07.16 18:14



Тутурути, поста е за отстраняване на руските спортисти от МОК ( сертифициран от Аматьора). Руските медии че си гледат интереса е ясно. В това отношение те са по уязвими от теб, които можеш като трета независима страна да прецениш обективно, че всички го правят, но са набедили руснаците в пропагандни напъни.
Но ти не можеш.нищо. Просто толкова си можеш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.