Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 24.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Кеворкян за Плевнелиевнови [re: vedm]  
Автор vedm (ентусиаст)
Публикувано25.06.16 14:54



Кеворк се е поразлютил:







Тема Re: Владимир Каролев:нови [re: vedm]  
Автор croesus (backpfeifengesi)
Публикувано25.06.16 16:19



Ето един, който мисли приблизително като мен. Човека само е сбъркал "неолиберали" с "неокони". Неолибералите бяха преди 70 години във ФРГ.

Yordan Michev
Bognor Regis, United Kingdom

Абсурдни работи тази сутрин... Звънят ми от една телевизия (в България), няма да й казвам името, за да не излагам колегите - добър ден, можете ли да се включите в новините ни. Прочетохме, че имало подписка за нов референдум във Великобритания и до дни можел да бъде свикан. Също така - премиерът Камерън нали може да отхвърли излизането от ЕС?...
Стоя, мигам на парцали и вече се чудя - да се смея ли, или да псувам. Колеги, моля вЕ, знам, че шефовете ви в телевизиите искат да представят желаното за действително, защото такъв е мейнстрийма в България и такива задачи им се поставят от неолибералните тинк-танкове и от различни посолства.
Няма как да бъде свикан нов референдум утре, няма как и премиерът (който от вчера е в оставка) да бламира решението на избирателите. Това да не ви е България с ГЕРБ, рИформаторите, Боко Тиквата, Кунева, Радан и Плевньо? Великобритания е ПАРЛАМЕНТАРНА МОНАРХИЯ. Повтарям - парламентарна монархия. Не може някой сульо да насрочва референдуми утре с нови правила или да отменя вота на хората през главата на Камарата на общините и на Камарата на лордовете.
НалЕ? Айде, обратно в първи курс във Факултета по журналистика.




Тема Re:Иво Инджевнови [re: vedm]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано25.06.16 17:11



Понеже в българската публичност се завъртя метафората за референдумите като „атомното оръжие на демокрацията”, възниква въпросът: не трябва ли да бъдат взети мерки за ограничаване на достъпа до това оръжие за масово поразяване, което не пощади дори родината на демокрацията Англия?





Тема Re:Иво Инджевнови [re: cumanich-126454]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано25.06.16 17:25



Протестърите-новите фашисти!



Тема Re: Как еврокомсомолците серат тухлинови [re: vedm]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано25.06.16 17:57



Но, приемам критиката, наистина понякога използвам необосновано груб език, и се извинявам за това. Ще внимавам да не го правя в бъдеще.

ОК, приемам самокритиката ти и също си взимам думите назад. И ти отговарям по същество. С поста си аз не деля хората, като предпочитам едните за сметка на другите. Те са си разделени така и така по възраст, какво да се прави, всички сме били сред младите, после сме станали от старите. Но, съгласи се, че се получава малко егоистично да налагаш едно решение над големи обществени групи (и то мислещи точно обратното), при положение, че вече почти си изживял живота си. Дори и да си убеден, че го правиш за тяхно добро. Нещо като:
- Бабо, не искам мляко, мразя го!
- Ще пиеш и толкова! То е много полезно за теб.
Пък после изследванията показали, че млякото всъщност било вредно.

Отделен въпрос е, че много от възрастните британци са гласували бленувайки за славното минало, точно като бляновете по Югославия и СССР.

P. S. Не съм "еврокомсомолец" (каквото и да значи това), по-скоро съм доста критично настроен към политиките на ЕС напоследък, но смятам, че това е най-добрият избор за момента. Особено за такива държавички като нашата.



Тема Re: Владимир Каролев:нови [re: croesus]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано25.06.16 18:39



Йордан Мичев ми с е види доста подпухнало за възрастта си мякащо същество , дори опитващо се да иронизира западните говори, от вилаета на Пенчо Кубадински(и там са хора). Хората не смеят вестник "Дума" и особено "Земя" в кенефа да използуват, за да не им направят г'зобр'к, той работил там, моля ви се! На млади години! Като е тръгнал с обиди към политиците ни, да кара наред-Триперо, Пикаещият във фонтана, сър Гей,... Нека елементарно уважение към човешките същества като такива.



Тема Re: Кеворкян за Плевнелиевнови [re: vedm]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано25.06.16 18:50



Кево Мъдреца, Янчо Крадеца, Иван Вдовеца-телевизията ни от късния соц.
Васко Кеца... Пенчо Ловеца...
Участник в предаване на КК(етнически арменец) :
-Г-н Кеворкян, но нали Вие също сте арменец?
-Не ме занимавай с глупости!
Падна ми окончателно в очите.



Тема Re: Владимир Каролев:нови [re: croesus]  
Автор Amateur (#Психодесен)
Публикувано25.06.16 21:25



Не се излагай, ти си много по-добър от Yordan Michev, ако и да ви съвпадат мненията в случая...



***




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.