Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:19 30.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Януш Бугайски: Русия се опитва да вкара България  
Автор SashetoBE (ветеран)
Публикувано05.04.16 14:55



в конфликт в Македония

Изказването на руския външен министър Сергей Лавров (внушаващо, че има идеи за подялба на Македония между България и Албания - бел. ред.) не е случайно. То е част от кампания,"




звучи много вјарно...



Тема Re: Януш Бугайски: Русия се опитва да вкара Българиянови [re: SashetoBE]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано05.04.16 15:30



И докато за страни като България членството в ЕС и НАТО осигурява щит срещу най-крайните провокации, от типа на случващото се в Украйна сега или в Грузия през 2008 г., това съвсем не означава, че опасност няма, смята анализаторът.
----
В другата тема бе загатното, че членството в ЕС и НАТО ще е само смокинов лист при реална ситуация. А статията е писана през 2015 та сам може да сравниш дали прогнозата е започнала да се случва... Другаде днес ни стяга чепика. И нас и вас...



Тема Re: Януш Бугайски: Русия се опитва да вкара Българиянови [re: SashetoBE]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано05.04.16 20:43



Вбиването на клин между България и Македония се вписва в цялостната агресивна и империалистична външна политика на Кремъл при управлението на Путин, смята Бугайски.

казва ти го американец и то още 2015 година ! Тия явно и тогава и сега не са могли да стоят мирни. Перцепцията на место обаче е съвсем по-друга. Значи истината е съвсем друга, т.е заменяме Русия със Америка и пъзълат се нарежда.

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Тема Re: Януш Бугайски: Русия се опитва да вкара Българиянови [re: JovanDamaskin]  
Автор Amateur (#Психодесен)
Публикувано05.04.16 21:04



"казва ти го американец и то още 2015 година ! Тия явно и тогава и сега не са могли да..."

Десет месеца! Дай им малко време!



***



Тема Re: Януш Бугайски: Русия се опитва да вкара Българиянови [re: JovanDamaskin]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано05.04.16 21:22



американополяк коментира Русия...амиии...имам известни резерви...

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Човек трябва да има резервинови [re: Shtrkot]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано05.04.16 21:35



Но критики към Лавров и неговия шеф ми се струва, че са позволени, особено в България. За Русия не знам. Всъщност знам. Там критиките са под формата на вицове. Например ето ти един за Брежнев, лека му пръст: Мочь не держит, мечь держит!
Ето ти един за един негов наследник, Горбачов.
Спрашивают: Ну как, поддерживают?
Нет. Сам идет.

Редактирано от mak ot Sofia на 05.04.16 21:38.



Тема Re: Човек трябва да има резервинови [re: mak ot Sofia]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано05.04.16 21:47



Виждам, че си много наясно с Русия, само не знам дали със съвременната си наясно...


Ма моля ти се, Бугайски е български зет, което не знам точно с какво ни помага, има още един такъв зет мосю дьо Кабан....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема с днешна Русиянови [re: Shtrkot]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано05.04.16 21:53



не съм наясно. Последен път бях там някъде в края на миналия век. И забелязах промени в сравнение с миналото. На Шереметьево имаше зелени надписи: За тези, които носят под 1000 долара. Free. Няма таможный осмотр!!!
Новостите ги гледам с Интернет. И си свалих снимка от дрон на блока, в който живеех и на училището, в което учех.



Тема Re: с днешна Русиянови [re: mak ot Sofia]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано05.04.16 21:55



Ходих наскоро в Татарстан...ама това не е баш Русия....



много готино, но винаги имаш едно наум....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема и аз съм ходил в Татарстаннови [re: Shtrkot]  
Автор mak ot Sofia (безпристрастен)
Публикувано05.04.16 22:00



Набережни Челни. Именно при последната командировка. Знаеш ли какво ме впечатли? Хотел за чужденци. Работи телевизор. На едната програма - Горбачов. На другата - Елцин. И една жена от обслужващия персонал отиде и превключи трета - с някакви частушки!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.