Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 17.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Нови факти за Вeликата страна IVнови  
Автор sofmak-90087 (безпристрастен)
Публикувано23.01.16 11:05



Имам техническо предложения. Споделям опит от all.bg.
При надвишаване на 200 мнения по дадена тема, се отваря нова, същото заглавие и нарастване на поредния номер. Единственото предимство е, че всеки участник намира по-бързо новите мнения.
Фактите от миналото са толкова много, че нищо чудно такава тема да надмине и 500 мнения.
Интересното е, че фактите са едни и същи, а предизвикват спорове, защото тяхното тълкуване може да е коренно противоположно





Тема Re: Нови факти за Вeликата страна IVнови [re: sofmak-90087]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано23.01.16 11:31



Инженерът си е инженер...много разумно, подкрепям с две ръце.....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Нови факти за Вeликата страна IVнови [re: sofmak-90087]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано23.01.16 11:46




Това по повод какво е мислил В. В. Путин през 1991 г. показано в дългата тема:





Тема чак атомна бомбанови [re: sofmak-90087]  
Автор sofmak-90087 (безпристрастен)
Публикувано23.01.16 12:08



След атомна бомба оживяват хлебарките, растенията.
Даже за хлебарките не е сигурно, защото те обичали топлото.
Та малко е пресилено, но че Великата революция е забавило развитието на Русия, с това съм съгласен.



Тема Re: чак атомна бомбанови [re: sofmak-90087]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано23.01.16 12:25



Не е ясно и това даже...някои определят събитията след революцията като ускорена модернизация на обществото...оттук възниква въпросът дали модернизацията винаги е приятен и прогресивен процес, но има голяма доза истина в идеята за ускорената модернизация чрез насилие....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема аа, тук няма да се съглася с тебнови [re: Shtrkot]  
Автор sofmak-90087 (безпристрастен)
Публикувано23.01.16 13:26



Сега, аз гледам на живота по формули. Гравитация, привличане и отблъскване на електрически товари.. :). Но нали съм си дете на епохата, много учехме така наречените идеологически дисциплини. Там имаше за база и надстройка. Битието определя съзнанието.
Вследствие историческото развитие на руснаците все им се пада честта да догонват.
Промишлената раволюция е започнала на острова. Петър Велики го е осъзнал това.
Руснаците са природни таланти. Кои изведоха на орбита първи в света човек? Руснаците.
Та Сталин въвежда заводи. За трактори. Като вторичен продукт - танкове


Руснаците (ама толкова са ми симпатични, че повече няма) подражават на американците. Дори в ширината на жп линиите.
Май съм разправял смешката за двата кораба в океана. Та руснаците приеха от американците едно нововъведение. Царят ще е цар, ама за 4 години. Те го направиха май 5, ама всичко си е по руски. Путин си кара 3 мандат като цар и никой не е против.
Та със сила няма напредък. Това е мойто мнение. :)



Тема Re: аа, тук няма да се съглася с тебнови [re: sofmak-90087]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано23.01.16 13:31



Има, има, знаеш ли колко са напреднали сега индианците, които са натикани някога насила в резерватите...държат едни казина и едни кинти от земята, от които ум да ти зайде....така че има напредък и с насилие...Дензъл Уошингтън, ако прапрадядо му не го бяха натикали насила в корабите за Америка, сега щеше да маа рагу от шимпанзета някъде из Сиера Леоне....



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема това ме подсети за чукчатанови [re: Shtrkot]  
Автор sofmak-90087 (безпристрастен)
Публикувано23.01.16 13:35



Император, плохой император. Аляску продал, а Камчатку не продал.



Тема Re: това ме подсети за чукчатанови [re: sofmak-90087]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано23.01.16 13:38



Чукотка, не Камчатка...това обаче е руски виц, а не виц на чукчите...те според мене имат вицове за руснаците, които си разказват херметично вечер в шатрите, на китови пръжки с ракия от лишеи...



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема да, обърках гинови [re: Shtrkot]  
Автор sofmak-90087 (безпристрастен)
Публикувано23.01.16 13:41



Обаче и чукски вицове съм чувал.
Руский человек - глупой человек. А кто сейчас будет тащит медвед до дома?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.