Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:57 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Забелязвам един невероятеннови [re: Shtrkot]  
Автор Amateur (#Психодесен)
Публикувано29.08.15 00:04



"Ама живи здрави, дреме ми за кльона....просто си спомням, че когато изклаха животните на хората от Странджа, те говореха точно това, че когато е имало кльон с Турция, не е имало шап...ама да мрат всички селяни от провинцията, да ти кажа..."

Гот беше едно време, и бруцелоза нямаше!



***


Тема Re: Забелязвам един невероятеннови [re: Shtrkot]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано29.08.15 00:19



Ама поне "подмяната" ще е с бяло християнско население





Тема Re: Забелязвам един невероятеннови [re: torlakov-93629]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано29.08.15 00:22



Не са в буристани, държат икономиката. Освен това, де що има частна армия в Африка, все е тяхна, ветерани от 20 годишните войни в Намибия, Ангола и Зимбабве. Познай ако международното положение позволява, какво ще се случи с Джейкъб Зума и останалия маймунарник.



Тема Re: Забелязвам един невероятеннови [re: kuduger-96506]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано29.08.15 00:23



Не е баш така. Поизнесоха се малко бури и англичани, ама компенсираха с португалци и източноевропейци.



Тема Re: Забелязвам един невероятеннови [re: Amateur]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано29.08.15 01:30



Нямаше наистина, знам го от зет ми, който е ветеринарен лекар. Беше изкоренена, както и туберкулозата междувпрочем...



Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Re: Забелязвам един невероятеннови [re: Shtrkot]  
Автор priyatel na russiya (gioni)
Публикувано29.08.15 11:59



Имаше нещо през 80-те години. По мои спомени беше шап, защото тогава научих думата "шап" във връзка с това , но може и да греша, спомените ми са избледнели. Имаше и пропаганда , че диверсанти умишлено са заразили животните защото иначе нямало как да бъде пренесена болестта заради кльона, както и майтап, че диви прасета-диверсанти от Турция са преплували една нощ през Черно море покрай устието на Резовска отсам и са донесли болестта.
Относно туберколозата, майка ми е била болна от туберколоза по соц време.

Редактирано от priyatel na russiya на 29.08.15 12:01.



Тема Re: Забелязвам един невероятеннови [re: priyatel na russiya]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано29.08.15 13:10



Моята също в края на 40-те години, но като цяло туберкулозата беше силно намаляла и на практика елиминирана, макар че имаше тубдиспансери и по соцвремената. Очевидно е, че тогава здравната система функционираше по-добре и беше по-достъпна, но си имаше и кусури....

Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...


Тема Paks govori za bulgariнови [re: ElCortador]  
Автор ElCortador (пристрастен)
Публикувано30.08.15 01:49



Za trimai edin afganets.....Zasluzhavame li da ni pravat imdzha mutri I prostatsi?!



Тема Re: Paks govori za bulgariнови [re: ElCortador]  
Автор WlSP (тук)
Публикувано30.08.15 02:20



Ами пак става дума за цигани, ти видя ли снимките?



Тема Re: Забелязвам един невероятеннови [re: Shtrkot]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано30.08.15 07:50



В кюстендилската циганска махала допреди 5-6 години много от тия с турски имена до началото на 70-те и /или техните потомци са в някое протестантско изповедание.Сред работещите главно в Кипър имало далавера за сключване на брак с кандидат за европейски паспорт.Явно някои от браковете не са фиктивни и съм подочул за някой и друг зет от Пакистан,Бангладеш и пр.Колко му е да почне да тълкува някое книжле сред новата рода,а ако пък закачи и някое паре на куката-все някой ще клъвне-така и будисти ще станат.
Дупнишките цигани пък са по-близки някак до пазарджишките,та не знам.Може и там някой да е надал ухо на зелената книжка.Въобще доскоро в област Кюстендил мюсюлманите бяха около 300 все на все,повечето в Бобов дол-дошли през годините от други краища покрай мините.
Чудя се дали двамата от заловените четирима заради камиона-ковчег-афганецът и ливанецът с български паспорт не са нашенски цигански зетьове.
Абе изобщо има повече от един начин да влязат евентуални джихадистии всякакви дуги нежелани-далеч не само покрай бежанците.

Редактирано от tuzlija-179435 на 30.08.15 07:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.