Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 11.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: ФИФА в пролетна цветна ревАлюциянови [re: ludo-mlado]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано29.05.15 14:30



Виждам, но не виждам ФБР командоси да прибират голямата перука и компания. Явно в случая нема келепирец.





Тема Re: Футбола не го следам активнонови [re: torlakov-93629]  
Автор SashetoBE (ветеран)
Публикувано01.06.15 16:31



а ?

Ете това е МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК



Тема Едно време му казвах на ЧерњоПеевнови [re: SashetoBE]  
Автор SashetoBE (ветеран)
Публикувано01.06.15 16:34



че в доба на световен мир именно футболла е некаква замена за истинските војни, тои ми се смееше. Денес пак, дојде времето когато истинските војни заpлашват да отменат футбола които междувремено стана фиктивен.

Ете това е МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК

Редактирано от SashetoBE на 01.06.15 18:08.



Тема Re: ФИФА в пролетна цветна ревАлюциянови [re: torlakov-93629]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано01.06.15 16:58



Ти си спомни как Батето (тоз пример за принципност и безкористност) отлете от всекакви там международни и вътрешни футболни организации и не си мисли, че перуката е недосегаем. Просто зависи, дали искат да го махнат. Щот в тия среди корупцията е като хемоглобина за всяко живо същество.





Тема Re: ФИФА в пролетна цветна ревАлюциянови [re: ludo-mlado]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано01.06.15 17:36



И какво като ги приберат. БГ футбол е вече ефективно разграбен. Виж, във ФИФА има тлъсти кинти. И не само това, ако успеят и нея да прибавят към "международната общност", която послушно блее на директивите на Лондон и Вашингтон и стане средство за пропаганден натиск...



Тема Re: Едно време му казвах на ЧерњоПеевнови [re: SashetoBE]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано01.06.15 17:53



Това е една от целите, да се трови климата навсякъде.



Тема Re: ФИФА в пролетна цветна ревАлюциянови [re: torlakov-93629]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано02.06.15 10:01



И не само това, ако успеят и нея да прибавят към "международната общност", която послушно блее на директивите на Лондон и Вашингтон и стане средство за пропаганден натиск...

Параноя? Страх те е, че някой ще отнеме домакинството на Русия за световните футболни финали 2018 г.?
Ако питаш мен това са глупости.
Никой няма да смени домакина, щото никой няма да поиска такова домакинство.
Толкова истерия за глупости.
И не мога да разбера защо те притеснява "международната конспирация", но не те притеснява едрокалибрената корупция?
То е ясно, че имаме коренно противоположни ценностни системи, но не мога да разбера теб какво те грее, че ще разпухат някой дето е свикнал денят му да започва, с пликче, в което грее чек за няколко милиона?



Тема Re: ФИФА в пролетна цветна ревАлюциянови [re: torlakov-93629]  
Автор Shtrkot (fyromophagos)
Публикувано02.06.15 10:33





Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\".


Тема Re: ФИФА в пролетна цветна ревАлюциянови [re: Shtrkot]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано02.06.15 16:44



Добре почна, но както е присъщо на критиците тук , спря да каже най важното: времевото подбиране на акцията с цел да се смени неудобен лидер.



Тема Re: ФИФА в пролетна цветна ревАлюциянови [re: ludo-mlado]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано02.06.15 18:27



Все ми е тая дали ще е в Русия или другаде. Руският футбол е доста назад, но съдейки по налаганата тенденция последните 30 години да се правят първенства в страни аматьори, изглежда нормално.
САЩ и Англия са били съперници за домакини, така , че определено съзирам конфликт на интереси с тези арести и намеци за купен от Русия бид.
Вчера един рубладжия от Шотландия по радиото отхвърли възможността за бойкот защото такъв е нямало срещу САЩ след "незаконната им война в Ирак". Аз съм убеден, че провокации тепърва ще има.
Едва ли Русия е единствената причина за желание да се превърне тази организация от корумпирана в казионна и корумпирана, но определено ще маркира падение.
Не съм се замислял за мирогледа ти, не ми се и мисли.

Редактирано от torlakov-93629 на 02.06.15 21:54.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.