Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:39 08.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Чак сега разбирам Иван Михайлов...нови [re: mcline-73109]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано09.03.15 21:21



Това ти казвам, за мен повечето от тези хора, реално служат на България и българските интереси и са стожер на българската независимост. Новите господари, нямат интерес, България да е независима. А и лустрация, 25г. след събитията е лов на вещици. И нещо важно. Ако им кажат да не служат на Родината или да бездействат, в определена полза, то кой тогава служи на Родината, издалия заповедта или отказващия да я спази?



Тема Re: Чак сега разбирам Иван Михайлов...нови [re: jingiby]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано09.03.15 21:24



So did Putin:)))))))



Тема Re: Чак сега разбирам Иван Михайлов...нови [re: jingiby]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано09.03.15 21:26



Ванчо остана верен на себе си. Ванчо разтури ВМРО, разтури четническия институт и превърна ВМРО в Организация, която стана Вътрешна, само за територията на България, но не и на Македония. Скъса връзките на Организацията с хората в Македония. Крака му не стъпвал в Македония, в периода 1918-септември 1944г. що за лидер на ВМакедонскаРО? Ако имаше нещо читаво в Македония 1941-1944г., това бяха Българските Културни Клубове и Охрана, към които Ванчо няма никакъв принос. Да, остана верен на българщината, защото си беше българин. Но непоколибомотста му се оказа безплодна.



Тема Re: Чак сега разбирам Иван Михайлов...нови [re: croesus]  
Автор jingiby (Джингиби)
Публикувано09.03.15 21:27









Тема Re: Чак сега разбирам Иван Михайлов...нови [re: mcline-73109]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано09.03.15 21:27



Идва ли от Мак. Лайн.? )))
Сори, просто бе смешно, не исках да те обидя.



Тема Re: Чак сега разбирам Иван Михайлов...нови [re: mcline-73109]  
Автор croesus ()
Публикувано09.03.15 21:30



Офффф.
Извинявай много, изобщо не знаех, че си Аматьора. Помислих, че си някой новорегистриран трол.


Съжалявам, ако съм казал грубости по твой адрес.



Тема Re: Чак сега разбирам Иван Михайлов...нови [re: jingiby]  
Автор croesus ()
Публикувано09.03.15 21:31



Браво!
Винаги с Германия, никога срещу Русия!



Тема Re: Чак сега разбирам Иван Михайлов...нови [re: croesus]  
Автор mcline-73109 (тъмносин)
Публикувано09.03.15 21:49



Тук е мястото да ти призная, че с интерес чета мненията ти, въпреки че доста често не съм съгласен с тях.

Най ми харесва, че винаги се опитваш да излезеш от калъпа на баналните разсъждения.

***


Тема Re: Чак сега разбирам Иван Михайлов...нови [re: torlakov-93629]  
Автор mcline-73109 (тъмносин)
Публикувано09.03.15 22:04



Точно от Мак. Лайн. идва, защото тъкмо преди да се запиша във форума бях чул една история за Гибона Искренов, как наричал Михтарски (тогава играч на Левски) Маклайн. И аз, като син фен, в момент на умопомрачение се регистрирах под това име. След около месец си посипах главата с пепел и си смених ника на Аматьор. За назидание.


...Но Дира ми извади този компромат.

***

Редактирано от mcline-73109 на 09.03.15 22:04.



Тема Re: Чак сега разбирам Иван Михайлов...нови [re: jingiby]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано09.03.15 22:04



Те това е-''Ерика'' или ''Лоре,Лоре,Лоре''-пее се за цветя,гори,хубави момичета-нема вампири,нема таласъми-да му домилее на човек!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.