Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: dean dimov]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано25.02.15 08:14



Граждани се събраха пред президентството в София на митинг под наслов "Стоп на Кремълската информационна агресия в България".
----
Параноята на НПО-шките у нас е велика... Ми то литовците не виждат кремълска информационна агресия в Литва:

Опрос, задуманный литовским телеканалом ТВ3 для дискредитации РФ, показал противоположные результаты.
Во время новостной программы телезрителям был задан вопрос «Замечаете ли вы, что в Литве растет пропаганда?», пишет «НьюсБалт».
Зрители телеканала в подавляющем большинстве (82%) сказали, что «Россия говорит правду».





Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: shtrkot-126622]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано26.02.15 11:57



Евала, такъв брилянтен анализ...
.........................

Това се нарича bending the reality in accordance with your delusions



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: ARlZE]  
Автор 123456789rimlianin654321- (набор dir.2001 )
Публикувано26.02.15 16:11



Теб те уволниха от Външно и се върна на работа във форума. Кратка, но бурна кариера както се казва.



Нови правила, но същата игра.

Редактирано от 123456789rimlianin654321- на 26.02.15 16:11.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: 123456789rimlianin65]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано27.02.15 12:34



Теб те уволниха от Външно и се върна на работа във форума.
.............................

Никога не съм работил във Външно, гнидо невъзвращенска...



Ти как изобщо имаш още наглостта да пишеш тука не ми е ясно. "Спасителят на българската икономика", който ни проглуши ушите преди години колко пари бил изхарчил за море в България и за сладолед на внука.

Редактирано от ARlZE на 27.02.15 12:36.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: ARlZE]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано27.02.15 12:47



е, недей скромничи де, поработи за Орешарски.





Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: DannyDeVito]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано27.02.15 13:01



е, недей скромничи де, поработи за Орешарски.
.............................

Как би могъл да го знаеш това?

Не разбирам защо го правиш лично. Аз явно отстоявам някои мнения, които не ти се нравят, но какво значение има от каква позиция го защитавам това или онова становище. Позицията е валидна, нападай нея, не мен. Не го прави лично.

Независимо дали вярваш или не, аз тая уважение към теб, лично. Ти явно си образован и способен човек, следователно си имал не една възможност да си биеш камшиците за чужбина, като толкова много други. Но ти не си го направил, доколкото мие известно разбира се. Аз не разполагам с твоите ясновидски способности и не претендирам да знам каквото и да било за теб, освен онова, което ти сам си споделил в клуба.

Не си заминал, хванал си бика за рогата и си изградил някакъв живот за себе си, въпреки всички пречки. Аз това го уважавам изключително много. Мразя, когато разни емигранти се опитват да ни дават акъл през девет океана разстояние. Уважавам всеки способен и здрав българин, който въпреки всичко е решил да остане тук и да се бори. Независимо за кой гласува, независимо дали е русофил или русофоб, от Левски или от ЦСКА.

Исках да го знаеш това, въпреки че ми е ясно, че си неспособен да върнеш уважението, което ти е демонстрирано. Защото вярваш или не, аз съм същият като теб - сблъсквам се със същите проблеми, имам същите фрустрации, мразя колко бавно върви всичко тук, мразя колко разединен е народът ни. И също като теб обичам България. Само че за разлика от теб, аз знам, че има повече от една формула да служиш на страната си.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: ARlZE]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано27.02.15 13:36



Извинявам се. Наистина съжалявам.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: dean dimov]  
Автор persone (върховист)
Публикувано27.02.15 17:17



Ми каквото да се каже е видно, че са повече от 20-та соросоида с тежък източнобългарски диалектен говор.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: dean dimov]  
Автор persone (върховист)
Публикувано27.02.15 17:31



Не е така. Партията на регионите, ако беше руска лабораторна партия, нямаше да нанесе повече вреди на руското население в Украйна, отколкото бившата партия на оранжевистите на Юшченко и Тимошенко в Крим. Янукович отне автономията на Крим. Освен това Партията на регионите, която дойде на власт с гласовете на етническите руснаци и проруско настроените украинци, не изпълни нито един от поетите ангажименти към тях включително даване равностоен статут на руския език с украинския език като държавен, макар да е говорим като роден от 83% от населението на Украйна. Все предателства, които не се забравят, затова и Путин и сие според мен оставиха Янукович да потъне вместо да тръгнат да го спасяват по време на майдана. И да Федерализацията на Украйна вече е неотменим политически момент. Без федерализация на Украйна, тази изкуствена държава по примера на Фиром няма бъдеще. Без федерализация на Украйна, ще имаме нова държава Новорусия и този факт мисля, се разбира вече във Вашингтон.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.