Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:53 09.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: dean dimov]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано24.02.15 23:05



Скучен си. И все по безинтересен.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: dean dimov]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано24.02.15 23:06



Цъ, това под ръчичка, ще да е някой гъркомански мурафет, ни щъ





Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: DannyDeVito]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано24.02.15 23:11



Чувствам се доста добре, когато издаваш интелектуалната си немощ, да защитиш каквато и да е теза, в която вярваш.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: komitaO3126319]  
Автор dean dimov (gioni)
Публикувано24.02.15 23:31



А ти си все по-интересен. Очаквам с нетърпение нови информации за криптобългари-русофили и други интересни твои преживявания от алтернативните измерения.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: dean dimov]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано24.02.15 23:36



Съжалявам, аз дори не съм русофил.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: komitaO3126319]  
Автор dean dimov (gioni)
Публикувано24.02.15 23:41



Верно че беше иранофил.





Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: dean dimov]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано24.02.15 23:51



И иранофил не съм.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: komitaO3126319]  
Автор dean dimov (gioni)
Публикувано24.02.15 23:52



Не бъди скромен.



Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: dean dimov]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано24.02.15 23:53



Уча китайски





Тема Re: сдружение Русофили какво мисли по въпроса?нови [re: dean dimov]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано25.02.15 02:24



Да наистина го мисля, той Дамаскина смятам, че няма и потенциал да гледа на проблемите от различни ъгли.

Димовски обичаш да послагваш по македонистки ! И все повече почваш да ми приличаш на ония от Вардарско. А ония чесно казано не могат ми станат симпатични.

Темата за Украина и как започнаха боевете там я повдигнах парво аз вав тоя форум и неколко патриоти я поеха като разбраха кой и как организира преврата, кой стреля на Mайдана, кой започна сас АТО, и как се получи анектирането на Крим. Подслагваш и завоалираш забраните на руския език вав Украина и сега се вазмущаваш че Русия се застапва САС ПРАВО за своите хора вав Донбас.

Преди една година малчеше по тия вапроси когато се отвори темата и тука беше препално сас линкове кой какво е казал и направил - и то от про-западна/украинска страна и про-руска страна.

Сега се правиш на отворко и почваш да ми провестяваш някакви изкривени идеи как било и не било досущ на македонистите когато седнат да пишат история.

Нямам намерение да те убеждавам вав каквото и да е, но винаги ще те разобличавам когато почнеш да сееш семето на лажата по отношение на Украина или пак ако те избие на македонистка вална като Мицов-Влахов по отношение на Македония.

По отношение на моята персона и какво аз мога да виждам или не виждам слава Богу мога да черпа от опита на зрели и интелигентни индивиди сас които изобилства нашия народ без да има нужда да се опирам на твоите предрасадаци за русофилство или русофобство по принципа на плюс-минус отговор.

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.