Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:50 28.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: програмата на СИРИЗАнови [re: balkanian]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано27.01.15 23:07



Кажи ми сега - според теб това "освобождение" ли е (както ни учеха 45 години) или завземане?
---
Нито е освобождение, нито е завземане... Просто прилагане на световния ред както е бил начертан в Техеран и Ялта.



Тема Re: програмата на СИРИЗАнови [re: komitaO3126319]  
Автор balkanian (умерено лош)
Публикувано27.01.15 23:08



Добре. И какво?

Не ми отговори на въпроса.



Аман от специалисти по нищо и специалисти по всичко. Много станаха!

Тема Re: програмата на СИРИЗАнови [re: balkanian]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано27.01.15 23:09



Отговори ти се вече няколко пъти.



Тема Re: програмата на СИРИЗАнови [re: balkanian]  
Автор persone (върховист)
Публикувано27.01.15 23:11



Първо, числото 2.5 милиарда долара е чиста фантазия. Фантазия ама друг път. Доста се изхвърляш. На мен лично ми го е казвал небезизвестния Нейчо Неев, беше зам. мин.председател на Филип Димитров. Освен това го знам от личните ми контакти, а и го пише поне на сто места в нета.



Тема Re: програмата на СИРИЗАнови [re: bajganjo1-200904]  
Автор balkanian (умерено лош)
Публикувано27.01.15 23:11



Фантазии, 2,5 милиарда долара сигурно е бил целият износ по второ направление.

-----------------

Няма шанс. Ако България е изнасяла продукция за 2.5 милиарда долара ние нямаше да ядем банани и портокали само за Нова година и нямаше да сме на режим на тока, защото изнасяхме ток за Турция в замяна на долари.

Аман от специалисти по нищо и специалисти по всичко. Много станаха!


Тема Re: програмата на СИРИЗАнови [re: persone]  
Автор balkanian (умерено лош)
Публикувано27.01.15 23:14



Фантазия ама друг път. Доста се изхвърляш. На мен лично ми го е казвал небезизвестния Нейчо Неев, беше зам. мин.председател на Филип Димитров. Освен това го знам от личните ми контакти, а и го пише поне на сто места в нета.

---------------

Чиста фантазия е Persone и ако помислиш логично ще разбереш, че съм прав. Ние нямахме ток, за да можем да изнасяме тока на Турция и да получаваме долари. Банани и портокали само по Коледа, защото дори и прогресивните държави от които пристигаха цитрусовите плодове имаха нужда от долари...



Това, че на документи се е изнасяла такава продукция не значи, че са постъпвали такива пари в държавата.

Аман от специалисти по нищо и специалисти по всичко. Много станаха!

Тема Re: програмата на СИРИЗАнови [re: balkanian]  
Автор persone (върховист)
Публикувано27.01.15 23:15



Боже Септемврийското въстание и какво там?

Почваш да ставаш смешен. Дай да се концинтрираме на шумеро-акадските войни...



Тема Re: програмата на СИРИЗАнови [re: balkanian]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано27.01.15 23:15



Ако България е изнасяла продукция за 2.5 милиарда долара ние нямаше да ядем банани и портокали само за Нова година и нямаше да сме на режим на тока
---
Но не слагаш в сметката безумните инвестиции на НРБ в други отрасли, където спечеленото от износа на военна продукция се похарчваше за грандомански губещи проекти... та не остана за банани дори...





Тема Re: програмата на СИРИЗАнови [re: balkanian]  
Автор persone (върховист)
Публикувано27.01.15 23:17



Абе пич, нямаш си на идея каква огромна промишленост и експорт имахме. В главата са ти забили някакви много изтъркани и откъслечни неща. За дрънкане на тенекия става.



Тема Re: програмата на СИРИЗАнови [re: cumanich-126454]  
Автор komitaO3126319 (български)
Публикувано27.01.15 23:18



Пък и доларите ги крадяха, готвеха се за прехода...




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.