Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:43 16.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема На крива ракета...нови  
Автор Щъркот (fyromophagos)
Публикувано03.12.14 09:40





Нашата брилянтна дипломация доведе и до този абсурд, както през 1915 г. доведе до българо-турски съюз срещу Русия...

Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...\\\\\\\\\\\\\\\".


Тема Re: На крива ракета...нови [re: Щъркот]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано03.12.14 10:00



Ами какво грешно е казал Октай, че не разбрах? Първо, искаме ли да имаме държава или държим да сме васали на Турция и Русия? Искаме ли да бъдем европейци или искаме да сме крепостни селяни и рая?



Тема Re: На крива ракета...нови [re: DannyDeVito]  
Автор shtrkot-126622 (fyromophagos)
Публикувано03.12.14 10:11



Нищо грешно не е казал Октай, той има много точна мисъл и много точни анализи...просто ние успяхме да обединим срещу себе си Русия и Турция, а иначе, наистина не сме крепостници, нито рая, просто сме турският кенеф на Европа, както деликатно ни обясни Черни още преди няколко години...всъщност сме по-скоро американски кенеф....турски кенеф сме само по форма...

Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...\\\\\\\\\\\\\\\".


Тема Re: На крива ракета...нови [re: shtrkot-126622]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано03.12.14 10:16



Ами... съдба. Затова дори и циганите бягат от тук.
Но когато самите ние си го внушаваме това което ти го говориш ... е, няма кой да ни помогне. Ще се самоунищожим.



Тема К“в ви е проблеманови [re: shtrkot-126622]  
Автор SashetoBE (старо куче)
Публикувано03.12.14 10:20



с Турција и С Русија ? Ми што не кажеш бе бате, имате си братјата ФИРОМИ, ние шт ви помирим с тјах, проблем ли е ?

]

Тема Re: На крива ракета...нови [re: DannyDeVito]  
Автор shtrkot-126622 (fyromophagos)
Публикувано03.12.14 10:29



Повярвай ми, не се радвам от онова, което ни се случва и отчасти смятам, че е предопределено...но нека си кажем нещата такива, каквито са...разведох се едва, когато се усетих, че съм на дъното, че загивам и че ако не се махна и не променя нещо, ще получа инфаркт на 37, от което никой няма да има полза, особено, ако не умра веднага...нещо подобно е и нашата ситуация, първо диагнозата, колкото и да е гадна, после лечението...но сега нямаме никакъв полезен ход вече, трябва дисциплинирано да се подчиняваме на Вашингтон и на Брюксел, късно е за дипломация и интелигентност....

Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...\\\\\\\\\\\\\\\".


Тема Re: К“в ви е проблеманови [re: SashetoBE]  
Автор shtrkot-126622 (fyromophagos)
Публикувано03.12.14 10:31



Хмм... недай Боже да опрем до вас...сега ще бъде интересно, ако започнете вие да ни освобождавате през трийсет години...ако я свършите като нас, тоест като кучето на нивата, направо жална ни майка и на двете едноутробни нацийки...



Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...\\\\\\\\\\\\\\\".


Тема Вече не важинови [re: shtrkot-126622]  
Автор SashetoBE (старо куче)
Публикувано03.12.14 10:34



„Обединението прави Силата“ ...сега сме на етап “Обединението прави оцелението„. В такива кризни времена 1 милион хора не са малко....емто качествен материјал, все титови деца, александрови фалангисти.

Редактирано от SashetoBE на 03.12.14 10:35.



Тема Re: Вече не важинови [re: SashetoBE]  
Автор shtrkot-126622 (fyromophagos)
Публикувано03.12.14 10:35



Е, 1 милион титови деца и шест милиона татови....



Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...\\\\\\\\\\\\\\\".


Тема В сека велика нација си има својте малкинови [re: shtrkot-126622]  
Автор SashetoBE (старо куче)
Публикувано03.12.14 10:41



сицилијанци. Корзиканците, кипраните, черногорците. талибанците, курдите, прусите..и пр...... в дадени моменти, те са изиграли битна роља. Кога за добро, кога за лошо.

]

Редактирано от SashetoBE на 03.12.14 10:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.