Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:00 21.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Комундета....нови [re: shtrkot-126622]  
Автор shtrkot-126622 (fyromophagos)
Публикувано28.05.14 14:15







Мене ми не требе жокер....

Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...\\\\\\\\\\\\\\\".


Тема Re: Комундета....нови [re: ToffeeTwr]  
Автор mcline73109 (тъмносин)
Публикувано28.05.14 14:43



Не знам дали не ме бъркаш с някой, но както и да е. Ето ти и едно друго мнение върху нещата с 15-15:

"КАК СЕ ПРИКРИВА ЛАЙНО КАТО СЕ ПОКРИЕ С ОЩЕ ПО-ГОЛЯМО

Жадните за сензации и скандали медии и човечета имат елементарни познания за политиката и гафовете. Те се спират на първата подхвърлена хипотеза и запяват в хор поредната глупост.
Така се случи и с №15 от листата на БСП. Било съвпадение на числата на номера на бюлетината, било еди-какво си, било незнам-какво си.
А нещата са гениално прости.
Ако всичко беше без преференции и Сатанишев се откаже от мястото си,което е задължително, щеше да влезе Достена Лаверн. А тя, както отбеляза БИВОЛЪ, е съдена във Франция и има влязла в сила присъда. Според френските закони тя няма право да бъде избирана и скандалът щеше да бъде изключително мощен, от който БСП щеше да бъде окончателно нокаутирана, а Сатанишев прогонен с камъни.
Явно, той предпочете тази малка възможност да запази в някаква степен себе си и партийката си и нареди избора на Момчил Ненков-№15 в листата, да бъде преференциално избран, като уж грешка на избирателите.
Това е!
Гениално просто като колумбовото яйце."




***


Тема Re: Комундета....нови [re: ToffeeTwr]  
Автор koмитa (български)
Публикувано28.05.14 14:52



Цветозар Томов, говорител на ЦИК и член на гражданския съвет на РБ, обяви, че във всички партии е гласувано по този начин и че 10 и 10 също е често срещан случай





Тема Re: Комундета....нови [re: shtrkot-126622]  
Автор koмитa (български)
Публикувано28.05.14 14:54



Да, обаче ДПС може да смени посоката. Защото разрива Цв.В.-Пеевски е жесток и не се знае дали това няма да се отрази и на политическо ниво.



Тема Re: Комундета....нови [re: koмитa]  
Автор mcline73109 (тъмносин)
Публикувано28.05.14 15:12



Абе чак пък често не е.
Но в Бобов дол къртят мивки. Там общо 132 души са гласували с 15/15.



***


Тема Re: Комундета....нови [re: mcline73109]  
Автор ToffeeTwr (минаващ)
Публикувано28.05.14 15:18



Не съм те обвинил в нищо, нито съм се обърквал, просто се закачих за теб, т.к. ти
беше последният пост, беше чисто и просто един поздрав за феновете на столетницата.

Колкото до конспиративните теории, винаги се придържам към правилото, че за БСП най-простото обяснение, винаги е най-вярното. Сега излезнаха хиляди теории, саботаж на Станишев, идея на Младежкото БСП (под 65г се има предвид

), тази която ти си я дал, но ако имаше и зрънце истина в това, щеше да се чуе нещо предварително, нещо да излезне под сурдинката.

Не ситуацията беше определяна като максимална мобилизация и единство, за този герой, никога никой не беше чувал, даже сега и Станишев отиде на крака да му се моли, затова аз съм склонен да приема за вярно най-простото обяснение за гафа, също като привържениците им,

Хотели как лучше, получилось как всегда



Тема Re: Комундета....нови [re: mcline73109]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано28.05.14 15:22



Но в Бобов дол къртят мивки. Там общо 132 души са гласували с 15/15.
Вече се появи едно свежарско определение:





Тема Re: Комундета....нови [re: mcline73109]  
Автор cumanich-126454 (рекордьор)
Публикувано28.05.14 15:24



Така се случи и с №15 от листата на БСП. Било съвпадение на числата на номера на бюлетината, било еди-какво си, било незнам-какво си.
А нещата са гениално прости.

Според Цветелин Кънчев нещата са емлементарни:

„Правихме много концерти за симпатизантите ни и Тони Стораро, Софи Маринова и други, викаха: „15, 15...“ и хората ни са се улисали. Това е масово в нашите секции, не е правено умишлено“, коментира Кънчев.





Тема Re: Комундета....нови [re: mcline73109]  
Автор komita03-126319 (български)
Публикувано28.05.14 16:42



Ако наистина са 132, то това е нищо. Лидер контролират там над 4 000 гласа.



Тема Re: Комундета....нови [re: komita03-126319]  
Автор mcline73109 (тъмносин)
Публикувано28.05.14 16:56



132 от общо 1066 гласували за КБ

***




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.