Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:12 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Андрей Пионтковскинови [re: JovanDamaskin]  
Автор shtrkot-126622 (fyromophagos)
Публикувано22.07.14 21:20



Абе, не знам, като круши взеха да падат тия самолети, да не смее човек и до Скопие да отиде със самолет....



Што знам што луѓе ќе бидат? Ако се Бугари, арно - ќе се разберам...\\\\\\\\\\\\\\\".


Тема Re: Объркан съм за Boeing 777 MAS 17нови [re: tuzlija-179435]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано23.07.14 00:48



Аз съм само едно селянче от провинцията, не от столицата, и не ги разбирам интелЕгентските правописи и изговори. Дълбоко Ви се кланям и остава да го спрегате и впрегата на вам удобно.
С по здрав.



Тема Re: Андрей Пионтковскинови [re: koмитa]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано23.07.14 00:53



Ами за какво е тоя зор да скубят руският? Или е само нА книга?



Тема Re: Объркан съм за Boeing 777 MAS 17нови [re: torlakov-93629]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.07.14 09:37



Предварително казах да прощаваш за коментара.Старая се да съм колегиален.Във форума всеки казва за себе си колкото обича.Тука има хора,които са дали да се разбере откъде са и къде са в момента,други-приблизително.За мене е навик да си създавам идея с кого си имам работа.
Няма значение и не съм любопитен точно откъде си.Понеже ти се помайтапи,използувайки характерното граовско "УЪ"(скакаУец),незлобиво се пробвах с трънско-краищкото "ньега".Дали си от Брезнишко или Сливнишко или от другаде-няма значение.И аз не съм от София.Най-големият град,в който съм живял по-дълго е Благоевград.От близо до там съм,но не точно.Сега съм в родното си място.
Това,че си изминал маршрута родно място-София -Америка-това го знам от написаното от тебе в ДИР. БГ.Всеки има право да си търси късмета.



Тема Re: Объркан съм за Boeing 777 MAS 17нови [re: tuzlija-179435]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.07.14 09:53



Да добавя-и аз съм от здраво семейство-в смисъл добри родители,но в другия смисъл-има такива от фамилията ни ,където са пребивавали по дунавските острови,на сянка зад"баклавичките" или "облагодетелствувани" по други начини.
Така,че си имам възгледи още от семейното възпитание-кое е сравнително добро,кое-не дотам.
А за "небето на баклавички"-не винаги решетките са заварени перпендикулярно.





Тема Re: Андрей Пионтковскинови [re: torlakov-93629]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.07.14 13:48



Щото след референдума в Крим, голяма част от залежите вече не са украински. Апропо концентрацията на шистов газ в Донецк и Луганск, хич не е за подценяване. Затова е и заигравката на украински олигарси, тясно обвързани с Русия, да заиграят със САЩ, които точат ножове за големи кинти.



Тема Re: Объркан съм за Boeing 777 MAS 17нови [re: torlakov-93629]  
Автор tuzlija-179435 (стар вълк)
Публикувано23.07.14 14:54



По-здрав или много прЕвИти-айде,нема потреба...





Тема Re: Объркан съм за Boeing 777 MAS 17нови [re: tuzlija-179435]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано23.07.14 18:16



Прощавам. Индулгенция обаче не мога да ти продам.



Тема Re: Объркан съм за Boeing 777 MAS 17нови [re: torlakov-93629]  
Автор Tyзлиja (стар вълк)
Публикувано24.07.14 09:31



1.

2.Разбира се.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.