Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Крим се присъедини към Русиянови [re: JovanDamaskin]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано09.03.14 21:57



Началника на ген щаб пуска дим, реално ако руситв влязат в Източна Украйна ще се стигне до нови санкции. Нямат зад гърба си законно правителство, нито лоялнистта на източните и южни региони. Путин не пресира само за да ноже да овладее клтещият се център, където е и Киев. Види ли, както и каза, че се извиват ръце , а инак настъпващата икономичедка криза неминуемо ще засили руските позиции, ще навлязат за своето. Според мен вече не отбягват санкции и открито противостене, с преврата им го наложиха



Тема Re: Крим се присъедини към Русиянови [re: torlakov-93629]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано09.03.14 22:20



Мдаа, на мен сащо ми направи впечатлението, че и Запада вав началото се поизкашла за санкции но после поразмисли, че май ще е по-добре засега да има само визови ограниченийа. Щото независимо, че пропагандата пророкува барз срив на руската икономика след евентуални ЕУ санкции, взеха да се по-осещат че без рускийа газ и Европа ще гризне дарвото сас една нова икономическа криза, без още да са излезнали от настойащата.

Иначе засега русите се окопават йако на Крим, украинските войнници от Крим вече ре разбегаха по кащите или преимнаха на руска воена служба (щото заплатите им са там 4х по-високи от украинските), минираха преходите по суша кам Украина и сега чакат да мине референдума....

Който не е доволен да се изселва....

Йасно е, че Русийа нйама да даде Крим без война.

А ако преговорите сас ЕУ не трагнат кам добре, не е чудо и другите райони да последват Кримскийа рецепт. Това си е огромен удар за украинската даржавност след като има опасност половината от регионите да се отцепат от страната което е идеалната почва за гражданска война.

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Тема Re: Решението е философсконови [re: SashetoBE]  
Автор morskomake (старо куче)
Публикувано09.03.14 22:34



Уште поголем фан сум ти-се што е никнало на коски е за добра фигура!





Тема Re: Крим се присъедини към Русиянови [re: JovanDamaskin]  
Автор morskomake (старо куче)
Публикувано09.03.14 22:45



Имам съсед Иван се вика,старец на 75 и преживял половината си живот в близост до Крим и се допитах до него.Той се усмихна и рече-руснаците платиха всички заплати и пенсии там,контрола е тотален...



Тема Ште ми прости дедо боже че си направих малканови [re: JovanDamaskin]  
Автор SashetoBE (старо куче)
Публикувано09.03.14 23:36



шега с лепчето. Ште отворам посебна тема за храната којато јадем в последните 20-25 години. Темата само навидум не е с врзана с Украина и Македонија.

Да живее

Редактирано от SashetoBE на 09.03.14 23:37.



Тема Re: Крим се присъедини към Русиянови [re: JovanDamaskin]  
Автор torlakov-93629 (оД Цаконица)
Публикувано10.03.14 00:05



Не знам каква е връзката на Уктайна със Сирия. Може и да има такава.
Да сме независиме е лукс в тези дни, особено с багажа от последният век. Както виждате германците ги подслушват и псуват, пък Меркел изкарва Путин без досег с реалността. Ще ни скроят шапката, а че сме членове на НАТО само ще е улеснение.
Според мен Запада ще пресира или Русия да си трае или разцепление с ескалация на напрежението; при успокоявване и избори русите ще имат горната ръка поради задаващата се икомомическа катастрофа в Украйна. Вече са спрели руските канали за източните региони, по демократични причини.
Сега Комунягите ни ще мечтаят за времето на Цар Борис Трети, но ще се одрискат, нали не им се пуска властта да минат в нелегалност:)))



Тема Re: Ште ми прости дедо боже че си направих малканови [re: SashetoBE]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано10.03.14 00:22



сврзана е сврзана....


нели знаеш за генски манипулираната пченица во ЕУ ? Чекаj сега малку кога ке jа примат Украина во ЕУ и кога ке се посади тоа чудо - има да имаш берикет за две сезони и нема веке глад, а рак.

А да не говориме колку е вкусна храната од ЕУ ? Си jал шпански или холандски домати од оранжерии ?

Тоа зборувам само за ЕУ - Америка е башка тема.

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: Крим се присъедини към Русиянови [re: torlakov-93629]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано10.03.14 00:34



именно щото Украина е икономическа катастрофа, чуда се на кой акал ЕУ изка да я приемa ?!? Но не е за чудене, щото кого ЕУ приема или не приема, директивите за туй идват отвад океана.....

И именнно от тежеста на миналото си и немците не смеят да мраднат. Плащат си сметките поколения на ред и си малчат. Меркел се направи голема приятелка на Обама след аферата около личния и ГСМ. Сега да му забие контра заради Путин, не става щото негрото веднага ще я обвини че му варти женски номера !



Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: Како мал се чудев зошто коганови [re: SashetoBE]  
Автор Tyзлиja (старо куче)
Публикувано10.03.14 10:09



Oj, lebe,lebe,za tebe cel svet se e.b.e.

!



Тема Re: Крим се присъедини към Русиянови [re: vedm]  
Автор Аристокрит (оставка)
Публикувано10.03.14 10:26



От моя гледна точка това е много добре казано:






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.