Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 25.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Quo vadis Ukraina ? [re: JovanDamaskin]  
Автор kuduger-96506 ((Котроманичев))
Публикувано04.03.14 08:37



Не мисля, че Косово е добро сравнение. Инак за историческите аргументи си прав, както за верието или неверието. Откровено казано мен ме интересува преди всичко какво става с българите там и как ще бъде по-добре за тях, да не стане като преди стотина години с много егейски и вардарски българи. Колкото до англо-саксите...може поведението им и да е обяснимо, ама айде да не слагаме в кюпа всички европейци. По много международни въпроси, реакцията на държави като Финландия и Швеция не е за пренебрегване! Умишлено се въздържам да ти посоча Дания, Норвегия, Холандия и Белгия, защото връзките им с Британия и Чичо Сам са по сложни и определено по-тесни.





Тема Аааааа, разбрах [re: komita03-126319]  
Автор SashetoBT2O3924 (старо куче)
Публикувано04.03.14 09:10



ти си спазваш маркираната територија.





Тема Re: Quo vadis Ukraina ? [re: kuduger-96506]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано04.03.14 09:21



Е добре, като Косово не е добар пример , дай ми по-добар, кадето американците откаснаха територийа за да саздадат даржава ?
Дай ми пример след крайа на студената война кадето американците не се замесиха и не се пролйа крав ?

Цитираш ми европейски даржави , при това забраваш да признаеш че единна европейска политика нйама и ако изкаме да начуем нещо подобно чрез устата на министерката по ваншни работи на европейскийа сайуз то тйа само повтарйа американските фрази по адрес на Русийа.
Европа е по настойащем толкова безлична че тйа даже и не саумйава юаю какав конфликт е вавлечена от страна на йанкитата.
Прават си устата за санкции срещу Русийа а забравйат собствената (европейска) си зависимост от рускийа газ.

Руско-украинскийа настойащ конфликт не е европейска рожба! Режиран и замислен е вав Америка ! Поддражката и доларите за Майдан дойдоха от Америка.
И помни ми думите: следващите пратки на оражие за новото украинско правителство ще дойдат пак от Америка.

защото Америка не може без войни : доскуча им от арабите и тарсат сега да подложат русийа под собствената си хегемонийа, преди да продалжат сас Китай.

Американците подцениха Русийа след Като Путин преди години си призна че Русийа е загубила студената война и американците започаха да ламтйат по сибирските природни богатсва.

Подклаждайки подобен руско-украински конфликт - всеки що годе мислещ знаеше че Русийа нема да се откаже от Крим и черноморскийа си флот там.

Вав Украина ще се лее карв - помни ми думата!

Кравни братйа украинци и руснаци ще се бийат подтикнати от американците !

Сащата шема се разигра и на територийата на бивша Йугославийа когато започа войната вав Харватско.

И за този конфликт нйама за какво да обвинйавам Русийа защото те за парви пат трагват да защитаюат сас оражие не чужди а собствени интереси и собствено население!

И единственийа виновник за това са онийа двамата американски педали: Керъ и Обама !

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Тема Re: Quo vadis Ukraina ? [re: torlakov-93629]  
Автор mcline-73109 (тъмносин)
Публикувано04.03.14 09:25



"Ако русите влизаха в не руски земи, тогава всякоя ти чест."

То за руснаците има ли земя, да не е тяхна? В Южна Осетия да не би да има руснаци? Има - някакви си 5%. А на 90% са им раздадени руски паспорти. Че да има кого да освобождават.

***



Тема Латас предвидува [re: JovanDamaskin]  
Автор SashetoBT2O3924 (старо куче)
Публикувано04.03.14 09:34



воен удар во Украина.



Тема Re: Ако украинската држава [re: SashetoBT2O3924]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано04.03.14 09:37



можеш да бидеш сигурен !

работата во Украина се одвива под исто сценарио како едно време во Хрватска кога беше збор за српска Крайина.

Аман од едни и исти шеми ! Нищо старо незаборавено, нищо ново ненаучено .

Русийа и Путин се сатанизираат на Запад како Хитлер.
Овде преку устата на ческиот министер за надворешни работи:

http://www.xn--sterreich-z7a.at/nachrichten/Schwarzenberg-verglich-Putin-mit-Hitler/134498337



Тешки времинйа идат Саше ! Собирай пари и пакувай куфари само не знам да ти кажам за каде...

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Всашност, аз физически [re: komita03-126319]  
Автор SashetoBT2O3924 (старо куче)
Публикувано04.03.14 09:39



живеја в Скопје а духом и срцем в Битоља. Но, за сажаление Битоља пропада и не виждам ништо добре за напред.



Тема Re: Quo vadis Ukraina ? [re: mcline-73109]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано04.03.14 09:42



Те вече раздават и на Крим руски паспорти - но чудно ли трябва да е ? Те ги раздават, не ги налагат!
Раздават и руманците вав Молдова, раздаваме и ние...паспортите смяtаm, ще се сагласиш са все още право на избор или претекст за по-леко напускане на страната или тарсене по-добар живот другаде.

Независимо какви са подбудите на тойа който иска чузд паспорт - още не сам чул некаде насериозно некого да задалжават да вземе чужд паспорт !

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Тема А да кажеше и ПАРИ каде [re: JovanDamaskin]  
Автор SashetoBT2O3924 (старо куче)
Публикувано04.03.14 09:42



дават па да присоберам повече ?





Тема Re: А да кажеше и ПАРИ каде [re: SashetoBT2O3924]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано04.03.14 09:43



Bitcoins....



Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.