Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:00 25.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Плевенлиев  
Автор iskar (пристрастен)
Публикувано23.04.13 06:38



Предполагам че 100 % тук бяхме твърдо зад него. Но, не ви ли се струва че започва
да си пъха носа навсякаде (понякога с цената на гаф) и така постепенно ще загуби
чара който имаше в началото.



Тема Re: Плевенлиев [re: iskar]  
Автор DarkBulgarianSubject (обективен)
Публикувано23.04.13 08:46



Предполагам че 100 % тук бяхме твърдо зад него. Но, не ви ли се струва че започва
да си пъха носа навсякаде (понякога с цената на гаф) и така постепенно ще загуби
чара който имаше в началото.


Аз не съм бил от тези които "100 % тук бяхме твърдо зад него", а той като всеки друг съвременен български политик си показа истинското лице - умения за сладки приказки и благи обещания, комбинирани с противоречиви действия и разочароващи постъпки.

Всъщност има два типа политици - едните са откровени манипулатори и злосторници, другите са майстори на политическия ибрик.



Тема Re: Плевенлиев [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор jingiby (Джингиби)
Публикувано23.04.13 08:59



Аз не съм за Плевнелиев и не съм бил за него. От абсолютно достоверен източник знам, че е помолен в началото на президентския си мандат да се опита да промени българската политика по Македонския въпрос като повлияе и на правителството за втвърдяването й. Категорично е отказал. Впослествие Борисов сам решава да смени плочата и той му приглася, като марионетка. В края на мандата си Борисов направи поредната глупост и отиде в Скопие да обяснява колко са се подобрили отношенията ни. В резултат от ФИРОМ сега отказват да сключим двустранен договор за добросъседство, понеже отношенията ни били много добри и даже преговорите по въпроса са прекъснати. Сега Плевнелиев отново е пас по въпроса, като безгласна буква.

Нанси Макълдауни за резултата от изборите у нас през 2009: Боклуци на входа и изхода.


Тема Re: Плевенлиев [re: iskar]  
Автор morskomake (старо куче)
Публикувано23.04.13 10:45



Не му се връзвам,досега нищо особенно.



Тема Re: Плевенлиев [re: iskar]  
Автор koмитa (български)
Публикувано23.04.13 11:01



И сега в твой стил и аз да попитам "И какво общо има тази тема с клуб Македония?".



Тема Re: Плевенлиев [re: koмитa]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано23.04.13 11:25



какво общо има тази тема с клуб Македония?
.............................

Е как какво, нали фамилията на Плевналиев е поначало от Македония...



Success is the sole earthly
judge of right and wrong.


Тема Re: Плевенлиев [re: DarkBulgarianSubject]  
Автор Tyзлиja (старо куче)
Публикувано23.04.13 12:30



Не съм гласувал за него и това е втори през.избор когато хода до урната от уважение към избир.ми право и пускам невал.бюлетина.
Отношението ми към през.Плевнелиев е неутрално към леко положително-в смисъл,че не ми действува на нервите.



Тема Re: Плевенлиев [re: Tyзлиja]  
Автор kyдyгep (воин на кон)
Публикувано23.04.13 15:10



неутрално към леко положително-в смисъл,че не ми действува на нервите.[\b]
Имам чувството, че си изказал освен моята собствена и позицията на много други българи.





Тема Re: Плевенлиев [re: koмитa]  
Автор iskar (пристрастен)
Публикувано23.04.13 16:32



E има - както кава Arize toj e макединец а аз очаквах тои да работи активно по македонските въпроси



Тема Re: Плевенлиев [re: kyдyгep]  
Автор Tyзлиja (старо куче)
Публикувано24.04.13 09:54



По доста работи сме близкоакълни с тебе,не е сефте.



Редактирано от Tyзлиja на 24.04.13 10:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.