Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 01.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Подарък от "Котле"нови  
Автор ДyxoтнaBoвaтa (дух)
Публикувано09.06.11 02:34



Първият отдясно е Киро Глигоров с българска униформа





"Недей да ме обиждаш на еничарин! Ела ти да се наречеш българин в Македония!" - Блаже Ристевски.

Тема Re: Подарък от "Котле"нови [re: ДyxoтнaBoвaтa]  
Автор jingiby (ветеран)
Публикувано09.06.11 08:39



Вова, този човек не ми мяза нещо на Глигоров. Как се разбра, че етой? Има ли други снимки от младостта му за сравнение?

Редактирано от jingiby на 09.06.11 08:42.



Тема Здрасти Вованови [re: ДyxoтнaBoвaтa]  
Автор Дyxът нa Coфмak (безпристрастен)
Публикувано09.06.11 09:05



Понеже изчезна се чудех какво ли правиш. От Нова година се мотам из Воденицата, от там разбрах, че има и котле. Като проверих котлето видях, че то горе долу е същото, но открих и къде са забавляваш.
Поздрави и успехи в борбата с "враговете".



Тема Re: Подарък от "Котле" [re: jingiby]  
Автор ДyxoтнaBoвaтa (дух)
Публикувано09.06.11 12:37



Не съм разследвал или разсъждавал върху случая. Така твърдят македонците. Вече се появиха съмнения относно възрастта - ще видим те как ще се разберат.

"Недей да ме обиждаш на еничарин! Ела ти да се наречеш българин в Македония!" - Блаже Ристевски.


Тема Re: Здрасти Вованови [re: Дyxът нa Coфмak]  
Автор ДyxoтнaBoвaтa (дух)
Публикувано09.06.11 12:44



Привет Софмак.

Чета от време навреме. Нищо ново не прочитам - този клуб е бледа сянка на най-силните си години. Полицейщина, контрол, пренесени новини, които всеки, който се интересува може да прочете навсякъде и сам. Мнения като под вестникарски статии с по-едно две, обикновено банални изречения. Чат пат лични стълкновения -празна воденица. Жалко.

Има изключения отвреме навреме, но не е това, което беше -тука можеше да се чете с часове.

Това си е мое мнение, и като такова е субективно и никого не ангажирам с него.

"Недей да ме обиждаш на еничарин! Ела ти да се наречеш българин в Македония!" - Блаже Ристевски.


Тема така енови [re: ДyxoтнaBoвaтa]  
Автор Дyxът нa Coфмak (безпристрастен)
Публикувано09.06.11 12:49



не е като едно време


Затова и взех копието и щита и отидох на битки във Воденицата. Там е същото (с обратен знак)



Тема Ако цениме според носотнови [re: ДyxoтнaBoвaтa]  
Автор SashetoBT (член)
Публикувано09.06.11 13:03



тој е, ама за другото не гаранатирам. А има ли информација која година е ова ?

Не гледам што важно би променила фотографијава за „ликот и делото„ на Глигоров ? Бил во балгарска униформа. И ?

Нели има документи што ги поднел до балгарското правителство каде експлицитно се декларира за балгарин по род и пр. и доле потпис. Сега пак за едан униформа.

Редактирано от SashetoBT на 09.06.11 13:03.



Тема Справканови [re: SashetoBT]  
Автор SashetoBT (член)
Публикувано09.06.11 18:10



документот за кој говорам не е потпишан лично од Глигоров и не е од него, туку се работи за удостоверение на Балгарското правителство од Штипската околија дека истиот е “по народност Балгарин од Балгарски произход , поданик Балгарски и честен и благонадежен гражданин“



Смешно ми е малце, толку многу думу за една проста работа: балгарин.

Редактирано от SashetoBT на 09.06.11 18:24.



Тема Re: Справканови [re: SashetoBT]  
Автор persone (върховист)
Публикувано09.06.11 18:20



Само, че тези удостоверения се издават при изрично желание на ищеца ... за да му послужат да удостовери български идентитет пред всяка една българска институция. Ако беше отявлен антибългарин какъвто се правеше впоследствие, не би трябвало и да помисля да си вади такъв документ, напротив трябваше да мине в нелегалност опашан с бомби и манлиера да се бори до последна капка кръв срещу бугарскиот фашистички окупатор.



Тема Да не сакаш да ми кажешнови [re: persone]  
Автор SashetoBT (член)
Публикувано09.06.11 18:25



дека ако не си балагрин по род примерно не си можел да отвориш адвокатура ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.