Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:40 27.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема На теорија или некакво подалечно б“д“штенови [re: Eks]  
Автор balgarofil (не сум нов)
Публикувано31.05.10 01:11



можеби и не става, но на практике ниама как да не стане. То вече е така.
Как мислиш ти на практика да исчезнат македонците ?(да оставиме на страна античките глупости... говорам за македонците со балгарски, српски и влашки произход и смесените и торбешите...) кои сега имат македонско самосознание.
Както сега стојат нештата на мен ми се струва че много време ште помине додека да заврши еден такав процес.
Като себичен хомоспаиенс од бога даден аз не мога да сам мирен пред факта че целиа ми живот ште ми мине во една агонизирана општествена среда која ниама как де не заебе начисто и приватните ни животни судбини. В Европа во 21 век ние ште поминем животите(то вече половината пројде..) во еден примитивен, долен, конфликт сос самите себе, во постојанен страх напрежение и сиромаштија и недај боже братоубиствени војни. И при тава ништо, ама баш ништо да не можем да променим.

МАКЕДОНСКО ИМЕ, ПОЧНА ДА ГИНЕ

Редактирано от balgarofil на 31.05.10 01:14.



Тема Re: една стара информация:нови [re: kyмaнич]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано31.05.10 01:15



Ami choveka e mnogo po chuzhbina - nali e bisnismen, da ne mislish, che e lesno da go nameriat kato e novobogatash...



Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: На теорија или некакво подалечно б“д“штенови [re: balgarofil]  
Автор JovanDamaskin (makedonec)
Публикувано31.05.10 01:29



Mozhe Sahe, mozhe - prashanje e samo dali se imaat topki za toa...



Kako odat rabotite - FYROM e ostaven sam na sebe, da pomaga nema nikoj, da odmaga sekoj... E pa vo takva konstelacija pomogni si sam, da ti pomogne Gospod.

Jas ne mislam deka "bugarofilite" - sto za pogrden naziv za chisti bugari ! - (nazivot sugerira deka se raboti za lugje koi ne znaat kakvi se i imaat nekakov vo sluchajot bugarski uklon "iako ne se bugari") - ushte dolgo ke spijat i ke go trpat Grujo. Od VMRO se oddelija dodushe i zaradi kontrAverziite na Ljubcho nekoi po-umni glavi kako VMRO.NP - zatoa sega Ljubcho nema tamu so kogo da razgovara ! - i celoto VMRO-DPMNE ne e kolektovno glupavo, iako na momenti izgleda taka. No deka od segashnoto rakovodstvo nema air, toa vekje stana jasno !

Prasanje ne e zosto gi trpat i Grujo & Co. tuku do koga ke gi trpat ?

Za takov olos - mozhebi i toj grchki agent kako shto go veruvam i za Ljubcho ne bi trebalo da ima mesto vo Makedonija !

Onaa pesnata A bre makedonche kade se spremash - treba nekoi da ja sfatat i po-bukvalno !

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.