Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:39 31.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Тема Още един несретник яхна вълната ...нови  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано10.01.10 08:58



Яне се скара с ОМО Илинден - Пирин: Не делете България и Македония!

Четирима представители на ОМО Илинден присъстваха в Гоце Делчев на срещата на народния представител Яне Янев с хора от района.

Един от тях – Иван Гаргавелов взе думата да се изкаже като направи няколко забележки на лидера на РЗС. Едната от тях касаеше сближаването на неговата партия с ВМРО. На свой ред Яне Янев отговори, че е наясно с факта, че в Гоцеделчевския регион има определени симпатизанти на ОМО Илинден, предаде агенция Фокус.

“Аз не одобрявам техните действия. Винаги съм го казвал и пак ще го потвърдя”, каза още Яне Янев. Той допълни също, че знае за всички техни опити през годините да се пробват да участват на избори, но в отговор бе репликиран от член на ОМО Илинден, че това не са опити, тъй като имат спечелени кметски и съветнически места.

“Аз съм почтен и честен да ви го кажа в очите, че аз срещу всякакви опити за сепаратизъм в моя роден край ще бъда против и няма да позволя подобно нещо да се случи”, заяви Яне Янев, а залата започна да го аплодира.

В отговор Иван Гаргавелов заяви, че иска от Яне Янев да посочи поне един факт за опит за сепаратизъм от страна на ОМО Илинден. Вместо отговор лидерът на РЗС го попита дали е българин, а той отговори, че е “български гражданин – македонец” и изказа недоволство от факта, че се правят опити да се манипулират хората като се твърди, че в ОМО Илинден са сепаратисти.

“Какво сме направили – посочете факти”, запита Иван Гаргавелов, а Яне Янев му отговори: “Ще посоча факта, че и Егейска, и Пиринска и Вардарска Македония са били български”. На това твърдение, представителят на ОМО Илинден заяви “Никога” и след бурно изказано недоволство заедно с още трима мъже напуснаха демонстративно залата, където се провеждаше срещата.



Яне вече не може да разчита на информация от ДАНС и да се представя за великия борец за справедливост и сега почна да подръпва струната на национализма, за да види какво ще излезе.

А македонциге ако имаха поне малко акъл в кратуните си щяха да се обединят с България и да я управляват!!! Щото на българина му дай да пее македонски песни, покажи му Охридското езеро, кажи България на три морета и му гледай сеира ...



Тема Re: Още един несретник яхна вълната ... [re: ludo-mlado]  
Автор Falange ()
Публикувано10.01.10 09:50



Специално, в този случай, му прави чест на Яне Янев, че не се е "насрал" а е казал истината директно и гласно. Сега, че си пада манипулатор и демагог по много други въпроси- несъмнено, но когато се касае за националния интегритет на България е доста по-смел и прям от разни други пишман-глобалисти.



Тема Re: Още един несретник яхна вълната ...нови [re: Falange]  
Автор Coлyнянин (пристрастен)
Публикувано10.01.10 10:42



Специално, в този случай, му прави чест на Яне Янев
---------------------------------
Напълно съм съгласен.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.