Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 23.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Цакич,нови [re: persone]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано09.12.09 22:13



Може. Ще се постарая да те чета по-внимателно.



Тема Re: Цакич,нови [re: DannyDeVito]  
Автор Илийцa (Џуџеризаторка)
Публикувано09.12.09 22:15



Някой да ти вързал ръцете за да не излееш съдържанието на непромития си мозък в тема по същество? Да кажем бунтовно-любовна лирика...



Тема Re: Цакич,нови [re: DannyDeVito]  
Автор persone (върховист)
Публикувано09.12.09 22:16



Айде няма нужда, не държа особено, а и нямам претенции, че съм истината, пътя и живота.



Тема Re: Цакич,нови [re: Илийцa]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано09.12.09 22:21



Нямаш търпение, мадам.
Типично за пола ти.





Тема Re: Цакич,нови [re: persone]  
Автор Цakичъ (оД Цаконица)
Публикувано09.12.09 22:44



не знам. Аз българска преса не чета. Освен този форум. Явно фиромската ме е промила, ловко обиграна от българските тайни служби последните 15 години. В същно "изпрала". Нали на македонски, като на сръбски само ръце се мият, другото се пере...



Тема Re: Цакич,нови [re: Цakичъ]  
Автор persone (върховист)
Публикувано09.12.09 22:47



Свежарка си от прането, вижда се...





Тема Re: ми кънови [re: persone]  
Автор Цakичъ (оД Цаконица)
Публикувано09.12.09 22:52



прането предполага по задълбочено почистване, в България мият, ама доста повърхностно и некои си ходат с тези мозъци последните 15 години....



Тема Re: Тук всички явно сте шопинови [re: DannyDeVito]  
Автор tormentor (мъчител)
Публикувано09.12.09 23:19



това с фиромците жертви е евтин тролски трик и въпреки правилото да не се храни трола ето какво ще кажа:
гърците са били палачи на българите от македония и сега са пак палачи на останалото българско население там
фиромите са били и продължават да бъдат палачи на българското население в македония - вардарска и пиринска
фиромците никога не са били, а най-малкото сега са нечия жертва



кажи му фиром и повече не го обиждай

Тема Re: Дани ни вижданови [re: tormentor]  
Автор Цakичъ (оД Цаконица)
Публикувано09.12.09 23:37



като жертви.
Първо фиромите се самонаказват(самобичуват с българомразието си). Ние, жертва на подмолните медий в БГ го приемаме буквално и се радваме на тъпотата им по пътя им към Голгота....много символика, запалени свещи. Ние стоим от страни и се кефим. Те отвергнати от всички вървят по средата на пътя и ни псуват, ама тихичко, с надежда да не ги чуят в Брюксел до идният месец Март. Дани, на небето, гледа сеира и отпраща всички шопи за ада....



Тема Re: Дани ни вижданови [re: Цakичъ]  
Автор morskomake (пристрастен)
Публикувано10.12.09 01:33



И затова ще се нарека морски шоп да не угодя на дебелата глава на Дани.Дебелите глави са характерни на ... малките п...и






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.