Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 23.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Тук всички явно сте шопинови [re: Бopeтo]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано09.12.09 09:32



Ми вие квичите и грухтите за македонците от 4-5 години насам, откакто превзехте форума.
Не съм искал ничия подкрепа.



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: Apиcтokpит]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано09.12.09 10:04



Гърците са подпалвачи и касапи. Подпалили са коренните места на рода ми, избиваха бежанските колони, хвърляха напалм по селата ни.

Коя тяхната къща? Македония никога не е била тяхна къща и няма и да бъде.



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: croesus]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано09.12.09 10:12



това официална преса ли е или лично мнение? Добре тогава, ето ти нещо от български медии и погледни коментарите по-долу, на обикновените, истински българи, немакедонци:





Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: DannyDeVito]  
Автор Aмaтьop (тъмносин)
Публикувано09.12.09 11:00



Дани, онова е "лично мнение", публикувано в "официална преса". Беше публикувано във "Време". А на "Матица на изселниците" явно много им е харесало и са го обявили и те.


Мисля, че е леееко неудобно да правиш сравнения със статията, която си постнал ти.



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: Aмaтьop]  
Автор Kyдyrep (шатраджия)
Публикувано09.12.09 12:17



Дори в такива елементарни статийки трябва да се ползват точни термини като: ГРАЖДАНИ(Н) НА БИВША ЮГОСЛАВСКА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЯ, забил химикалка в ръката на брат си или некоя подобна глупост...





Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: DannyDeVito]  
Автор Tyзлиja (ентусиаст)
Публикувано09.12.09 12:19



"...Братята ми...НИКОГА...не са живяли като НАС..."

-Тъпотия на търкалета!Има нещо като логика САМО,ако е казано от български гражданин,роден в България,определящ се за етнически македонец.В повечето случаи,който обича да обобщава:"...никога..."-ЛЪЖЕ.



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: DannyDeVito]  
Автор Tyзлиja (ентусиаст)
Публикувано09.12.09 12:23



ШОП е определение за етнографска група,срещаща се в България,Сърбия и БЮРМ.Така,че позоваването точно на шопското НЕМА ВРЪЗКА...





Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: mulcho]  
Автор Tyзлиja (ентусиаст)
Публикувано09.12.09 12:25



Комай се има за антички...





Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: DannyDeVito]  
Автор Tyзлиja (ентусиаст)
Публикувано09.12.09 12:26



...Лозунги,обобщения...





Тема Re: Интересно ми е [re: DannyDeVito]  
Автор Medius ()
Публикувано09.12.09 12:35



с каква надежда се опитваш да докажеш тезата си с пълното съзнание че "доказателствата" от българската преса НЯМА КАК да оборят тези от фиромската. Просто НЯМА КАК - и съм сигурен че го знаеш. Както и колегите споменават - това са лични мнения, не официални журналистически публикации.

За злорадстването се съгласявам с теб. Понякога се прекалява. Но това нито е чисто българска черта, нито се проявява само по отношение на ФИРОМ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.