Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 26.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: morskomake]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано08.12.09 22:06



благодаря ти за намекът, но ако можеш отговори на нелепият ми въпрос.



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: DannyDeVito]  
Автор mulcho (минаващ)
Публикувано08.12.09 22:16



Някой ги чувствам братя, други като Сашето, нормални хора, са ми симпатични, но мнозинството от бюрмците са родоотстъпници и българомразци. Дай разумни доводи, защо тези хора и подобието им на държава трябва да бъде подкрепено в борбата им за кражба на гръцка история и култура? Бюрмската държава тероризира малцината запазили българско чувство там, тя е крепителя на македонизма, неините неуспехи, нейния разпад е в български интерес, а ти, ако се усещаш повече фиром отколкото българин сака през рамо и оттатък!



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: DannyDeVito]  
Автор morskomake (пристрастен)
Публикувано08.12.09 22:22



Не ща,па и не вервам да има смисъл,лека нощ.



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: DannyDeVito]  
Автор croesus (хлевоуст)
Публикувано08.12.09 22:27



Защото комшиите спят с нож под възглавницата, да не вземем да им откраднем имането, състоящо се от бронзов бюст на Тито, тежащ 221 кг и лек автомобил Застава, модел 1981. Сега, като им гори къщата е голям майтап.




Сериозно: Дани, с тези хора отдавна сме разделени, не от вчера и не от наша вина. Няма защо да преекспонираме страхове от "разделянета" сега, можем само да говорим (евентуално) за ново съединяване, но за целта е нужна добра воля от двете страни, не само от едната.



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: croesus]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано08.12.09 22:34



"Защото комшиите спят с нож под възглавницата, да не вземем да им откраднем имането, състоящо се от бронзов бюст на Тито, тежащ 221 кг и лек автомобил Застава, модел 1981. Сега, като им гори къщата е голям майтап. "

Крез, ти тогава с нищо не си по-добър от тях.

...но за целта е нужна добра воля от двете страни, не само от едната.

уточни коя е едната страна и кое е добрата воля, все пак.



Тема Re: приятелю [re: DannyDeVito]  
Автор Цakичъ (оД Цаконица)
Публикувано08.12.09 22:34



не ми наметвай желания и помисли.
Българите имаме и сме оставили роднини къде ли не в историческият си път. Не мога да седна и да се сърдя на всичките, нито да ги следя какво правят.
Тук съм защото в миналото там нещо сме имали, което или е погребано, или обезобразено, в най-добрият случай е прибегнало тук, но е част от нас. За мен те са нещо ДРУГО и състоянието в което се намират е заплаха за нас. не, че са в сътояние нещо да ни сторят. Но ти ще си свиркаш ли ако има зъл съсед?
Верно е, загрижен съм за хората, които не ни мразят и не се мислят за българи. Малко са но ги има. Загрижен съм и за хората, които се имат за българи в по-голяма степен. Първо усещам родство и второ, по голяма заплаха за тях.

Останалите ги усещам както едно време дедите ми са се притеснявали от еничерският корпус, който е минавал през града....
Гърците са палачи, но гледай да не смениш едни палачи с други. Имал съм вземане и даване с гърци,които откорвено са ми казвали, че ни мразят. Е, и. Гърция факт, има В МОМЕНТА нормални отношения с нас.
До кога мислиш да развяваш Василий Българоубиеца или пък Крум Страшни?

Верно е, нямам убити роднини, един дядо е изкарал 3 години гръцки плен. Палачите на роднините ти са одавна в гроба, ще наказваш децата ли?
Предложи нещо конкретно, рационално обаче. Помагаме на БЮРМ, въпреки че имаме проблеми. Още не сме предприели нещо конкретно.



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: morskomake]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано08.12.09 22:34



разбираемо.



Тема Re: приятелю [re: Цakичъ]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано08.12.09 22:40



нещо друго, заплаха за нас, нещо да ни сторят, зъл съсед, еничарски корпус .... това са все думи изказани от теб. Защо се толкова страхуваш от тях, не те разбирам. Може би въпреки джуджевизацията и въпреки албанизацията и фиромизацията те държат скрито оръжие, непознато за никой, заплашващо всички българи? Ти имаш подозрения, какво е то?

Гърците, те ти плюят в лицето, ти казваш дъжд вали. На това му викат нормални отношения вече. В момента.



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: DannyDeVito]  
Автор mulcho (минаващ)
Публикувано08.12.09 22:43



Дани, българин ли си?



Тема Re: Тук всички явно сте шопи [re: mulcho]  
Автор DannyDeVito (досадник)
Публикувано08.12.09 22:49



сакралният въпрос... можех да залагам кога ще се появи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.