Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 07.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема EgBg - ne chetesh vnimatelno :NE NIE HODIM PRI PURнови [re: egbg]  
Автор PATRlOTOT (член)
Публикувано19.11.09 09:43



VANOV .Toi tursi podkrepa ot nas.
2.Vsichki znajat ,che sum tumnosin (GRAMOTNITE ).
3.V 1997 g. zaedno s pof .Veselin METODIEV (sin na prof.Metdij Petrov ) pisahme na PURVANKATA vsichki ,koito sme go uchili ( i Prof.Plamen Tzvetkov i dr .....) :"Vrushtaj mandata .ili shte ima grajdanska vojna."
4.Kakvo iskash ot men - da ti prepisha tomovete s NATZIONALNA BIBLIOGRAFIA ZA POSLEDNITE 20 GODINI LI ?
5.Az si durja otvoren kompiutara na stranica FORUMA i ot vreme na vreme otgovaram ,zashtoto nekoi go prekaliha s prostotijte...
6.Blagodarete ni pone za "Rodut na ASENEVTZI - GENEALOGIA I PROSOPROGRAFIJA ".NIE GI PRAVIM I IZDAVAME S NARODNITE SREDSTVA...AKO ISKATE ZEMETE NI PARITE ,nema da poluchite nishto ot HER FLIK - samo ZAKANI I GOLI OBESHTANIJA .A nashata produktzia e na litze...
7.Blagodarete ni pone za stotinata TOMA "IZVORI za bulgarskata istorija ,kudeto shte namerish tekstove na STAROGRUTZKI ,STAROEVREJSKI (HEBRIU ) I NA LATINSKI , PREVEDENI na bulgarski.Idvam tuk samo zashtoto ste UMNI MOMCHETA ,ot koito moje da se nauchi neshto ,da se koregura niakoi dopusnata ot II pri BAN greshka i pr.





Тема Чекаларовия архив не съм виждал, ...нови [re: PATRlOTOT]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано19.11.09 10:28



... но се справих сам с шифрованите писма от Танюниколовия архив. Шест различни шифъра, като само един съвпадаше с публикуваните до сега и два имаше наполовина съвпадащи. Справих се успешно. Даже имам ключ за един шифър, с който обаче няма шифровани писма в неговия архив, и също така не е публикуван. Мога да ти го отстъпя, ако почнеш да пишеш грамотно, а не "шифровано"
Не ти искам петте лева, без пари ще се пробвам, само ме "пусни" да хвърля едно око на това "безценно национално богатство" ...
Едно е стенографиране по непозната теб система, друго е шифроване на писмо! Не дрънкай глупости!
Борис Николов не е "разгадал" нищо, просто събра на куп и издаде достъпните нему шифри и псевдоними, това, което някои крият като "национално богатство". И ако при Чекаларов има 17 шифъра, то в книгата на Боби са в пъти повече. Подготви се, като си решил да се набъркваш в такава тема. Смешнико, пет лева струва книжлето - ако го беше погледнал, нямаше да дрънкаш глупости - давал бил "коя дума на коя друга отговаря", глупости на търкалета, няма такова нещо ...

п.п. Лъжльо, как така стана, че "pisahme na PURVANKATA vsichki ,koito sme go uchili", като ти уж си 53-ти, а той е 57-ми набор, пък си го "учил"? На кво си го учил, шмекер?
За обичащите да поплюват по Президента на Републиката - това е един от първите, които си позволиха да разчоплят македонският въпрос (преди почти 30 години) , по начин, по който и днес го дискутираме тук! Без страх от авторитети, без страх от цветова окраска и почти "право куме та в очи". И ако някой тук, накъде споменаваше, че Краси К. можел да е полезен на Бойко Б. по проблемите междусъседски, то смея да твърдя, че точно по тази проблематика няма кой да е полезен на Георги П., просто защото май няма по-подготвен от него по темата (говоря за политическите мъже на България).

Редактирано от пoпПъpвaн на 19.11.09 10:41.



Тема Re: Човече, ти направонови [re: PATRlOTOT]  
Автор Medius ()
Публикувано19.11.09 10:48



ме убиваш.



Значи ти ako си 53-ти набор както казваш, a Първанов е 57-ми:

Къде в жизнения си път сте се засекли точно като учител и ученик - ("...pisahme na PURVANKATA vsichki ,koito sme go uchili...").

П.П. сори, едва сега видях че попът е питал същото.

Редактирано от Medius на 19.11.09 10:51.



Тема ПопПЪРВАНЕ вече ми дължиш 5.50 защото те светнах кнови [re: пoпПъpвaн]  
Автор PATRlOTOT (член)
Публикувано19.11.09 11:58



къде е архивът на Чекаларов.
2.Въобще не плюем Президента.Той ни е главният защитник срещу ХЕР ФЛИК.Не изопачавай тотално фактите.Всички знаят ,че сме го учили ,когато беише в АОНСУ и ,че му написахме писмо в 1997 г.:"Връщай мандата за правителство" иначе гражданска война.Проф.Пламен Цветков,Ст.н.с.Огнян Добрев,н.с.Огнян Русев ,моя скромна личносдт и двайсетина други колеги.ЕИмахме и готов план за дейстние - легия "Раковски " беше спечелена , а ние имахме легия "Цар Симеон Велики".Питай го сам - станаха 8 лв.д отук ( щото всичко което ти снасям вече се плаща дпоред законите на Дянков- дори от онкоболни".
Не ме наличай "шмекер" щото ще ти обръсна попската брада...
Приятна литургия !





Тема ПОПЕ-с ПЪРВАНОВ СМЕ ЛИЧНИ ПРИЯТЕЛИ !!!нови [re: пoпПъpвaн]  
Автор PATRlOTOT (член)
Публикувано19.11.09 13:57



Какво те учудва това ,че разликата ни е 4 години.Водил съм го с проф.Димитър Гоцев на обиколка ДОРИ в МАКЕДОНИЯ и на място сме му обяснявали македонската история ,освен,че сме го учили в СУ "Кл.Охридски " и малко в АОНСУ.Въобще не се срамувам от това и той приема съвсем спокойно факта ,че съм С И Н .Кво от това - между техните сега има лице наречено ОРЕШАРСКИ и ние не му тражиме карес на овой безподобен въжеиграч,оти просто сме заборавили ( след изключването му от СДС ) за него...Никого не гониме и не преследваме,но Дянков ни натресе нищо НЕРАЗБИРАЩИ от българския език АНГЛИЧАНИ да ни правели те одит.Те не могат гащите още да си вързват,ще се мешат в бългалската история.Нещастници ???????????

И една хуебава новина - Бабаита се врати от Белгия и ке ви пише секи ден.Той е добър човек и той никому карес не тражи...



Тема А да обърна своя топ ...нови [re: PATRlOTOT]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано19.11.09 15:04



... и последната граната да изпратя там, в "твоя" храм, искаш ли?



В твоята биография има ли точка - Преподавател в АОНСУ?
Шмекер!
Легия "Раковски" в действия срещу правителството на Ж. Виденов?
Легия "Цар Симеон Велики"? Да не е тая, дето канеше "Цар Симеон Мали" да стане шеф на Републиката?

Не 8 лева, а 88 ще ти дам, ако ми качиш сканнато едно писмо от "архив Чекаларов", дето си ги разгръщаш с бели ръкавици!



Тема Re: ПопПЪРВАНЕ вече ми дължиш 5.50 защото те светнах кнови [re: PATRlOTOT]  
Автор Tyзлиja (ентусиаст)
Публикувано19.11.09 16:10



Каква лигургия по пладне,бе "християнине"?





Тема Re: А да обърна своя топ ...нови [re: пoпПъpвaн]  
Автор Tyзлиja (ентусиаст)
Публикувано19.11.09 16:14



От Чекаларови трябва да има живи наследници/живи и здрави да са!/,и то комай в София.Който не го мързи, би могъл да се срещне с тях-ако желаят,разбира се,и да пита кое-що.



Тема Я обърни топа ,но бронебойни патрони за назе неманови [re: пoпПъpвaн]  
Автор PATRlOTOT (член)
Публикувано19.11.09 16:27



намерени,нема намерени ...( ВЯРА ).
Всички знаете ,че Първанов е учил в АОНСУ , а ние сме му били с проф.Гоцев преподаватели ,в смисъл ,че сме го учили не само в СУ ,но и в живото.Никога няма да отречем това.Но да сме били в АОНСУ не сме...
Що се отнася до архива на Чекаларов в скоро време чакай големи сензации - вече ми дължиш 8.88 лв.
Аз ще сканирам и ще ти пратя за пример само един лист.Това,което ще видиш е далеч над възможностите на Боби ( въпреки,че той е добро момче):
ще видиш странна смесица от стенография,шифриране,криптология и симеотика.Не си мисли,че морете ти е до колене.И ако още веднъж ме наречеш "шмекер" ще ти взривя твоята черква( знам я къде е ).
Боже ,прости ми за тия скверни слова,но Попът го прекали...
Никой в науката неме наричал шмекер,а имаха пълна враст.Защото,за разлика от разни чернокапци,аз се подписвам под всяка своя дума !





Тема Документите и на двете легии се пазят!нови [re: пoпПъpвaн]  
Автор PATRlOTOT (член)
Публикувано19.11.09 16:28



Не бери грижа поне за тях...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.