Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 07.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ам, чи да бяхте потрошили 5 лева ...нови [re: PATRlOTOT]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано18.11.09 17:09



В отговор на:

Ако знаеш какви интелектуални усилия ни коства само РАЗГАДАВАНЕ ШИФЪРА НА ВМРО ( направен да не могат сърби и гъци да разбират) ще ни ПОЗДРАВИШ И ЩЕ НИ СТИСНЕШ РЪКАТА.Института по история може да конкурира Института по Криминология




Ако си бяхте купили ВМОРО – псевдоними и шифри /1893-1934/. Николов, Борис Й., София 1999, 5,00лв. нямаше да има нужда да полагате тез титанични "интелектуални усилия"
... а и шифрите им не са кой знае колко по-трудни от една средно тежка кръстословица.

Айде, стига дрънка глупости!
И без туй никой не ти хваща вече вяра ... Бягай се гримирай в друг образ ..



Тема Не го и тълкувам като заяждане.Ще дам тогава другнови [re: ARlZE]  
Автор PATRlOTOT (член)
Публикувано18.11.09 17:10



пример.БАН печели конкурси за оборудване на част от проекта за ускорителя в ЦЕРН.
А по мойта част - ПЕЧЕЛИ ПРОЕКТИ НА ВАТИКАНА ЗА РАЗЧИТАНЕ на
Е Т Р У С К А Т А азбука ( акад.Георгиев ).
Но тъй като както каза Дянков по време на криза "НЯМА МЯСТО ЗА НАУКА"(глупост над глупостите ) ще добавя - от тук нататък давам само платена информация .Заповядайте с пачки от евро в Институтите по История , по Балканистика, по Български език ( където има и платен телефон за езикови справки ) и Института по Елетроника ( където пък може да получите на намалени цени "Справочник на начинаещия хакер " ).


Вторият ТЪМНОСИН АКАДЕМИК МАРКОВ ( освен Жоро Марков ) брат на Дянко Марков може да ви даде "Структорен анализ на симеотичните био-технологически изобретения " срещу скромните 35 Евро...



Тема Re: Никъде няма да си ходя- аз съм българченови [re: Medius]  
Автор PATRlOTOT (член)
Публикувано18.11.09 17:18



обичам - наще планини зелени.Българин да се наричам - първа радост е за мене.Не БАН , а една друга институция ( част от правителствената машина) искаше да се премахне това от учебниците.И подхода ми към Дянков не е "охулване" ,а педантично цитиране преди всичко на неговите ГЕНИАЛНИ ИЗДЪНКИ , а тук-там и полу-ироничен коментар.Чети Фрог нюз внимателно.Няма никакво охулване - главно цитати...





Тема Re: Стига бе попе...нови [re: пoпПъpвaн]  
Автор Medius ()
Публикувано18.11.09 17:34



сигурно не си го разбрал правилно.


Както повечето от нас.



Тема Re: Ам, чи да бяхте потрошили 5 лева ...нови [re: пoпПъpвaн]  
Автор kyмaнич (стар клубар)
Публикувано18.11.09 17:36



А пък Дино Кьосев още през 1967 г. е издал писмата (в т. ч. и шифрованите) на Гоце Делчев:

. Че и шифрите е приложил:



Тема ПопПърване,ако разгадаеш шифъра на Чекаларовия архнови [re: пoпПъpвaн]  
Автор PATRlOTOT (член)
Публикувано18.11.09 18:34



ив ,аз ще ти дам 5 лв.Глупости говориш ТИ не аз...Ти дори не знаеш къде го съхраняваме ТОВА БЕЗЦЕННО НАЦИОНАЛНО БОГАТСТВО...ШИФРИТЕ НА ВМРО СА МНОГО И БОБИ КОЙТО МИ Е ПРИЯТЕЛ Е РАЗГАДАЛ САМО НЕЩИЧКО ОТ ТОВА,което е виждал.А в архива на Чекаларов ще намериш поне 17 различни шифъра...





Тема На ГОце да ,аз говоря за ЧЕКАЛАРОВ БРЕ !!!нови [re: kyмaнич]  
Автор PATRlOTOT (член)
Публикувано18.11.09 18:40



Ти ще учиш баща си как се правят деца ли ?
Първо - ТЕ СА СТЕНОГРАФИРАНИ И СА ЕДИН ТОН .
Второ като дешифрираш стенограмите,ела ми се обади.988-2472
Това е труд ей ,не е висене ПРАЗНО КАТО ТВОЕТО пред компа...





Тема Ti Kumanich chul li si si ,che ot 6 do 17 NIKOI NEнови [re: kyмaнич]  
Автор PATRlOTOT (член)
Публикувано18.11.09 18:46



GI E RAZGADAL.Bobi dava glavno koia duma na koia druga otgovaria ,no ne posochva ,che v ARHIVA NA INSTITUTA PO ISTORIA SME IDENTIFITZIRALI PONE
17 shifura....





Тема кога имаш време за наука като си все тук?нови [re: PATRlOTOT]  
Автор egbg (непознат )
Публикувано19.11.09 09:08



Следя дискусията и ми прави впечатление че си тъмносин, а най- яростен защитник Ви е агент Гоце. Това обаче не го коментираш? Вчера чух че Дянков му отговорил че той/ Дянков/ е в първите 100 икономисти в света, а президента с какво ще се похвали? Веднага се сетих, че отговора е с трудовете си за Македония написани по поръка на ДС.
Секцията ни Национален ( Македонски ) въпрос се състои от 14 души , а цялата бройка на институтските кадри не възлиза на повече от 50-60 души т.е 25% се занимават с Македония?
Не се заяждам, но всеки който плаща данъци има право да знае къде отиват парите му, а съществуването на подобни институти е меко казано архаично и икономически нецелесъобразно в тази криза в която се намираме



Тема Re: кога имаш време за наука като си все тук?нови [re: egbg]  
Автор Илийцa (СевеRЊя)
Публикувано19.11.09 09:31



Националните интереси не би следвало да са функция на каквато и да е криза.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.