Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:04 26.04.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аз съм "за" цензурата - 2.нови  
Автор джинrиби (старо куче)
Публикувано21.07.09 16:16



Извинявам се, но това лайно Дунек защо още смърди тук? Има ли вече нови оправомощени модератори или има пак само мекотели?

Редактирано от джинrиби на 21.07.09 16:36.



Тема Re: Аз съм "за" цензурата - 2.нови [re: джинrиби]  
Автор Илийцa (Северна)
Публикувано21.07.09 16:55



Взе ми думите от устата ...

3, 2, 1, ...




Тема Re: Аз съм "за" цензурата - 2.нови [re: Илийцa]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано21.07.09 17:47



не, че не съм го казвал и друг път, ама той смърди, понеже му се връзвате, ако не му се връзва никой (е, признавам, че и аз се изкушавам понякога

), ще посмърди, посмърди, пък ще се измирише от самосебе си... в крайна сметка - той има една цел - да му се обръща внимание. и си я постига. ама, я, отговорете си на въпроса - с чия помощ я постига...



Тема Re: Аз съм "за" цензурата - 2. [re: 747]  
Автор XилмapKaбac (Татаро-Монгол)
Публикувано21.07.09 18:36



И аЗ това все се чудя - Защо му отваряте темите па и му отговаряте на всичко отгоре?



Тема Re: Ааааанови [re: XилмapKaбac]  
Автор Medius ()
Публикувано21.07.09 18:51



тая снимка ми липсваше



И аз съм на същото мнение и ми е непонятно колкото и да се опитвам да го разбера защо просто не спрат да му обръщат внимание.



Тема не мога да се сдържа ...нови [re: XилмapKaбac]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано21.07.09 18:53



... като видя щръкнало над реда З и отдолу тримата отличници от най-добрия випуск на помощното училище



Привет Хилмаре!

п.п. за темите на Дунек е излишно да умуваме - казвал съм го и твърдя: Дунек е мерило за интелигентността на форума - колкото повече хора се занимават с него, толкова повече изпростява форума.
Дължа на Дунек изказване на лична благодарност пред строя (ако иска, може и снимка пред разгърнатото бойно знаме на частта): благодарение на него, сега имам възможност да пиша тук!
Ако и користно, в своя полза, да ползваше моето баниране за да доказва състоянието на цензурата в този форум, с тези си действия той доведе до това, че от където трябваше, накараха гомора да коленичи (въпреки, че гомора се позавърна веднъж-дваж да обере овациите за "мъжко" държание на женска уж личност - което от моя гледна точка си е чиста проба женско държание от уж мъжка личност, аплодирана от дежурния персон-ал).

===
джинги, не влизай в това блато, да си се занимаваме с останалите 999 хил. проблеми на българо-македонската дружба, Дунек сам ще дойде пред вратите на рая, ... когато го направим!




Тема Re: Аз съм "за" цензурата - 2.нови [re: джинrиби]  
Автор джинrиби (старо куче)
Публикувано21.07.09 21:20



Моля Ви, но аз никога не се занимавам с темите му, макар че доста форумци го правят от глупост или кой знае защо! Просто аз смятам, че този кретен не трябва да осквернява форума Македония с присъствието си.





Тема Re: Аз съм "за" цензурата - 2.нови [re: XилмapKaбac]  
Автор Tyзлиja (ентусиаст)
Публикувано22.07.09 12:00



CIROZA-trimata na snimkata.Tija ot OMO nemat li nekoi po-slabo alkoholizirani...





Тема Re: Аз съм "за" цензурата - 2.нови [re: джинrиби]  
Автор Илийцa (Северна)
Публикувано27.07.09 16:15



Ако триенето не помогне, все пак има план Б за комуникация с Дуня:



3, 2, 1, ...


Тема БГ: "Не се притеснявай"нови [re: Илийцa]  
Автор Tyлca ()
Публикувано27.07.09 16:54



ти за Дюнека толкова...

п.п.
МК: “Не грижи се.“
МК: "Глеј тебе на куро убо да ти е."
СФ: "Барай си мъдЕте, бе." или "Барай си меча"






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.