Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 15.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: „Трето полувреме”нови [re: джинrиби]  
Автор gioni (ujk)
Публикувано29.05.09 19:43



Еее знаех си аз, че за омразата на фиромите към България, частица принос имат и говедата



Редактирано от gioni на 29.05.09 19:44.



Тема Re: Историята на МК - ЕЖКнови [re: джинrиби]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано29.05.09 20:21



а един от хората тихо казал – това не е само името на нашия екип, а името на нашата страна”,



Някой нещо тихо казал, друг го чул и......
Така се пише историята на БЮРМ. Агенция ЕЖК (Една Жена ми Каза) пише тази история. Забележете - някой тихо казал:))) Защо тихо е говорил ??!? На стадион говори тихо:)))) Сигурно защото е било пълно с български агенти:)))). Тия профани няма да оправят.
Най-комичното е, че Холивуд се е хванал да прави филм за тази лъжа. Редно е нашите официални институции да реагират. Нека да си правят филми, но да не лъжат, че случаят е действителен.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Paзмиcли на 29.05.09 20:23.</EM></FONT></P>

Редактирано от Paзмиcли на 29.05.09 20:51.



Тема Re: „Трето полувреме”нови [re: джинrиби]  
Автор Aмaтьop (тъмносин)
Публикувано29.05.09 20:41



Абе, а публиката във филма дали ще скандира "Бугари-татари"?



Тема Re: „Трето полувреме”нови [re: джинrиби]  
Автор vanio_l ()
Публикувано29.05.09 20:43



Ако това е истина и се реализира ... не ми се мисли. Страхотна лъжа в исторически план, която не само ще доведе до нова антибългарска истерия (не че тя въобще е спирала), но и ще убеди света, че фиромските бълвочи са истината, а ние сме ... знаете - окупатори, татари, убийци и квото там лошо се сетите. Днешната власт на киното над умовете на хората ама никак не е за подценяване. Исторически труд средностатистическия човек изключително рядко прочита, но добре направен филм гледа често и с удоволствие и приема нещата така, както са представени.
Във футболен план аз лично съм от хората, считащи, че фк Левски е донесъл доста срам за българския футбол, а от там и за България, но тук не става дума просто за футбол - нещата са наистина сериозни и не влагайте нашенската запалянковщина.
Дано тази новина е някакъв FYRO-балон, че иначе става поредната голяма успешна крачка за отродяването на най-българския край ... пък ние ще си се караме сините или червените са по-голям отбор





Тема Re: Историята на МК - ЕЖКнови [re: Paзмиcли]  
Автор morskomake (член)
Публикувано29.05.09 20:43



Като направя аналогия с настоящето второто полувреме свършва,само да не започне трето,че не искам да мисля...



Тема Re: „Трето полувреме”нови [re: gioni]  
Автор Aмaтьop (тъмносин)
Публикувано29.05.09 20:51



Нищо не си разбрал, Гьоне. Във филма "Левски" ще олицетворява България. Защото "Левски" - това е България!



Тема Re: Че Уески е отбора на мафията и всички власти...нови [re: Дyxoт нa Фpaep]  
Автор gomoraМодератор (член)
Публикувано29.05.09 21:21



Прочетете си какво сте написал и тогава се учудвайте.



Тема Така ли се решават проблемите с инакомислещите?нови [re: gomora]  
Автор Чepньo Пeeв (фелдфебел)
Публикувано29.05.09 21:32



Със запушване на устата?! Мислех си, че в условия на свобода на мисълта и словото толерантността изисква това да става с аргументи.



Тема Re: „Трето полувреме”нови [re: джинrиби]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано29.05.09 23:00



Хахаха, тая селяния искрено ме разсмя.
Усещам, че ако добре си изиграеме ходовете накрая ние ще им биеме дузпата.



Тема Re: Така ли се решават проблемите с инакомислещите? [re: Чepньo Пeeв]  
Автор gomoraМодератор (член)
Публикувано30.05.09 00:11



Съвсем аргументирано мога да ви обясня защо и вие заслужавате бан, при това подплатено с конкретни препратки в законодателството ни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.