Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:41 07.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Ништо , батали митови ........нови [re: Trac]  
Автор istrit_llll (ентусиаст)
Публикувано22.05.09 15:17



читај ------------------- О, О, О, ОТВОРИ СИ ДРПНАТИТЕ ОКИ :






И ТУК ДОЛЕ :
-
НЕ ТУК !




Тема Re: Ништо , батали митови ........нови [re: istrit_llll]  
Автор Trac (непознат )
Публикувано22.05.09 15:30



Точно ти пък си потвърждение на мита. Въпросът ми беше "има ли макодонци в България и българи в Македония?"

Отговаря ми .... македонец, ама от Р. Македония.
Къде са местните (пирински) македонци? Така ли няма да се намерят 1-2-ма да драснат някой друг ред във форума.



Тема Види , питаш лаици , неписмени , шовинисти .......нови [re: Trac]  
Автор istrit_llll (ентусиаст)
Публикувано22.05.09 15:37



......... на форумов не има секакви .
Аз ти дадох адреси на РЕЛЕВАНТНИ И СПЕЦИЈАЛИЗИРАНИ ИНСТИТУЦИИ ВРХУ ТВОЈАТА ДИЛЕМА ............

Не господа , нјама митови и вежбане на литературни изразувана во којто спомнувате МАКЕДОНЦИ , БУГАРИ , СВОБОДА, ПРАВА .......
Ако те боли заб , идеш на забар .............а не да попиташ Борето инжинера по килибар какво дума врху твојот проблем ......



Да , и ова исах да ти сугерирам , никој не се родил со знаење че е Македонец или Бугар , тоа го дознаваш у животот си ....... во Македонија от 1945 до денес постојано се појавуваат Бугари во пребројуването ......... Бугарија е посебен феномен , таму и мртвите турци ги правеле Бугари



Тема Ова не е холивудски ефект ......нови [re: Trac]  
Автор istrit_llll (ентусиаст)
Публикувано22.05.09 15:40



........ ова е Гола истина ..........





Тема Re: Ништо , батали митови ........нови [re: istrit_llll]  
Автор Илийцa (Северна)
Публикувано22.05.09 16:27



.....------------------- О, О, О, ОТВОРИ СИ ДРПНАТИТЕ ОКИ :

------------------------------------------------------------------------------



3, 2, 1, ...



Тема Re: Българите в Македония и Македонците в Българиянови [re: Trac]  
Автор idmitev (новак)
Публикувано22.05.09 18:41



Разбира се , че това за малцинствата звучи абсурдно!
Все едно в Кипър да има гръцко малцинство , а в Гърция кипърско :-)



Тема Дек е бре миторазбијачот ............нови [re: Trac]  
Автор istrit_llll (ентусиаст)
Публикувано23.05.09 01:38



“Още през 1992 година, поне по мое време, когато започнах да изпълнявам задълженията си във връзка с назначението ми като главен прокурор, те организираха сбирки в Пиринския край. Това ставаше обикновено под Роженския манастир. На една от тези сбирки полицията не смееше да се намеси, но след като поех отговорността и по мое нареждане, извърши това, което трябваше, и ги разгони. Разгони ги същата година и в местността Самуилова крепост край Петрич...

.... Дейността на хора като тези от ОМО “Илинден - Пирин” трябва да се пресече един път завинаги със здрава ръка. Това обаче не може да стане, защото в момента България се предава от хора, които не биха имали правото да се наричат българи, защото са родоотстъпници. ....За съжаление аз вече нямам тази власт... Ако имах власт, дори да превиша правата си, нямаше начин да не се справя с тези лумпени от ОМО “Илинден”...





Сигурно много му е срам што е Бугар , па ..................

Редактирано от istrit_llll на 23.05.09 01:39.



Тема Re: Дек е бре миторазбијачот ............нови [re: istrit_llll]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано23.05.09 04:31



не му вдигай кокалите! лека му пръст!

и, казах ти - колкото и да си вярваш, няма да те изпишат утре... сполай ти!

ПС: Махам си аватара за тоя ми пост в памет на Иван Татарчев - може да го обвиняват във всичко, но поне беше родолюбец...

Редактирано от 747 на 23.05.09 04:31.



Тема РОДО-ЛЈУБЕЦ ?нови [re: 747]  
Автор istrit_llll (ентусиаст)
Публикувано23.05.09 16:24



“Още през 1992 година, поне по мое време, когато започнах да изпълнявам задълженията си във връзка с назначението ми като главен прокурор, те организираха сбирки в Пиринския край. Това ставаше обикновено под Роженския манастир. На една от тези сбирки полицията не смееше да се намеси, но след като поех отговорността и по мое нареждане, извърши това, което трябваше, и ги разгони. Разгони ги същата година и в местността Самуилова крепост край Петрич...

.... Дейността на хора като тези от ОМО “Илинден - Пирин” 9 MAKEDONCITE ) трябва да се пресече един път завинаги със здрава ръка. Това обаче не може да стане, защото в момента България се предава от хора, които не биха имали правото да се наричат българи, защото са родоотстъпници. ....За съжаление аз вече нямам тази власт... Ако имах власт, дори да превиша правата си, нямаше начин да не се справя с тези лумпени от ОМО “Илинден”...


Коде ти виде ЛЈУБОВ кон својата рода ?



Ова да го чита испанец , без да ја знае приказната ПОБУГАРЧЕНИ , ТИТО , КОМИНТЕРНА , СЛАВЕЈКОВ , ЧУПОВСКИ .......... че си помисли дека е тоа прокурор на КОМУНИСТИЧЕСКА ( ФАШИСТИЧЕСКА , СВЕ ТАЈА .......) БУГАРИЈА



Тема Re: РОДО-ЛЈУБЕЦ ?нови [re: istrit_llll]  
Автор morskomake (минаващ)
Публикувано23.05.09 23:38



ГЕНЕТИЧНО ЧИСТИТЕ ЕВРЕИ СА МАЛЦИНСТВО,НО ТОВА НЕ ПРЕЧИ НА ИЗРАЕЛ,ИМЕТО Е ВАЖНО.ТУКА Е ОБРАТНОТО,НО ИДЕАТА ЗА ОБЩОТО ВО ИДНИНАТА СИ ЗАСЛУЖАВА УСИЛИЕТО.кОЙТО САКА ДА МРАЗИ САМО КЕ СЕ ПОХАБИ.КУЛТУРНИТЕ ПРОПАСТИ ПОВЕКЕ ЗАСЛУЖАВАТ КРИТИКА,ШУГАВИТЕ МОЗОЦИ ИПОЛИТИЧКИ КУРВИ НЕ ПО МАЛКО.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.