Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 20.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Тема що не ме банираш и мен?нови  
Автор Cтoян Xpиcтoв (КАГАН)
Публикувано28.04.09 12:14



аз винаги съм бил тлерантен към модераторите, защото съм бил на много форуми ивс еоще съми знам че е трудна работа. Ама аман от заключване на теми...... Все повече се замислям какъв е смисъла да пиша/чета тук

За да остнат хора в България



Тема Ми щот не си интересен явно. [re: Cтoян Xpиcтoв]  
Автор persone (върховист)
Публикувано28.04.09 12:42



Виж Стояне, въпреки добрите стари спомени, наистина защо не се замислиш защо и какво пишеш точно тука. Освен някаква форма на неподплътена с факти агитация на екологистки тъпотии, общи приказки и напориста енергия да организираш някаква партийка или движение с неясни цели, нищо интересно не съм видял от теб. Без да ми се обиждаш. Знам, че имаше добри намерения към мен, и аз имам добри намерения към теб. Само се чудиш кой да агитираш и кого да яхнеш за някаква смешна идея.



Тема едно временови [re: Cтoян Xpиcтoв]  
Автор Дyxът нa Coфмak (безпристрастен)
Публикувано28.04.09 12:45



нямаше модератори, нямаше регистриране


Четенето и писането по това време беше по интересно
Не може да има държава без армия и без полиция. Дир.бг се развива. Има си вече правила!
Може би за пръв път ще се проявя като анархист - не виждам напредък. Глупостите си ги има, обиди, неуважително отношение - дал Господ.
Бактерии като Дунката не ги ловят ни пеницилин, ни огради.
За горното заслужавам пожизнен БАН, ама да си кажа.
Та ако питаш мен - махнете регистрацията поне за този клуб.
Не може - добре. Човек се е родил в среда с радиоактивност, бактерии (вредни и не толкова вредни) и живее в хармония с тях, човек се ражда в държава с полицаи и т.н. и си умира в такаве среда.
Между другото имам добро мнение за полицаите.



Тема Re: Ми щот не си интересен явно.нови [re: persone]  
Автор Cтoян Xpиcтoв (КАГАН)
Публикувано28.04.09 12:55



persone, виж по-добре последните ми 100 нека са 200 мения ,може би в по малко от 5 процента имам пряка агитация. Правото ми на подпис и слагане на линк към това върху което работя и вярвам е нещо друго. Дали идеята е "смешна" само времето ще каже.
Но си прав за това че не намирам кой знае какъв отзвук на нещата кито ме вълнуват в клуба. Все пак има макар и 10% от клубартите, които мисля че ги интругува. А далеч по важно за мен е връзката ми с българите от Македония. Макар ти самия да не знаеш, резултата от моята помощ го виждаш, а се надявам и да го виждаш и за напред, разбира се аз никога няма да го изтъкна

За да остнат хора в България



Тема Re: Ми щот не си интересен явно.нови [re: Cтoян Xpиcтoв]  
Автор persone (върховист)
Публикувано28.04.09 13:02



Стояне, знам, че си умно и дейно момче и че един ден ще пробиеш напред, въпреки че понякога се буташ между шамарите, където не трябва, но всички сме го правили, простимо е. Но защо влизаш в тая провокативна схема в момента? Какво точно искате да направите с антикомуниста и балгарин в този клуб? Наясно ли сте?



Тема Re: Ми щот не си интересен явно.нови [re: persone]  
Автор Фpaep (ентелегент)
Публикувано28.04.09 14:36



Аз искам Стоян да пише тук, защото е умен последователен и пише интересно.
Защото няма психологията на гущера който иска да стане крокодил, като някои хора тук, определящи и искащи да определят съдбата на клуба.



Тема Твоето мнение не ме интересува, не си адресатътнови [re: Фpaep]  
Автор persone (върховист)
Публикувано28.04.09 15:16



Какво искаш или не си е лично твой проблем, който мен не ме интересува. И не се завирай в чужд разговор, ако обичаш, Гусин Старшинка, смешен съосновател на Клуба. Теб вчера те бех питал нещо за референдума от 1991 и как е сформирал идентитета на фиромите, но понеже нямаше кого да попиташ се сви като препи.ано мушкато, ентелегенте.





Тема Re: Ми щот не си интересен явно.нови [re: Фpaep]  
Автор koмитa (български)
Публикувано28.04.09 16:29



Че кой си ти бе? Отнийде появяващ се провокатор, гонен от поне 5 клуба в Дира. Ти си поредната интернет разработка, пишеща под няколко различни ника, владееща психология на масите на елементарно ниво. Айде бегай там откъдето си изпълзял.



Тема Re: Ми щот не си интересен явно.нови [re: koмитa]  
Автор Фpaep (ентелегент)
Публикувано28.04.09 17:53



Всяко малко гущерче иска да стане голям крокодил.

Ефрейторите се припознаха.



Тема Re: едно временови [re: Дyxът нa Coфмak]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано28.04.09 18:00



Най-нелицеприятни са личните нападки. Не критикуваш нечие изказване, а него самият- щом твърди това, значи му е малка патката, примерно.
Ако това се изкорени, всичко ще бъде just fine!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.