Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 24.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: резняк до резняканови [re: Ziezi]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано22.02.09 19:26



Алберт Айнщайн,Менделсон,Натали Портман,Милтън Фридман,Ленард Бърнстейн,Ууди Алън,Емануел Ласкер са евреи.

Лоши хора ли са?

Македонците в България



Тема Re: На 19.02.1873 г. е обесен създателят на ВРО.нови [re: Ziezi]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано22.02.09 19:28



Емо,


Волен вкара педофил в парламента.Това е факт.Ония не беше нито от БСП,нито от СДС,нито от някой друг.

Македонците в България



Тема Re: На 19.02.1873 г. е обесен създателят на ВРО.нови [re: Ziezi]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано22.02.09 19:31



Искам да те поздравя с една песен на една "чифутка".


Ти ми кажи как е песента.Бива ли я или не я бива:



Македонците в България


Тема Re: резняк до резняканови [re: balgarin]  
Автор persone (върховист)
Публикувано22.02.09 19:38



Бих добавил Хитлер 1/4 евреин, Ленин 1/4 евреин, Рузвелт 1/4 евреин, Чърчил 1/4 евреин, Симеон Сакс Кобург Гота 1/4х1/4 евреин /или 4х4/ Станишев 1/4 евреин, Соломон Паси 1/4 евреин, Мистър 10% 1/4 евреин, Надка Михайлова 1/4 евреин.


Обаче това с Натали Портман ме разби, честно. Може би защото остарявам явно, но ми харесваше повече докато беше на 12 и разкарваше една саксия под мишница.
Оф топик...

Редактирано от persone на 22.02.09 19:41.



Тема Re: резняк до резняканови [re: persone]  
Автор джинrиби (старо куче)
Публикувано22.02.09 19:48



В началото всички християни, а до ден днешен и някои православни вероизповедания, като копти и етиопци се обрязват!





Тема Re: На 19.02.1873 г. е обесен създателят на ВРО.нови [re: balgarin]  
Автор aтлaнт (пристрастен)
Публикувано22.02.09 19:55



От "Нова зора" беше Кузов.А те са си ортодоксални комунисти."Нова зора" предаде Волен още преди аферата "Кузов".Не съм му адвокат.От БСП-то ги натиснаха и ги смачкаха.Но един път предадеш ли,няма значение кой,винаги си предател.Така че търсете педофилите в "Нова зора".



Тема Re: резняк до резняканови [re: джинrиби]  
Автор persone (върховист)
Публикувано22.02.09 20:03



В Щатите, без разлика, дали си евреин, христянин или мюсюлманин новородените, ги обрязват.





Тема Re: резняк до резняканови [re: persone]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано22.02.09 23:55



Аз не съм привърженик на колективната вина.
Затова исках да питам Емил дали Айнщайн и Бърнстейн са лоши хора.
Защото оставам с впечатление,че за него всички евреи са лоши до последния човек.Според мен лошите евреи са не повече от лошите българи или лошите германци.Всичко си е индивидуални и такива обобщения са глупости.


Това си мисля.


Между другото Натали Портман много ме впечатли.Гледах нейно интервю с някакви млади хора и те й предложиха да удари една чаша вино с тях.И тя не само отказа,но и помоли другите да не пият понеже деца гледат предаването и не бива да им се дава такъв пример.И звучеше много искрено.
Всичко започва от личния пример.



Ето примерно Волен ме нервира,защото няма едно негово дете,а развива теории как българите трябва да правят деца.Не искам да споменавам,че според мен има психични отклонения и идеите са му опасни.

Македонците в България



Тема Re: На 19.02.1873 г. е обесен създателят на ВРО.нови [re: Ziezi]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано23.02.09 15:04



да правиш протести срещу русняците, в момента в който отзад те онождат рязани тюрчи - това може да го прави само някой педал

педалите бяха изритани от Атака

все пак България не се управлява от руснаци, а от тюрци - държат най-важните министерства, смучат български и европейски пари

ЧИСТИНАТА


-------------


Аз мислех,че ти искаш независима политика,а ти разчиташ на батко да ти помогне.Значи дай да се зъбим на Турция,а ако стане нещо батко ще помогне.Така ли излиза работата?

Македонците в България



Тема Re: резняк до резняканови [re: balgarin]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано23.02.09 23:19



всеки, който изповядва доктрина на псевдорелигиозна общност, която общност смята всички други хора за живитни, освен хората в общността, та всеки, който изповядва юдаизъм е гнусен червей, миризлив плужек

в тази връзка, ако Айнщайн е бил вярващ чифут, то - ДА - той е гнусен червей

толкова е просто

по принцип еврейството не е етнически дефинирано - евреите не са етнос, а псевдорелигиозна общност

така че един евреин не се ражда евреин, а става такъв, когато възприеме отвратителната антихуманна доктрина юдаизъм - тогава той преминава от другата страна на бариерата, разгриничаваща добро от зло

не знам дали Айнщайн е изповядвал чифутската доктрина - ако не е , му се извинявам за отправените критики




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.