Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Taste of your own medicineнови [re: Topтypaчът]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано21.12.08 17:13



Шефе,


ако искаш да те взимат насериозно щом започнеш нещо го докарвай до край.

И понеже и на мен ми е интересно ще резюмирам:


И двамата кандидати са подкрепени от евреи.И двамата имат евреи около себе си.Защо тогава единия спечели?



И най-нормалното нещо е да си помисли човек,че е спечелил този,който е успял да убеди повече избиратели в идеите си.



Само че според теб масонската ложа и илюминатите и тамплиерите едновременно са фалшифицирали изборите,ЦРУ им е помогнало,а ФБР си е затваряло очите.Хора на МОСАД са чакали пред урните и са давали по един "Бъдуайзър" на реднеците само и само да гласуват за Обама,защото той е техния човек.

Нещо такова ли е или греша?



Ако има още хора включени в конспирацията кажи,за да знам.

Македонските преродбеници



Тема Re: Я да хвърля още малко ..съчкинови [re: Tyлca]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано21.12.08 18:58



Жалко че няма представителна извадка за циганите,турците и масоните в Америка.Няма начин и те да не са забъркани в конспирацията и те!!!



Македонските преродбеници


Тема Re: Taste of your own medicineнови [re: balgarin]  
Автор Topтypaчът (бивш N*ы{b}l©®™)
Публикувано21.12.08 20:15



В отговор на:

Шефе,



Подчнинени, твоето интелектуално равнище според моите оценки е по-долу и от това на Вовата. Така че не се и учудвам, че не правиш разлика между необходимо и достатъчно условие. Каква би ми била ползата да те образовам?



Тема Докога ще я дъвчете тая тема??нови [re: N*ы{b}l©®™]  
Автор persone (върховист)
Публикувано21.12.08 23:48



Вова, Тулса и Тортурач, мола ви спрете, че направо като я видя отгоре тази тема направо си излизам от форума!!

Като няма фиромска опозиция, дайте да се дърляме помежду си, за по интересно. Извинявам се че се намесвам, ама темата се изчерпа вече.



Тема Re: Докога ще я дъвчете тая тема??нови [re: persone]  
Автор Topтypaчът (бивш N*ы{b}l©®™)
Публикувано22.12.08 00:11



В отговор на:

темата се изчерпа вече



Не само че се изчерпи, ами се рециклира вече по няколко пъти едно и също
Определено виждам сходства между структурата на логиката на Дуня и нечии други логики Но пък Дуня никой не я трие, че даже и много хора й отговарят, следователно този тип комуникация има своите привърженици.



Тема Re: Докога ще я дъвчете тая тема??нови [re: Topтypaчът]  
Автор persone (върховист)
Публикувано22.12.08 00:13



Ама гледам, че и ти си станал нещо привърженик на тоя род комуникации ...





Тема Re: Докога ще я дъвчете тая тема??нови [re: persone]  
Автор Topтypaчът (бивш N*ы{b}l©®™)
Публикувано22.12.08 00:47



След като три пъти ме питат едно и също, а аз допускам, че питащият е разумно същество, нормално е да опитам да му отговоря. След 4-тото задаване на същия въпрос обикновено си припомням максимата "то да е х.й, да го набия, ама е акъл". Затова дори и с Дунката съм общувал в началото, предполагайки (погрешно), че има необходимото, но не достатъчно условие да възприеме някоя мисъл, а именно - акъл.



Тема Re: Докога ще я дъвчете тая тема??нови [re: Topтypaчът]  
Автор persone (върховист)
Публикувано22.12.08 01:02



Малко повече такт приятелю, няма да ти е излишен повярвай ми.

Няма смисъл от това винаги да си прав, нали така, още повече в случай когато не се касае на живот и смърт. Иначе признавам имаш подплътена с материал железна логика, а също и че можеш доста сериозно да жегнеш опонента си. Но в крайна сметка безмислено защото печалба нема. На Дуня и аз и се връзвах едно време. Мисля, че е уникален случай. Не може човек да е толкова работоспособен в това да прави по 20 несвързани логически теми на ден и тъпо, но упорито да си ги поддържа години наред и да си пази линковете от форума 6 години назад например. Няма такъв медицински случай. Един приятел сравни Дуня с форумен трол, мисля че нещата на моменти стават по-зле. Трябва да видя дали няма някакво логика в тази цикличност, май се задълбочават симптомите и преди семейни празници. Може би е сама ... и ние тук сме и единствените приятели ...

Редактирано от persone на 22.12.08 01:05.



Тема Re: Докога ще я дъвчете тая тема??нови [re: persone]  
Автор Topтypaчът (бивш N*ы{b}l©®™)
Публикувано22.12.08 01:07



В отговор на:

Но в крайна сметка безмислено защото печалба нема.



Определено съм съгласен



Тема Re: Taste of your own medicineнови [re: Topтypaчът]  
Автор balgarin (умерено лош)
Публикувано22.12.08 02:02



Е бре бре бреееее.




Да не си някой учител в прогимназията?
Имаш още неща да учиш за корпоративна Америка и коя партия на коя група от обществото представлява интересите.
И след безкрайните "докази" стана ясно едно - и единия и другия са подкрепяни от евреите.

Прост и лесен въпрос беше зададен,а ти бягаш като шушумига.

Ами много ясно,че ще го ударя на ирония накрая.

Въпросът е - щом и единия и другия са подкрепяни и финансирани от евреи защо печели единия който ОПРЕДЕЛЕНО Е ПО-СКРОМЕН лобист на ГОЛЕМИЯ БИЗНЕС,тоест там където са твоите хора.


Не ме карай да ти вадя програмите и на двамата,за да видиш кой от двамата в какво обвинява другия.Ще видиш кой е приятеля на големия бизнес.И не е Обама.

Коментар по последното ми писание ще има ли или ще ми кажеш,че не съм интелигентен да разговарям с теб?

Македонските преродбеници



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.