Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 21.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Sotatkovinecнови [re: SOS.CA]  
Автор valter_mkd (минаващ)
Публикувано28.09.08 12:05



Zemjak, zoshto velish "KAZHI" a ne "KAZHE" ?



Тема Re: Ама той верно дойде в София......нови [re: istrit1]  
Автор Paзмиcли (неутрален)
Публикувано28.09.08 12:46







Тема Re: Sotatkovinecнови [re: valter_mkd]  
Автор kyмaнич (ветеран)
Публикувано28.09.08 12:48



Ако не знаеш - СОС-ката е Канадски Бразилец (или Бразилски Канадец), живее си в Канада и повече време прекарва на българските форуми, и по малко време отделя да контактува со лугето од неговата любима Преспа... Затова е позабравил мъничко Македонския.
Може би затова употребява българското "Кажи" вместо Македонското "Каже"

Редактирано от kyмaнич на 28.09.08 12:48.



Тема Re: Ne e jasnoнови [re: valter_mkd]  
Автор aтлaнт (ентусиаст)
Публикувано28.09.08 14:35



А ти що мислиш,че гърците са приятели на българите?Те си гледат тяхната политика.Ние си гледаме нашта.Албанците си гледат тяхната.И защо мислиш,че сме врагове на "македонците"?Сърбите що не ви дадоха тенкове и оръдия срещу албанците?Но вие сами сте си виновни.И в Библията е казано,че най-жестоко се наказва глупостта.








Тема Re: E SEGA BE PEDERI STO KE KAZITE ?????????????нови [re: kyмaнич]  
Автор джинrиби (старо куче)
Публикувано28.09.08 17:55



Greeks (GR) are once again between their northern neighbors - especially Albanians (AL), Slavomacedonians (MK), Bulgarians (BG), Romanians (RO), Kosovars (KS) and Italians (IT). Northern Balkan Slavic populations (Slovenians (SI), Croats (HR), Bosnians (BA) appear more distant in the direction of Central and Eastern European Slavs.



Забравих една важна мутация - на славяните възникнала през доледниковата епоха в Северното Причерноморие. Тя е представена в България и БЮРМ с 12-13 %.

Редактирано от джинrиби на 28.09.08 17:56.



Тема педери co историянови [re: Military_MinD]  
Автор istrit2 (непознат )
Публикувано28.09.08 18:02



Хисамутдин Муслими. Таварих-и Булгария (История Булгарии).
Конец XVIII в. Список 1853 г. На татарском языке








Тема Re: педери co историянови [re: istrit2]  
Автор джинrиби (старо куче)
Публикувано28.09.08 18:25



Този екскремент Мадунек кога ще бъде анихилиран от модератора?





Тема Re: Ova 5-tot ne mi haresaнови [re: antikomunist]  
Автор нaциoбyлrapo (понаминаващ)
Публикувано28.09.08 19:22



Биди сигурен, че не си и генетичен наследник на славяните. Отговора чии си, го търси сам (във всеки случай не в подобни форуми), при това избегвай българската пропагандна литература.



Тема Re: Ova 5-tot ne mi haresaнови [re: нaциoбyлrapo]  
Автор antikomunist (стар клубар)
Публикувано28.09.08 20:01



Най-малко на света ме вълнуват ген-мени и ДНК. Достатъчно съм наясно колко малко значение има наследствеността и че "чисти" народи нема нито сега, нито е имало въобще некога (дори и при питекантропите). "Генетичен наследник на славяните" е също некакъв оксиморон, тъй като такова животно нема никъде, а и понятието "славяни" е всичко друго, но не и генетично. Всеки от нас в рамките на неколко века е потомък на хиляди индивиди. Това, което ме интересува е единствено дали моите предци са имали същото самосъзнание като моето и дали са говорили същия език. Нищо повече.



Тема Sho zborash be ?нови [re: нaциoбyлrapo]  
Автор valter_mkd (минаващ)
Публикувано28.09.08 20:05



Oooooo, kako dojde do ovoj epohalen zakluchok ?

Te molam mi objasni, koja e vrskata na genete i genetskoto nasledstvo so b'lgarskata propagandna literatura ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.