Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:44 06.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Тема Здравејте ми хора!нови  
Автор Bacилakи (непознат )
Публикувано28.07.08 07:59



Работевме нешто со Герците чрез летово во Смедерево.Србија стана полна сос полицаји чрез последниве недела дена и са врнахме, полно е местото со тјах, полошо е од БЈРМ.Снимки ште следат наскоро.

Радован Караджич ака Драган Давид Дабич или Петар Глумац е коол!Најтрсениот мж во Европа са шетал со тима на "Црвена Звезда" низ Европа, а во Виена бунтувал на Курдски демонстрации срешту Турци.Два пати арестуван, еднашка во Рим, но са измакнал на полицајите.Като капк на всичко, свирел на гусли во махалското кафане епове за себе си!На това аз му велам: прав Србин.

На неговата арестувка се радуваат хора от типот Арабикус Балканус Доместикус. Вопроса е какво мнение имаат нашите словенски братја Туркобулгарите?

Редактирано от Bacилakи на 28.07.08 08:01.



Тема Re: Здравејте ми хора!нови [re: Bacилakи]  
Автор headhunter (huntz orcxez)
Публикувано28.07.08 11:18



Поздрави от туркобугарите до туркосрбомакедоните: нашето мнение е като вашето.

General Protection Fault in module 0xDEEBAA. Рестартирайте държавата!


Тема Re: Здравејте ми хора! [re: Bacилakи]  
Автор ilirion (seafarer)
Публикувано28.07.08 11:49



За повечето българи арестуването на Караджич не е нещо, което да буди интерес, а за "турките" още по-малко! Я кажи Василе твоя ли е тая статия в
"Утрински весник"

?



Тема Re: Здравејте ми хора!нови [re: Bacилakи]  
Автор Coлyнянин (ентусиаст)
Публикувано28.07.08 12:02



"... На това аз му велам: прав Србин."
----------------------------
А тия, дето го предадоха, какви са бе, Васко? Не са ли сърби?
Какъв беше Милош Обренович (1780-1860) и другите, дето убиха (13.VII.1817г.), отрязаха главата на Караджордже и я изпратиха в конска торба на султана? После предадоха Петър Молер, убиха владиката Мелентий Никшич, Сима Маркович, Павле Цукич... Питам се вече какви са "правите" сърби - юнаци или предатели? Много се пърчиме, това балканците, ужким сме големи мъжкари, а "бледоликите и голобради" западноевропейци все ни бият като сватбарски тъпан...

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Coлyнянин на 28.07.08 12:04.</EM></FONT></P>

Редактирано от Coлyнянин на 28.07.08 12:04.



Тема Правите сърбинови [re: Coлyнянин]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано28.07.08 12:36



...са като правите българи, правите германци и правите негри банту.
Разликата е, че правият сърбин е убеден, че в неговата история всичко е доблестно и велико, а правият българин е убеден, че неговата е изтъкана от предателства и че принадлежи към не народ, а мърша. При - сигурна съм, без да съм проверявала - горе-долу еднакъв брой предатели и лекета на глава от населението и съобразно конкретната случка.

Взех да го повтарям това като развален грамофон, ама... ЯД МЕ Е!!!



А ония ни бият като тъпан, щото са големи и силни държави. Големият винаги бие малкия, освен когато има интерес да не го бие. Причината не е в нас, не е и в някакви техни особености (освен тази, че са големи и силни).

Редактирано от Mиpa_M на 28.07.08 12:38.



Тема Re: Правите сърбинови [re: Mиpa_M]  
Автор Coлyнянин (ентусиаст)
Публикувано28.07.08 13:22



И аз съм такъв "развален грамофон". Скоро обяснявах по нощни доби на един таксиметров шофьор примери за предателства в 7-8 държави и по едно време той дори спря колата, като ме гледаше възхитено със зейнали уста. После ми вика: "Ти ми отвори очите бе, брато! Защо никой досега това не ни го е казвал това в училище?"
Ами и аз не знам...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.