Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:28 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: В началото бе Словотонови [re: saur.]  
Автор tupanar (ентусиаст)
Публикувано25.07.08 09:55



+ ОК!






Тема Re: не ли санким ,време за хапчетата ?нови [re: Cтapинap]  
Автор TlNlT (ентусиаст)
Публикувано25.07.08 21:26



+ ЕстЕстВенно ти си отъ добри-те и умни-те!!!



=====================================================
В отговор на:

Автор: Cтapинap
Тема: Re: не ли санким ,време за хапчетата ?

Предлагам да не правим спам Тулса ?

Ако съм се намесил няколко пъти в нея ,признавам ,не по същество ,това,както се казва,не е от добро.

Имаме хубава тема и компетентен автор който знае какво пише ,защо пише и евентуално-аргументирано и интелигентно , да защити тезата си.

Но какво е участието на другите ? С малки изключения........хайде да не уточнявам



Тема Re: Хептен по стъпките на МАНУнови [re: Cтapинap]  
Автор TlNlT (ентусиаст)
Публикувано26.07.08 16:22



+ Много добре поставенъ вопросъ!





Редактирано от TlNlT на 26.07.08 16:22.



Тема Re: По стъпките на МАНУнови [re: джинrиби]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано26.07.08 17:17



Мое ли възпитано да ги помоля генетиците и антрополозите да се заемат с нещо друго?
Брях начи, българите изчезнали, ама траките, като диреци забити, си останали тука...
Ти на базата на какво ми ги размахваш тия генетики?
Можеш да го правиш, ако си английски лорд (то и тогава не можеш, щото винаги мога да заподозра някоя от прабабите ти в шавливост) ама при това състояние на генеалогията у нас?
Ако да речем пра-пра-прадядо ми е ходил да студира у Франца, залюбил е там французойката Ана, излъгал я да го последва в България и тя му е родила 8 (осем) деца, а познай сега у колко българи ще има келтска ДНК...
Туй да не би да означава, че келтите са участвали в сформирането на българската народност (то означава, де! ама въпросът е КОГА)?

... tota creatura
revertis a ssa natura.


Тема Re: По стъпките на МАНУнови [re: инцидeнтeн]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано26.07.08 19:31



Мое ,начи,ма чини ли си зора ?





Тема Re: По стъпките на МАНУнови [re: saur.]  
Автор Nicul (новак)
Публикувано26.07.08 20:08



нали знаете какво е македонския език- български език написан на сръбска пишеща машина.





Тема Re: По стъпките на МАНУнови [re: инцидeнтeн]  
Автор saur. ()
Публикувано27.07.08 09:42



Те генетиците на първо време да вземат да изследват малко автентичен костен материал от наши некрополи, та поне да има база за сравнение, че засега са гола вода.





Тема Re: По стъпките на МАНУнови [re: Cтapинap]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано27.07.08 21:40



Ми невъзпитано, значи... И няма ги моля.


Трябва да искам създаването на клуб "Отдел за борба с генетиците". Някога имало значки с надпис "Отдел за борба със сръбската музика".

... tota creatura
revertis a ssa natura.

Тема Re: По стъпките на МАНУнови [re: saur.]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано27.07.08 21:44



Е, ти па сега много искаш.
Костният материал от нашите некрополи и каквито и да е археологически разкопки или се изхвърля в някое дере, или се погребва с царски почести.
При това положение (тъй като аз ген не съм виждал - а на времето си ме изхвърлиха от училище, защото и електрон не съм виждал и отказвах да повярвам в достоверността на учебника) чудно ми е данните откъде са.

... tota creatura
revertis a ssa natura.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.