Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:32 12.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: По стъпките на МАНУнови [re: caromman]  
Автор Бaн Чao ()
Публикувано23.07.08 17:52



Искрено се надявам да има такъв независим тест и той да даде резултат, в който да има разлика между българи и македонци, но досатъчна, за да се приеме становището, че българите са различни от македонците, граждани на Република Македония.



Тема Re: Хе хе хенови [re: Cтapинap]  
Автор Rex Mysorvm (Чудотворец)
Публикувано23.07.08 18:12



Андреев, краката в студена вода и компрес на челото. Притеснявам се за теб.



Тема Re: не ли санким ,време за хапчетата ?нови [re: Tyлca]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано23.07.08 18:23



Предлагам да не правим спам Тулса ?



Ако съм се намесил няколко пъти в нея ,признавам ,не по същество ,това,както се казва,не е от добро.

Имаме хубава тема и компетентен автор който знае какво пише ,защо пише и евентуално-аргументирано и интелигентно , да защити тезата си.

Но какво е участието на другите ? С малки изключения........хайде да не уточнявам



Тема Re: Хе хе хенови [re: Rex Mysorvm]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано23.07.08 18:35



Може ! Веднага ще го сторя ! И даже ще направя нещо повече -ще потърся и хапчета !

Но при едно условие ! Ако обещаеш ,че няма повече да предлагаш твои български варианти на драмата на Васисуалий Лоханкин като ....Аз,Йоаникий "........"Аз Йоаникий и целия останал свят от мизерабли".........."Йоаникий и съдбата на българския интелектуалец" ........"Йоаникий и великата шаячна правда" и др.под.



Обещаваш ли ?



Тема Re: Хе хе хенови [re: Cтapинap]  
Автор Rex Mysorvm (Чудотворец)
Публикувано23.07.08 18:57



Обещавам много скоро да взривя България. Накъдето и да се обърнеш, моето име ще чуваш. Те тогава легена с водата, компреса и хапчетата! Ако сега се храня с нервните ти клетки, те тогава ще ти изкльопам и остатъка от мозъка. Обещал съм ти го, нали помниш!?

Да си жив и здрав да се сетиш за днешния ден, когато съм ти казал тия думи!





Тема Re: Хе хе хенови [re: Rex Mysorvm]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано23.07.08 19:07



А виждаш ли забравил съм коронната ти драматична роля .."Аз Йоаникий -канибалът"

Впрочем да те уведомя-българския провод на Махабхарата е от 1972 г.

А адаптацията за деца ,която ти и препоръчвам ,като лично за теб душеспасително четиво, е от 1984 .

Уточнявам,защото си рекох,че ще ти е полезно ,макар и интелектуалец па руска-англасаксонскаму тертып ,да научиш тази новина с 36 годишна давност.





Тема Re: Хе хе хенови [re: Cтapинap]  
Автор Rex Mysorvm (Чудотворец)
Публикувано23.07.08 19:15



да научиш тази новина с 36 годишна давност.

С удоволствие щях да я науча още преди 36 години, но, извинявам се за нахалството, още не съм бил роден тогава. Както, впрочем, и доста години след това. Пък и да бях стар и мъдър като Старинар, и да я знаех овреме, не бих чел българския превод. Прося за извинение... предразсъдъци към качеството.





Тема Re: Хе хе хенови [re: Rex Mysorvm]  
Автор Cтapинap (старо куче)
Публикувано23.07.08 19:29



Ама че съм недосетлив ! Естествено ,естествено,при необятните ти полиглотско-семиотични способности,ти предпочиташ да четеш Махабхарата красиво написана на "деванагари" и направо на санскрит.





Тема Re: Хе хе хенови [re: Cтapинap]  
Автор Rex Mysorvm (Чудотворец)
Публикувано23.07.08 19:35



предпочиташ да четеш Махабхарата красиво написана на "деванагари" и направо на санскрит

Предпочитам - да.
Нъл знайш - не от блатото, а от изворите.



А ти що си бързал толкова да четеш "Махабхарата"? Тая книга спокойно може да се прочете и когато станеш на 50 години. По-важно щеше да е, чини ми се, първо да се научиш да четеш и пишеш като хората.

Редактирано от Rex Mysorvm на 23.07.08 19:37.



Тема Re: В началото бе Словотонови [re: TlNlT]  
Автор saur. ()
Публикувано23.07.08 19:36



+ И все пакъ има връзки со Е ГИ ПЕТ!!!

Връзки съ Египетъ има, самиятъ азъ съмъ давалъ примђри за тђхъ въ т.нар. клубъ "История".
Но както ти самъ писа по-горе, цельта на д-ръ Гайдъ въ сЖщность е да дискредитира тези връзки чрезъ фалшификациитђ си. Както и да привлича нови последователи за сектата си.

+ Бихъ попиталъ : А каковъ е тойо (БОХОРСКИ), езикъ, народъ и този тракийски епископатъ?!

Сигурно ще те разочаровамъ, но името на "бохарския" диалектъ не е старинно, а "бохарски" народъ нђма.

Самитђ копти, които сЖ говорили и писали на този диалектъ, сЖ го наричали просто "езикъ на ХНМI ("Черната земя", тоесть Египетъ)". А пъкъ "бохарски" е съвременно наименование - по името на областьта "Бухайра" въ северенъ Египетъ, чието име е късно, арабско, отъ арабската дума за "езеро".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.