Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:59 18.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Горди сме што сме во земјата на Александар Мак.нови  
Автор Jovan Damaskin (makedonec)
Публикувано13.07.08 17:07










=============================================================

Za tekstot i parodijata veke se napisa mnogu - sepak ne veruvav deka na Aerodrom ke gi docekaat "klouni" vo evtina "istorijska" restavracija alias "gardata na Aleksandar. MASKARADA do enta stepen.

Nejse.Koga nesto taka zapocnuva uste po-glupavo zavrsuva.

Mene mi napravi vpecatok eden komentar:

Metodi Trajcev_Moskva (12.07.2008 10:47:59)

Blagodaram na redakcijata ,,Vecer", novinarot (De.T.) kako i na novinarkata Marina Dojcinovska za se onaa sto napravija da nasite makedonci od celiot svet dojdat vo nivnata tatkovina i se zapoznaat so svoite pokolenija. I uste nesto edna moja vistinita slucka. Godinata 1998-99god. rabotev na rekonstrukcija na Medicinski centar vo Stip i pomosta sto ni ja dade Japonija.Tamu bese i eden elektro inz. programist po ime Aksenij (mislam deka taka se vikase) od Filipini. Vo razgovorot so nego eve sto toj ni raskaza: I jas sum makedonec, e kako ti makedonec. Eve vaka , od Fregatite na Aleksandar i Filip makedonski koj plovele pokraj bregovite na Iran do rekata Ind, nekoj od niv vo nevreminja zalutaat i go prodolzaat plovenjeto pokraj bregovite na Indija i.t.n ., i stignaat do ostrovite na Filipini, tuka ostanuvaat ja krstaat zemjata Filipini po toa sto se vojnici na Filip i sin mu Aleksandar.G-in Aksenij i negovata familija bile posebno radosni sto toj se vraka vo Makedonija za da mu pomogne
================================================================

Ej lugje, pred vreme ja postulirav tezata deka makedonskata flota prva go obikolila i svetot i duri ja otkrila i Amerika - i barav idejite da mi bidat zastiteni od MANU.

A ovoj citat ke go zemam kako "prviot nepobiten dokaz"

Samo nekoj da smee, da ne mi dade copyright!


Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Редактирано от Jovan Damaskin на 13.07.08 17:21.



Тема "Говорить Москва ..."нови [re: Jovan Damaskin]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано13.07.08 20:04



Дамаскине, виж какво мнение стои под статията във в. "Вечер":

Metodi Trajcev_Moskva (12.07.2008 10:47:59)
Blagodaram na redakcijata ,,Vecer", novinarot (De.T.) kako i na novinarkata Marina Dojcinovska za se onaa sto napravija da nasite makedonci od celiot svet dojdat vo nivnata tatkovina i se zapoznaat so svoite pokolenija. I uste nesto edna moja vistinita slucka. Godinata 1998-99god. rabotev na rekonstrukcija na Medicinski centar vo Stip i pomosta sto ni ja dade Japonija.Tamu bese i eden elektro inz. programist po ime Aksenij (mislam deka taka se vikase) od Filipini. Vo razgovorot so nego eve sto toj ni raskaza: I jas sum makedonec, e kako ti makedonec. Eve vaka , od Fregatite na Aleksandar i Filip makedonski koj plovele pokraj bregovite na Iran do rekata Ind, nekoj od niv vo nevreminja zalutaat i go prodolzaat plovenjeto pokraj bregovite na Indija i.t.n ., i stignaat do ostrovite na Filipini, tuka ostanuvaat ja krstaat zemjata Filipini po toa sto se vojnici na Filip i sin mu Aleksandar.G-in Aksenij i negovata familija bile posebno radosni sto toj se vraka vo Makedonija za da mu pomogne


Айде сега и Филипините са най-новата мацедонска "придобивка".
Е как да не кежеш, че това е "най-великиот народ".





Тема Re: "Говорить Москва ..." [re: ludo-mlado]  
Автор Jovan Damaskin (makedonec)
Публикувано13.07.08 20:09



A be ludo-mlado cheti malko po-vnimatelno. Che tuj e sashtoto kato moeto.



Nishto de - ot povechko glava ne boli.

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: "Говорить Москва ..."нови [re: ludo-mlado]  
Автор Aмaтьop (тъмносин)
Публикувано13.07.08 20:13



Коментарите под статията в "Утрински" са унищожителни:





Тема Re: "Говорить Москва ..."нови [re: Jovan Damaskin]  
Автор ludo-mlado (оптимист)
Публикувано13.07.08 20:15



Верно - извинявай, ама много трудно чета български на латиница.


От това стават грешките.



Тема Re: "Говорить Москва ..."нови [re: Aмaтьop]  
Автор Jovan Damaskin (makedonec)
Публикувано13.07.08 20:37



Tolkova slatko ne sam se smejal otdavna - udivitelno kato se dade duma na obiknovenija chovek da govori. Istinski shediovri !



Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: "Говорить Москва ..."нови [re: Jovan Damaskin]  
Автор Kyдyrep (шатраджия)
Публикувано13.07.08 22:57



Имате си вече и вие македонски гвардейци. Време е на тие с тиквите по главите да намерите и по-сериозна работа, край некой мавзолей на Филип или сина му да набиват крак, а не да ми посрещат съвременни хуни със стиропорени щитове.





Тема Re: "Говорить Москва ..."нови [re: Kyдyrep]  
Автор Kвиcлинrлъ (Северна)
Публикувано13.07.08 23:13







Тема Re: "Говорить Москва ..."нови [re: Kвиcлинrлъ]  
Автор darkages (минаващ)
Публикувано13.07.08 23:21



Тоя ме кефи най-много- с белите чорапи и черните маратонки...ТЕ ТОА Е БАШ АНТИЧНИОТ!!!





Тема Re: "Говорить Москва ..."нови [re: darkages]  
Автор maltazer (непознат )
Публикувано13.07.08 23:55



E te ti go!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.