Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:32 01.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Яки шамари.  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано15.04.08 12:49



Преди няколко години писах тема, че според мен за да се промени нещо в Македония, трябва да се приеме закон за лустрацията ( поне за десет години ), за всички сърбо-турбофолк македонисти, да се променят основно учебниците и пр. мерки. За да стане това обаче трябва да окупираме юго-западната си съседка. И понеже не виждам как това ще стане в близкото бъдеще, мисля че в ръцете си имаме друг коз, който развитието на света в последните години ни дава и не трябва да изпускаме. Става дума за евентуалното членство на мъкидуняците в ЕС. Трябва недвусмислено да им покажем яките шамари и да си поставим условията. И докато не приемат всичко безусловно, ЕС и крив макарон само по себе си да образуват изречение. Още повече, че в Букурещ и туриха ветото, колкото и на мъкедуняците да не им се вярваше, че ще се стигне до там. Да им се чуди човек на увереността, след като гърците от край време повтаряха една и съща мантра "вето,вето". Явно се надяваха на големия брат отвъд голямата вода ( се извинувам... само бугарите имат голем брат, а гордите мъкедуняци имаат вистински соиузници уште повеке се гледа дека ке станаат педесе и првио штат наjкасно утре ). Та сега ако си поставим ясно условията ще знаят,че ако не слушкат ще има големи шамари, ако ще Хамерика, Европа и Сатурн да настояват за влизането им в ЕС. Само дето не ми се вярва нашите загубени управници да поставят ясни и категорични условия. Дай Боже да не съм прав. За апостолско отношение не ми говорете, още по-малко за хуманизъм, изгубени деца и пр. Само бой по дебелите български кратуни ще оправи работата.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от инфpaчepвeн на 15.04.08 12:51.</EM></FONT></P>

Редактирано от инфpaчepвeн на 15.04.08 12:52.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор itar (ентусиаст)
Публикувано15.04.08 15:16



Мисла че така ще стане още по лошо.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор AGLER ()
Публикувано15.04.08 15:49



Мисла че така ще стане още по лошо.


Да!
Само, че за античките кратуни!



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано15.04.08 16:42



А аз мисля, че като поседят няколко години в ъгъла нещата ще вземат да стават от лоши към добри и много добри. А ако стане по-лошо какво? От много лоши ше станат много-много лоши, така ли? И за кого, за тях или за нас? Само бой по кухите кратуни.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор itar (ентусиаст)
Публикувано15.04.08 21:28



Най младото поколение,в по голямата си част е с промити мозъци.Поколението преди него може би - наполовина.Най-старите знаят истината но не смеят да се изявяват.
Ако ние тръгнем с лошо ще настройм всички срещу българщината.С добро и с умело показване на истината нещата макар и бавно ще се променят.Сигурен съм че много от сърбоманските кликьори знаят произхода си но за сега така им отърва.А човека есъщество което се променя.
Вище при нас-Наи големите и заклети комунисти сега се кръстат в черквите наи много.Но тогава така им е отървало.
Аз така мисла па може и вие да сте прави.Но знам че с лошо не можеш да получиш добро.
Много лесно е да направиш някого неприятел и много по трудно - да направиш от неприятела приятел.
По младите обикновено са по буйни и по агресивни и няма нищо лошо.АЗ също така мислех.A хибаво е когато политиката се прави от хора с по малко емоции стига да не са глупави.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор AGLER ()
Публикувано15.04.08 21:49



Ако ние тръгнем с лошо ще настройм всички срещу българщината.


Защото те не са настроени, та ние тепърва ще ги настройваме!
Не само са "настроени" а са направо ИСТЕРИЗИРАНИ!
Сам казваш, че повече най младите са настроени антибългарски, средното поколение на половина!Ами това по мои сметки прави 75%.


С добро и с умело показване на истината нещата макар и бавно ще се променят.
С добро фанатизирани дървени глави само ще
ти се качат съвсем на твоята глава!
До сега беше С ДОБРО и от благодарност виж до къде се стигна!
Сега лошото тепърва ги чака ама не от нас и гърците!
Сега ще ядат шиптърския и ще плачат, че не са българи!

Сигурен съм че много от сърбоманските кликьори знаят произхода си но за сега така им отърва.А човека есъщество което се променя.

Мен не ме интересува какво знаят а какво правят!
И не ги оневинявай със сърбоманщина!
Гони ги не сърбомания а МЕГАЛОМАНИЯ!
Докато сърбите ги мачкаха и ги имаха втора ръка хора
/явно са били абсолютно прави/
бяха поне тихи и не смееха да плюят България и българите!
От момента в който нашите бунаци ги признаха и те се осраха тотално!
Ето до какво води твоето ДОБРО!





Тема Re: Яки шамари.нови [re: AGLER]  
Автор itar (ентусиаст)
Публикувано15.04.08 23:36



Сега ще ядат шиптърския и ще плачат, че не са българи!

Много добре те разбирам и тайничко съм съгласен но все пак ще плаче народа които в момента е безмълвен и не заслужава това а другите - те ще избягат при работодателите си.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор AGLER ()
Публикувано15.04.08 23:56



Много добре те разбирам и тайничко съм съгласен но все пак ще плаче народа които в момента е безмълвен и не заслужава това а другите - те ще избягат при работодателите си


Кога пили - пеяли,
кога плащали - плакали!
Плачът ще ги пречисти!
По християнски...........................


Не ми го жали "народа"!
Народа си избира управниците, не управниците народа!
Тези управници са от този същия народ!

По същия начин не жаля и моя си народ който все си избира най
читавите управници а после се жалва от мизерията!


Ей.
голям ти е мерака да ги изкараш
античките по-католици от Папата!
И кого заблуждаваш човече?
Ами себе си заблуждаваш!

Редактирано от AGLER на 15.04.08 23:57.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: AGLER]  
Автор itar (ентусиаст)
Публикувано16.04.08 01:13



По същия начин не жаля и моя си народ който все си избира най
читавите управници а после се жалва от мизерията!



Какво смяташ,ние можехме ли да си избираме управниците птеди 16-17 години.Сега там е така.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор AGLER ()
Публикувано16.04.08 02:21



Какво смяташ,ние можехме ли да си избираме управниците птеди 16-17 години.Сега там е така


Можехме!
И си ги избрахме!
И за това по време на Лукановото правителство ДС се окопа
икономически и до ден днешен сърбаме от кашата която си
надробихме тогава!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.