Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:18 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Яки шамари.  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано15.04.08 12:49



Преди няколко години писах тема, че според мен за да се промени нещо в Македония, трябва да се приеме закон за лустрацията ( поне за десет години ), за всички сърбо-турбофолк македонисти, да се променят основно учебниците и пр. мерки. За да стане това обаче трябва да окупираме юго-западната си съседка. И понеже не виждам как това ще стане в близкото бъдеще, мисля че в ръцете си имаме друг коз, който развитието на света в последните години ни дава и не трябва да изпускаме. Става дума за евентуалното членство на мъкидуняците в ЕС. Трябва недвусмислено да им покажем яките шамари и да си поставим условията. И докато не приемат всичко безусловно, ЕС и крив макарон само по себе си да образуват изречение. Още повече, че в Букурещ и туриха ветото, колкото и на мъкедуняците да не им се вярваше, че ще се стигне до там. Да им се чуди човек на увереността, след като гърците от край време повтаряха една и съща мантра "вето,вето". Явно се надяваха на големия брат отвъд голямата вода ( се извинувам... само бугарите имат голем брат, а гордите мъкедуняци имаат вистински соиузници уште повеке се гледа дека ке станаат педесе и првио штат наjкасно утре ). Та сега ако си поставим ясно условията ще знаят,че ако не слушкат ще има големи шамари, ако ще Хамерика, Европа и Сатурн да настояват за влизането им в ЕС. Само дето не ми се вярва нашите загубени управници да поставят ясни и категорични условия. Дай Боже да не съм прав. За апостолско отношение не ми говорете, още по-малко за хуманизъм, изгубени деца и пр. Само бой по дебелите български кратуни ще оправи работата.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от инфpaчepвeн на 15.04.08 12:51.</EM></FONT></P>

Редактирано от инфpaчepвeн на 15.04.08 12:52.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор itar (ентусиаст)
Публикувано15.04.08 15:16



Мисла че така ще стане още по лошо.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор AGLER ()
Публикувано15.04.08 15:49



Мисла че така ще стане още по лошо.


Да!
Само, че за античките кратуни!



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано15.04.08 16:42



А аз мисля, че като поседят няколко години в ъгъла нещата ще вземат да стават от лоши към добри и много добри. А ако стане по-лошо какво? От много лоши ше станат много-много лоши, така ли? И за кого, за тях или за нас? Само бой по кухите кратуни.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор itar (ентусиаст)
Публикувано15.04.08 21:28



Най младото поколение,в по голямата си част е с промити мозъци.Поколението преди него може би - наполовина.Най-старите знаят истината но не смеят да се изявяват.
Ако ние тръгнем с лошо ще настройм всички срещу българщината.С добро и с умело показване на истината нещата макар и бавно ще се променят.Сигурен съм че много от сърбоманските кликьори знаят произхода си но за сега така им отърва.А човека есъщество което се променя.
Вище при нас-Наи големите и заклети комунисти сега се кръстат в черквите наи много.Но тогава така им е отървало.
Аз така мисла па може и вие да сте прави.Но знам че с лошо не можеш да получиш добро.
Много лесно е да направиш някого неприятел и много по трудно - да направиш от неприятела приятел.
По младите обикновено са по буйни и по агресивни и няма нищо лошо.АЗ също така мислех.A хибаво е когато политиката се прави от хора с по малко емоции стига да не са глупави.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор AGLER ()
Публикувано15.04.08 21:49



Ако ние тръгнем с лошо ще настройм всички срещу българщината.


Защото те не са настроени, та ние тепърва ще ги настройваме!
Не само са "настроени" а са направо ИСТЕРИЗИРАНИ!
Сам казваш, че повече най младите са настроени антибългарски, средното поколение на половина!Ами това по мои сметки прави 75%.


С добро и с умело показване на истината нещата макар и бавно ще се променят.
С добро фанатизирани дървени глави само ще
ти се качат съвсем на твоята глава!
До сега беше С ДОБРО и от благодарност виж до къде се стигна!
Сега лошото тепърва ги чака ама не от нас и гърците!
Сега ще ядат шиптърския и ще плачат, че не са българи!

Сигурен съм че много от сърбоманските кликьори знаят произхода си но за сега така им отърва.А човека есъщество което се променя.

Мен не ме интересува какво знаят а какво правят!
И не ги оневинявай със сърбоманщина!
Гони ги не сърбомания а МЕГАЛОМАНИЯ!
Докато сърбите ги мачкаха и ги имаха втора ръка хора
/явно са били абсолютно прави/
бяха поне тихи и не смееха да плюят България и българите!
От момента в който нашите бунаци ги признаха и те се осраха тотално!
Ето до какво води твоето ДОБРО!





Тема Re: Яки шамари.нови [re: AGLER]  
Автор itar (ентусиаст)
Публикувано15.04.08 23:36



Сега ще ядат шиптърския и ще плачат, че не са българи!

Много добре те разбирам и тайничко съм съгласен но все пак ще плаче народа които в момента е безмълвен и не заслужава това а другите - те ще избягат при работодателите си.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор AGLER ()
Публикувано15.04.08 23:56



Много добре те разбирам и тайничко съм съгласен но все пак ще плаче народа които в момента е безмълвен и не заслужава това а другите - те ще избягат при работодателите си


Кога пили - пеяли,
кога плащали - плакали!
Плачът ще ги пречисти!
По християнски...........................


Не ми го жали "народа"!
Народа си избира управниците, не управниците народа!
Тези управници са от този същия народ!

По същия начин не жаля и моя си народ който все си избира най
читавите управници а после се жалва от мизерията!


Ей.
голям ти е мерака да ги изкараш
античките по-католици от Папата!
И кого заблуждаваш човече?
Ами себе си заблуждаваш!

Редактирано от AGLER на 15.04.08 23:57.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: AGLER]  
Автор itar (ентусиаст)
Публикувано16.04.08 01:13



По същия начин не жаля и моя си народ който все си избира най
читавите управници а после се жалва от мизерията!



Какво смяташ,ние можехме ли да си избираме управниците птеди 16-17 години.Сега там е така.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор AGLER ()
Публикувано16.04.08 02:21



Какво смяташ,ние можехме ли да си избираме управниците птеди 16-17 години.Сега там е така


Можехме!
И си ги избрахме!
И за това по време на Лукановото правителство ДС се окопа
икономически и до ден днешен сърбаме от кашата която си
надробихме тогава!



Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано16.04.08 03:02



Абе можете ли да ми обясните какво означава това "лошо"?
Че българската държава е за българите (и за българските граждани - има и такива, кой каквото ще да казва - има хора, които се определят като турци, има арменци, има евреи, в последно време има и китайци

).
Та ей за това ПРИОРИТЕТ са интересите на БЪЛГАРСКИТЕ ГРАЖДАНИ.
В тази държава не виждам някой да има проблеми "со идентитетот".
Да не би сега някой да започне да твърди, че трябва да си затваряме очите за кражбата на културно и историческо наследство?
Ами че то е собственост на същите тези граждани. И освен това - един вид визитната картичка на страната.
Ние сме малка страна - но и ний сме дали нещо на света.
Не може една вчерашна държавица да разправя налява и надясно, че нашето е тяхно и ние да си мълчим, защото нещата щели да се влошат.
Казвал съм го вече - светът не е длъжен да познава в детайли историята на региона.
И едно подобно мълчание ще бъде изтълкувано съвсем еднозначно - щом си траят, значи има нещо вярно...
Тъй че границите трябва да се очертаят и да се пазят. Със всички средства.
А на радетелите на кроткост и благост ще напомня някои неща:
На македонците им промивали мозъците от три поколения.
Между Първото и Второто Българско Царство са минали повече от три поколения. Държавата е възстановена и пак се казва България и е населена с българи.
Между Второто и Третото Българско Царство са минали мно-о-о-ого повече от три поколения. Патриаршията е унищожена. Населението е в кюпа заедно с всички останали християнски народности. Но се случва абсолютно същото. Защото Българското Възраждане е дело самостоятелно и се е случило ВЪПРЕКИ Русия. Както и другото забележително нещо в нашата история - Съединението.
Следователно?
Или в Македония българи няма...
... или спят по някаква причина.

Е, като се събудят, да се обадят.
Ако не е прекалено късно...

Но до тогава за мене това си е друга държава и аз искам някакъв изключително убедителен аргумент, че трябва да им цепя басма и свалям шапка. Искам да видя каква ми е ползата.
Щото интереса клати феса.

... tota creatura
revertis a ssa natura.

Тема Nema shamari za pravi mazhiнови [re: инфpaчepвeн]  
Автор blgarturk (непознат )
Публикувано16.04.08 11:46



a za turkoruskite kopilinja sichko e shamar. Mizerno!



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор Илijцъ (Една_негаторка)
Публикувано16.04.08 12:48



"Не ми е ясно защо им обръщаме толкова внимание на Скопските яничари. От какъв зор?!

Земята им е по-бедна от нашата, а земя имаме бол, така и така младите бегат. Населението им е омешано със сърби, албанци и гърци, огромната част от младите им хора не са напускали страната и разсъждават със стереотипи и шаблони.

Мозъците им са промити и отдавна вече не са наши. Повечето от тех са кресливи тесногръди арогантни и комплексирани маргинали. И най-важното - по стереотип за тех ние сме нещо по-долно, а всичко българско за тех е срамно и гадно.

Бе я да си трошат главите! "




------------------------------------------------------------------------------

Те, шамарите ще растат право-пропорционално на обема на познанието на българското общество за фиро-същността.

Редактирано от Илijцъ на 16.04.08 12:51.



Тема Re: Nema shamari za pravi mazhiнови [re: blgarturk]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано17.04.08 13:10



Повтаряй си тая мантра, глупи. А и в мъкидуня прави мажи нема. Има само наведени и с блажена усмивка разтворили бузи.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: Илijцъ]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано17.04.08 13:13



Това, което си цитирала е точно. Аз и не искам да ги правя наново българи. Ако някой от тях реши да е българин - добре. Шамарите са затова да престанат да крадат историята ни, да имат смешни претенции за малцинства и територии. Щях да напиша и да престанат да ни плюят ама нека си плюят, то е до акъл. Щото трябва да сме луди заа да ги пуснет в НАТО или ЕС при положение, че е ясно че ще създават проблеми на всичките си съседи със смешните си претенции. И най-вече на нас. На нас проблеми не ни трябват.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано17.04.08 13:51



Да!



Тема Re: инфpaчepвeннови [re: инфpaчepвeн]  
Автор AGLER ()
Публикувано17.04.08 14:23



Аз и не искам да ги правя наново българи. Ако някой от тях реши да е българин - добре.


За съжаление 90% от тези които се изкарват
българи го правят заради паспорта!
За да се шетат из ЕУ!
Щом се докопат до пасоша стават пак
антички кратуни!
За това трябва
ДА СЕ СПРЕ С ИЗДАВАНЕТО НА БЪЛГАРСКИ ПАСПОРТИ!
Кой взел, взел!
Ако някой толкова държи на БГ паспорт, да се
ОТКАЖЕ ОТ македонско ГРАЖДАНСТВО!
Иначе да върви на майната си!



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор Faktor-X (ентусиаст)
Публикувано17.04.08 14:45



Татар а да си ебеш мамката ти? Или аз да ја еба?



Тема Re: Яки шамари.нови [re: Faktor-X]  
Автор Илijцъ (Една_негаторка)
Публикувано17.04.08 15:00



Ама, верно го е изгонила жена му след оня случай с "нолиджа" ...



Тема Re: Яки шамари.нови [re: Faktor-X]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано23.04.08 15:51



Какво, бе глупи? Нервиш се нещо. А шамари де.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: kилиkaндзep]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано24.04.08 16:08



Не знам КАГАН мене ли визираше а и не ми пука. Тука пиша каквото мисля. Уж се биете в гърдите, че сте интелигентни хора а все плещите глупости. Щели сме да настроим хората оттатък Вардара ако станем по-твърди. Боже ела и си прибери вересиите. Кого ще настроим? И като ги настроим какво? После ще ги отстроим. Напомняте ми за една тълпа мои познати ( и те уж интелигентни), които когато давахме въздушен коридор на НАТО, всички се бяха нахвърлили върху мене, защото само аз бях за коридора. С приказки от типа " И ЗАВИНАГИ ще настроим сърбите срещу себе си" и т.н. да не ви губя времето. Чунки преди със сърбите все сме били първи дружки. И като гледам сега " ЗАВИНАГИ" сме скарани. Същото като с Косово - Сакън ЗАВИНАГИ еди-какво си. А имам пресни впечатления от преди два дена, колко любезни, да не кажа мазни бяха. Та и с макетата, щели сме да ги настроим. Ще им мине, вервайте ми. И много повече ще ни уважават. Аз продължавам да съм твърдо за големите шамари. ШАМАРИ ЗАД ВРАТА му е майката.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор Илijцъ (Една_негаторка)
Публикувано24.04.08 16:22



Докладът за напредъка на Бившата югославска република Македония през 2007 г. - вече е шамар за управниците.

Никой вестник там днес не се осмели да каже кои са новите моменти (т.т.25, 36, 39 и др.)

Да не говорим за ".... In the northern part of Macedonia, on the territory of the Former Yugoslav Republic of Macedonia, the largest community speaks the Macedonian variant of the Slavic language group" - това си е изнанада и за мен.





Тема Re: инфpaчepвeннови [re: инфpaчepвeн]  
Автор sodom.m (непознат)
Публикувано24.04.08 16:41




Споко,
явно ти ще си следващия който ще е баниран без обяснения
или най много да те обвинят в ТРОЛЕНЕ!
Явно тук трол е всеки, който изказва мнение
различно от тяснопартийната политика налагана
налагана свише!Ако не те БАНИРАТ ще те ЦЕНЗУРИРАТ като
те ИЗТРИЯТ!
Такава е НОВАТА МОДА!
Цензура го кара по системата на 6-ти отдел,
където може и да се е школувал дори!

Тук ще останат да си пишат само ПОСЛУШНИТЕ спазващи
политиката на ПАРТИЯТА и фиромските хулители, жизнено важни
за ПАРТИЙЦИТЕ които по този начин оправдават съществуванието си!

Важното е ДАЛАВЕРАТА ДА ВЪРВИ!
баба ми казваше
КАКВОТО И ДА ТИ ОБЯСНЯВАТ,
ЗНАЙ ЧЕ В КРАЯ НА КРАИЩАТА ВИНАГИ
СТАВА ВЪПРОС ЗА ПАРИ!



Тема Re: инфpaчepвeннови [re: sodom.m]  
Автор Илijцъ (Една_негаторка)
Публикувано24.04.08 16:47



Това пък какво общо има с клуб Македония?

Що ли ми се струва, че
- за решаване на личностни проблеми си има т.н. ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ?
- за партии и политика си има клуб Политика и още безброй много форуми и блогове.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано24.04.08 17:53



Именно, де. Мнението ми се припокрива 100% с твоето. Пък не мога да се сетя за случай дето тук да е влязал някакъв нормален, безпристрастен фиром, който да сме настроили анти български с острите си приказки. Пък и в крайна сметка форумът за това е форум.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано01.05.08 17:05



Само шамарите ще оправят положението.

( Картаген трябва да бъде разрушен ).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.