Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 01.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Яки шамари.нови [re: kилиkaндзep]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано24.04.08 16:08



Не знам КАГАН мене ли визираше а и не ми пука. Тука пиша каквото мисля. Уж се биете в гърдите, че сте интелигентни хора а все плещите глупости. Щели сме да настроим хората оттатък Вардара ако станем по-твърди. Боже ела и си прибери вересиите. Кого ще настроим? И като ги настроим какво? После ще ги отстроим. Напомняте ми за една тълпа мои познати ( и те уж интелигентни), които когато давахме въздушен коридор на НАТО, всички се бяха нахвърлили върху мене, защото само аз бях за коридора. С приказки от типа " И ЗАВИНАГИ ще настроим сърбите срещу себе си" и т.н. да не ви губя времето. Чунки преди със сърбите все сме били първи дружки. И като гледам сега " ЗАВИНАГИ" сме скарани. Същото като с Косово - Сакън ЗАВИНАГИ еди-какво си. А имам пресни впечатления от преди два дена, колко любезни, да не кажа мазни бяха. Та и с макетата, щели сме да ги настроим. Ще им мине, вервайте ми. И много повече ще ни уважават. Аз продължавам да съм твърдо за големите шамари. ШАМАРИ ЗАД ВРАТА му е майката.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор Илijцъ (Една_негаторка)
Публикувано24.04.08 16:22



Докладът за напредъка на Бившата югославска република Македония през 2007 г. - вече е шамар за управниците.

Никой вестник там днес не се осмели да каже кои са новите моменти (т.т.25, 36, 39 и др.)

Да не говорим за ".... In the northern part of Macedonia, on the territory of the Former Yugoslav Republic of Macedonia, the largest community speaks the Macedonian variant of the Slavic language group" - това си е изнанада и за мен.





Тема Re: инфpaчepвeннови [re: инфpaчepвeн]  
Автор sodom.m (непознат)
Публикувано24.04.08 16:41




Споко,
явно ти ще си следващия който ще е баниран без обяснения
или най много да те обвинят в ТРОЛЕНЕ!
Явно тук трол е всеки, който изказва мнение
различно от тяснопартийната политика налагана
налагана свише!Ако не те БАНИРАТ ще те ЦЕНЗУРИРАТ като
те ИЗТРИЯТ!
Такава е НОВАТА МОДА!
Цензура го кара по системата на 6-ти отдел,
където може и да се е школувал дори!

Тук ще останат да си пишат само ПОСЛУШНИТЕ спазващи
политиката на ПАРТИЯТА и фиромските хулители, жизнено важни
за ПАРТИЙЦИТЕ които по този начин оправдават съществуванието си!

Важното е ДАЛАВЕРАТА ДА ВЪРВИ!
баба ми казваше
КАКВОТО И ДА ТИ ОБЯСНЯВАТ,
ЗНАЙ ЧЕ В КРАЯ НА КРАИЩАТА ВИНАГИ
СТАВА ВЪПРОС ЗА ПАРИ!



Тема Re: инфpaчepвeннови [re: sodom.m]  
Автор Илijцъ (Една_негаторка)
Публикувано24.04.08 16:47



Това пък какво общо има с клуб Македония?

Що ли ми се струва, че
- за решаване на личностни проблеми си има т.н. ЛИЧНИ СЪОБЩЕНИЯ?
- за партии и политика си има клуб Политика и още безброй много форуми и блогове.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано24.04.08 17:53



Именно, де. Мнението ми се припокрива 100% с твоето. Пък не мога да се сетя за случай дето тук да е влязал някакъв нормален, безпристрастен фиром, който да сме настроили анти български с острите си приказки. Пък и в крайна сметка форумът за това е форум.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано01.05.08 17:05



Само шамарите ще оправят положението.

( Картаген трябва да бъде разрушен ).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.