Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:27 05.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Яки шамари.нови [re: itar]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано16.04.08 03:02



Абе можете ли да ми обясните какво означава това "лошо"?
Че българската държава е за българите (и за българските граждани - има и такива, кой каквото ще да казва - има хора, които се определят като турци, има арменци, има евреи, в последно време има и китайци

).
Та ей за това ПРИОРИТЕТ са интересите на БЪЛГАРСКИТЕ ГРАЖДАНИ.
В тази държава не виждам някой да има проблеми "со идентитетот".
Да не би сега някой да започне да твърди, че трябва да си затваряме очите за кражбата на културно и историческо наследство?
Ами че то е собственост на същите тези граждани. И освен това - един вид визитната картичка на страната.
Ние сме малка страна - но и ний сме дали нещо на света.
Не може една вчерашна държавица да разправя налява и надясно, че нашето е тяхно и ние да си мълчим, защото нещата щели да се влошат.
Казвал съм го вече - светът не е длъжен да познава в детайли историята на региона.
И едно подобно мълчание ще бъде изтълкувано съвсем еднозначно - щом си траят, значи има нещо вярно...
Тъй че границите трябва да се очертаят и да се пазят. Със всички средства.
А на радетелите на кроткост и благост ще напомня някои неща:
На македонците им промивали мозъците от три поколения.
Между Първото и Второто Българско Царство са минали повече от три поколения. Държавата е възстановена и пак се казва България и е населена с българи.
Между Второто и Третото Българско Царство са минали мно-о-о-ого повече от три поколения. Патриаршията е унищожена. Населението е в кюпа заедно с всички останали християнски народности. Но се случва абсолютно същото. Защото Българското Възраждане е дело самостоятелно и се е случило ВЪПРЕКИ Русия. Както и другото забележително нещо в нашата история - Съединението.
Следователно?
Или в Македония българи няма...
... или спят по някаква причина.

Е, като се събудят, да се обадят.
Ако не е прекалено късно...

Но до тогава за мене това си е друга държава и аз искам някакъв изключително убедителен аргумент, че трябва да им цепя басма и свалям шапка. Искам да видя каква ми е ползата.
Щото интереса клати феса.

... tota creatura
revertis a ssa natura.

Тема Nema shamari za pravi mazhiнови [re: инфpaчepвeн]  
Автор blgarturk (непознат )
Публикувано16.04.08 11:46



a za turkoruskite kopilinja sichko e shamar. Mizerno!



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор Илijцъ (Една_негаторка)
Публикувано16.04.08 12:48



"Не ми е ясно защо им обръщаме толкова внимание на Скопските яничари. От какъв зор?!

Земята им е по-бедна от нашата, а земя имаме бол, така и така младите бегат. Населението им е омешано със сърби, албанци и гърци, огромната част от младите им хора не са напускали страната и разсъждават със стереотипи и шаблони.

Мозъците им са промити и отдавна вече не са наши. Повечето от тех са кресливи тесногръди арогантни и комплексирани маргинали. И най-важното - по стереотип за тех ние сме нещо по-долно, а всичко българско за тех е срамно и гадно.

Бе я да си трошат главите! "




------------------------------------------------------------------------------

Те, шамарите ще растат право-пропорционално на обема на познанието на българското общество за фиро-същността.

Редактирано от Илijцъ на 16.04.08 12:51.



Тема Re: Nema shamari za pravi mazhiнови [re: blgarturk]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано17.04.08 13:10



Повтаряй си тая мантра, глупи. А и в мъкидуня прави мажи нема. Има само наведени и с блажена усмивка разтворили бузи.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: Илijцъ]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано17.04.08 13:13



Това, което си цитирала е точно. Аз и не искам да ги правя наново българи. Ако някой от тях реши да е българин - добре. Шамарите са затова да престанат да крадат историята ни, да имат смешни претенции за малцинства и територии. Щях да напиша и да престанат да ни плюят ама нека си плюят, то е до акъл. Щото трябва да сме луди заа да ги пуснет в НАТО или ЕС при положение, че е ясно че ще създават проблеми на всичките си съседи със смешните си претенции. И най-вече на нас. На нас проблеми не ни трябват.



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор kилиkaндзep (зелен)
Публикувано17.04.08 13:51



Да!



Тема Re: инфpaчepвeннови [re: инфpaчepвeн]  
Автор AGLER ()
Публикувано17.04.08 14:23



Аз и не искам да ги правя наново българи. Ако някой от тях реши да е българин - добре.


За съжаление 90% от тези които се изкарват
българи го правят заради паспорта!
За да се шетат из ЕУ!
Щом се докопат до пасоша стават пак
антички кратуни!
За това трябва
ДА СЕ СПРЕ С ИЗДАВАНЕТО НА БЪЛГАРСКИ ПАСПОРТИ!
Кой взел, взел!
Ако някой толкова държи на БГ паспорт, да се
ОТКАЖЕ ОТ македонско ГРАЖДАНСТВО!
Иначе да върви на майната си!



Тема Re: Яки шамари.нови [re: инфpaчepвeн]  
Автор Faktor-X (ентусиаст)
Публикувано17.04.08 14:45



Татар а да си ебеш мамката ти? Или аз да ја еба?



Тема Re: Яки шамари.нови [re: Faktor-X]  
Автор Илijцъ (Една_негаторка)
Публикувано17.04.08 15:00



Ама, верно го е изгонила жена му след оня случай с "нолиджа" ...



Тема Re: Яки шамари.нови [re: Faktor-X]  
Автор инфpaчepвeн (член)
Публикувано23.04.08 15:51



Какво, бе глупи? Нервиш се нещо. А шамари де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.