Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 13.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема До всички лицемери във форума и...нови  
Автор sondoke (боил)
Публикувано26.03.08 23:01



...правещи се на защитници на свободата на словото и честността, а именно Чефо, Заплес, Айсел, Тулса и т.н. Защо никой от вас не се застъпи за вдигане бана на Зиези, който е баниран от 2 седмици?



Тема Баш ми е гайленови [re: sondoke]  
Автор Zaples (Разсеян такъв)
Публикувано26.03.08 23:02



за Индиана Джоунс



Тема Задаваш риторични въпросинови [re: sondoke]  
Автор Fallen_AngelМодератор (St.Lucifer)
Публикувано26.03.08 23:03








Тема Re: Задаваш риторични въпроси [re: Fallen_Angel]  
Автор Faktor-X (ентусиаст)
Публикувано27.03.08 00:34



за тоа што блгарин преставјава обратно от принципиелност





Тема Леко обиден ...нови [re: sondoke]  
Автор пoпПъpвaн (поназнайващ)
Публикувано27.03.08 11:01



... от това, че си ме пропуснал от списъка на лицемерите ...


АЗ СЪМ ЗА!
ЗА това да бъде вдигнат бана на Зиези, ако е баниран!
ЗА това да бъдат вдигнати и всякакви други банове на уж "провинили се" в този клуб хора ... и никове
Със Зиези имам задочни спорове по разни други теми, наричал съм го заради някои негови твърдения лъжец! И все още за някои изказани от него тези го наричам и в този момент лъжец! НО! Това не ми пречи да контактувам с него по други теми и да влизна във всякакъв вид диалог с този участник във форум Македония на Дир.бг, както и в друг форум.

А когато не ми харесва нещо в него, мога да му го кажа. За конкретното нещо, а не въобще да го отрека - като човек и като цялостна постановка ...

Такаааа ... сега е ред на местният .... с байрячето"Ц"(цар, цензор ... цикада) или квото е там ... да измисли причина за да не "пусне" Зизко Може да се спита с палетата - някой вече "пусна" партенката, че Зи не е Зи, а е ... някой зи.
Умни, комитски, умозаключения - и попа не е "оня поп", а е крадец на ника на "истинския поп" ... и хоп .... банче в История, на ябанджийски даже, галантно ..."Чао..."

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
P.S.
Понеже сега го видях това :
Тема A toa znaci samo edno .......... [re: gomora]
Автор Dunek_areнт Дyнek (сръболафещ тюрк)
Публикувано 27.03.08 01:21
....... deka ova ne e forum so pravila , deka ovde ne vlade zakonot , DEKA OVDE NEMA PRAVDINA ..... tuku deka forumov se koristi za PROPAGANDA .......... a Dunek kato MAKEDONEC sos odredeno nivo na inteligencija i soznanie i pomaga na BUGARSHTINATA vov svojata misija ........... pa zatoa ne go banirame , zatoa ce go iskoristime ......... SVE ZA BUGARSHTINATA , SVE ZA BUGARIJA .........


Значи, "тъпият македонист", ...., ...., ...., ...., ....., ...., ....,(уф, запецна ми точката), абе исках да изброя част от прикачените на Дунек определения, та значи тоя, дето казва че е обикновен македонец и не иска някой да му обяснява, че се е объркал ... той схванал, че това не е форум с правила, а пропагандна машина и има избирателност от страна на модераторите ... пък нашият "Ц" се прави на улав ...

Пускай Зиези и приеми, че си сложен само за да триеш спама, а не да "възпитаваш"!

Редактирано от пoпПъpвaн на 27.03.08 11:20.



Тема твърдо за, нонови [re: sondoke]  
Автор antikomunist (стар клубар)
Публикувано27.03.08 11:15



само ако представи медицинска епикриза от клиниката на девети километър!



Тема Re: Леко обиден ...нови [re: пoпПъpвaн]  
Автор HOlyGanGs7eR (feld-marshal)
Публикувано27.03.08 11:17



зиези си заслужи банирването и заради спам .



Тема Притеснявам се, ченови [re: sondoke]  
Автор studen_t (ентусиаст)
Публикувано27.03.08 11:22



останах единствения защитник на българския произход на сърбите.





Тема Re: До всички лицемери във форума и...нови [re: sondoke]  
Автор Чeфo (същия)
Публикувано27.03.08 13:17



Господине сондоке, банирането на Зиези не ми беше известно. Зиези за рзлика от поп Първан не обърна внимание върху положението си пращайки лични бележки до други участници...

Но ето, застъпвам се и за Зиези, въпреки че неговите мнения не са ми любимото четиво.

Но, както стана ясно, далеч по-важно за този форум е да се спазват вече приетите правила. Не разбирам защо гомора не се придържа към тях, а е готова да търпи порой от обосновани протести. Би било етично, а и за нея много по-лесно да модерира по правила важащи за всички! Нито форумът би пострадал от произволни решения, нито и тя би си хабила толкова нервите.



Тема Re: До всички лицемери във форума и...нови [re: sondoke]  
Автор icel (ентусиаст)
Публикувано31.03.08 19:01



Нямам представа, че Зиези е бил баниран 2 седмици.

Сега да очаквам ли да ми се извиниш или да подметна на модератора да те банира заради персоналната обида.






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.