Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:54 20.09.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: кои са ПО македонцинови [re: Ziezi]  
Автор нaциoбyлrapo (понаминаващ)
Публикувано04.03.08 00:27



Ти беше ерудит, но с течение на времето се превърна в идиот.
Каква е темата, та постинга ти е такъв, а?
А...?



Тема Re: кои са ПОнови [re: нaциoбyлrapo]  
Автор ropaн4e ()
Публикувано04.03.08 00:39



И какво искате вие, от каракачанското вмро, да пропбщите част от Македония към България ли?
За какво му е на македонеца да живее в държава, в която преди всеки избори управляващите поправят избирателния закон, полята пустеят, заводите и фабриките ако не са вече нарязани за скрап се използват като декори за филми, и единственото спасение е емиграцията.





Тема Re: кои са ПОнови [re: ropaн4e]  
Автор нaциoбyлrapo (понаминаващ)
Публикувано04.03.08 00:44



По този въпрос не сме ли беседвали вече с теб?
И какво общо има тук ВМРО?



Тема Re: кои са ПО македонцинови [re: Ziezi]  
Автор Дeньo ()
Публикувано04.03.08 01:10



Скъпи ми Цьеци от който произлезнаха българите,

Всичко иде с времето си! Не трябва, а и не е редно да се правят народните дела по "сръбски". Аман от тая КГБ-ярска издънка Атака, не може ли да си останем трапезни патриоти без да слушаме истеричните крясъци на обладани от бесове? Не само бесове, но и други скрити заложби има Волен, съдейки по залитанията му в актовата фотография... Казано накратко, кефех ти се на автохтонската идея, макар и честичко да залиташ по крайности, обаче напоследък с тези атакистки лозунги стана "леко" банален и даже се превърна в перосна нон грата по форумните простори. Аз като доброжелател, те моля да успокоиш топката и да ни спестиш лозунгите на вашата партия. Няма да успееш да ни "покръстиш" в защита на сърбите. Сега е часа на възмездие и те трябва да платят. Не ми пука кой кум, кой сват и кой на кого брат. На оня свят всеки бива съден поотделно. Единственото справедливо нещо е македонистите и сърбите да си платят за мизериите, без значение каква ни е генетичната връзка с тях.

Байдъвей, евреите са екстра. Така че стига антисемитизъм и продължавай да автохтонстваш със здраве!


Редактирано от Дeньo на 04.03.08 01:14.



Тема Re: кои са ПО македонцинови [re: Дeньo]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано04.03.08 01:20



Ти кога падна от Луната бе, Деньо ?

виж какво съм написал аз, а после кви ги дрънкаш ти

дребни душици сме ние, които търпим рязания нерез доган да управлява България, и търпим в учебниците по история, от които и до днес се учат нашите деца, да пише, че древните българи били тюрки, а техните владетели ханове

какво ви сърбят македонските българи, които с право не искат да са доганови турци или "прабългарски" тюрки

А!?


Скъпи ми Цьеци от който произлезнаха българите,

Всичко иде с времето си! Не трябва, а и не е редно да се правят народните дела по "сръбски". Аман от тая КГБ-ярска издънка Атака, не може ли да си останем трапезни патриоти без да слушаме истеричните крясъци на обладани от бесове? Не само бесове, но и други скрити заложби има Волен, съдейки по залитанията му в актовата фотография... Казано накратко, кефех ти се на автохтонската идея, макар и честичко да залиташ по крайности, обаче напоследък с тези атакистки лозунги стана "леко" банален и даже се превърна в перосна нон грата по форумните простори. Аз като доброжелател, те моля да успокоиш топката и да ни спестиш лозунгите на вашата партия. Няма да успееш да ни "покръстиш" в защита на сърбите. Сега е часа на възмездие и те трябва да платят. Не ми пука кой кум, кой сват и кой на кого брат. На оня свят всеки бива съден поотделно. Единственото справедливо нещо е македонистите и сърбите да си платят за мизериите, без значение каква ни е генетичната връзка с тях.

Байдъвей, евреите са екстра. Така че стига антисемитизъм и продължавай да автохтонстваш със здраве!


милиционерите псевдопатриоти тук в клуба и по принцип в измисленото вмро най-ги дразни, когато някой им казва истината

посочи ми поне една буква или запетайка от моя постинг, която не е вярна и не е на мястото си

не ми се закачай с моята скромна личност, ами си изтърпявай болката мълчаливо и аскетично, защото истината боли, и лек за нея е осъзнаването й



Тема Re: кои са ПО македонцинови [re: Ziezi]  
Автор нaциoбyлrapo (понаминаващ)
Публикувано04.03.08 01:29



Нямаше ли някакво правило постингите да се придържат към темата?
Къде спи модератора?





Тема Re: кои са ПО македонцинови [re: нaциoбyлrapo]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано04.03.08 01:34



Тодор Александров е потомък на тюркските "прабългари" според българските учебници

искаш ли да ти цитирам "българската история",която продължава да словоблудства, че имало някакви "прабългари" от тюркски произход, некви монголоидни братя, един от които заселил Македония едва в 7-ми век, настанил се на чужда земя някакъв чергар кривокрак

и аз да бях македонски българин, на когото му тикат паметници на тюрки , и аз щях да реагирам остро



Тема Не си в ред.........нови [re: Ziezi]  
Автор DragoooN (член)
Публикувано04.03.08 01:38



Лягай да спиш, не си в ред.





Тема Re: Не си в ред.........нови [re: DragoooN]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано04.03.08 01:44



къв ми се праиш бе





Тема Тези работи нестават така.нови [re: DragoooN]  
Автор ropaн4e ()
Публикувано04.03.08 01:55



В отговор на:

и аз да бях македонски българин, на когото му тикат паметници на тюрки , и аз щях да реагирам остро



Тези работи не стават така. Не може хем да извиваш ръце, хем да искаш да те уважават.

Защо Каракачанов на остави самите македонци да си решат въпроса с паметника, а се е дотътрял от София да им украсява дворовете със бюстове на български офицери.

Макединците никогаш нема да простат на Т. Александров фактот дека е предал Кукуш в бугарски ръце. Това требе да го знаят много добре булгарашите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.