Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 23.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема сърбофобите са юродинови  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано02.12.07 22:23



сърби=българи



Тема юроди...поднебеснинови [re: Ziezi]  
Автор Kyдyrep (шатраджия)
Публикувано02.12.07 23:58



сърби=авари





Тема Re: юроди...поднебеснинови [re: Kyдyrep]  
Автор SOS.CA (пристрастен)
Публикувано03.12.07 01:26



BUDALI=PEDERI



Тема Re: сърбофобите са юродинови [re: Ziezi]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано03.12.07 12:54



И сърбите така са мислили при Съединението и са тръгнали да ни подкрепят срещу Османската Империя, а ние като любезни домакини сме побързали да ги посрещнем любено с хляб и сол. После и ние сме им отишли на гости. Много братски са биле тогаз односите мегу нашите две братски словенски држави. Плод именно на тази любов (ох, много е романтично, ще се разплача) е Македония.



Тема Re: сърбофобите са юродинови [re: Capt.Vimes]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано03.12.07 13:11



у нас, а и по света, много често брат брата убива, умнико !

Ако Кубрат е разсъждавал като тебе, щеше да видиш Велика България през крив макарон !

такива като тебе са рупори на българофобията, която газ пикае, ако усети някаква възможност за обединение на българите

тука разни ми бръщолевят, че албанците били абсолютно мнозинство в Косово, и всякакви подобни дрънканици, в защита на тези мангали !

Това е все едно в общия дом , в който живеете с брат си, в неговия апартамент да дойдат мангали миризливи, да живеят неколко години, а ти после да разправяш, че апартаментът е на мангалите, защото като малки сте се били с брата си, подтиквани от комшийските деца !

вразумете се глупендери нещастни !



Тема Re: сърбофобите са юродинови [re: Ziezi]  
Автор инцидeнтeн ((ама връхлитащ))
Публикувано03.12.07 16:07



Сърбофобите са юроди, а сърбофилите са кретени.
Ти на мене ми дай нормалните хора.



Bien recueilli, débouté de chacun.

Тема Re: сърбофобите са юродинови [re: Ziezi]  
Автор нaциoбyлrapo (понаминаващ)
Публикувано03.12.07 16:17



Не си само от един месец друго лице, както си мисли Крез.
Той е на прав път, но ти си друг от много повече време.



Тема Re: сърбофобите са юродинови [re: нaциoбyлrapo]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано03.12.07 18:14



Изобщо няма промяна в мен. Бях повече оптимист, признавам, и вярвах, че българите ще надвият над шпиони и чуждопоклонници. Но българите са доста великодушни и благородни, за да усетят, че сред тях има предатели и платени провокатори.

За това явно трябва да бъдем малко по-крайни, и да започнем да казваме Истината малко по-често.

Аз винаги съм смятал сърбите за братя на българите, и нещо повече - за българи. През 1999 година бях пощурял, както сега - тогава заради бомбардировките на чифутите от америка над моите братя, а сега заради слугинажната политика на нашта политическа сган - заради Българската земя Косово.

Мръсния мангал костов и коня стоянов тогава , преди 8 години предадоха Българския суверенитет, за да могат мръсните чифути да убиват българи в Сърбия, днес солташака на каракачанов - гоце, изгнилия комунист мръсен, предаде свещената българска земя Косово в ръцете на миризливите мангали шиптъри.

Изобщо не съм се променил, вижте ми постингите от 1999 година - същите са - тогава нервите ми не издържаха, пишех откровено и невъздържано, сега също !

В тоя форум някои имат претенции да са родолюбци, но са обикновени памперси на политическата сган - тази мръсна гнила миризлива тор, която е покрила милата ни Родина, и иска да я задуши, да умъртви българите на Балканите, да покрие всичко с лепкавата си слуз българофобска.

вмро е инструмент на българофобията

в момент, когато азиатските чергари завладяват все повече и повече България, вмро се задоволява да бъде единствено сърбофобска и македонофобска дружинка с факли, фон на геноцида над българите, който се извършва от комунисти, евреи и турчееща се сган

Всеки, който е за това, Косово да се даде на шиптърите, е изрод и българофоб !


Косово е Свещена Българска земя!

мръсниците гоце , каракачанското му куче и другите от дружинката са за затвора заради предателство на националните интереси на Българите !

повечето тук са измекяри, пропагандатори на антибългарска политика !



Тема Re: сърбофобите са юродинови [re: Ziezi]  
Автор Capt.Vimes (C219 fan)
Публикувано03.12.07 19:50



Ся остава да кажеш, че мечтата ти е била да станем република в Югославия и баш-българите от Београд да управляват сите бугари заедно.

Това със Съединението не е чак такъва прблем. Но това което сториха с Македния, брат да плюе по брата ми е доста по-трудно. Не им мисля злото на сърбите, бих се радвал всички страни около нас да са богати и щастливи, защото тогава и при нас ще се живее по-добре. Но съм забелязал, че ние все се привързваме към разни страни. И уж сме братя, а ни забиват нож в гърба. Като агне сме сред глутница вълци, а трябва да сме вълковдав. Силните ги уважават, а дупедваците...





Тема Re: сърбофобите са юродинови [re: Capt.Vimes]  
Автор Ziezi (ex quo Vulgares)
Публикувано03.12.07 20:09



Силните ги уважават, а дупедваците...

Ти се правиш на силен пред сърбите ли бе, пред братята си !?!?

Абе я ходи зе дуй на турците с едномилионна армия бе, какво се дуеш на сърбите ?!?!

Силна турция ти се приискала, та и ние да сме били богати ?!
Господи, прибери си вересиите !!!

Единственото признато българско малцинство от съседните държави е в Сърбия бе, психопати изгнили !

гърците и турците изклаха и асимилираха поне два милиона българи бе, нещастници прости !

готови сте да дадете Свещената Българска земя Косово в ръцете на най-големите мангали на Балканите, само да не е собственост на брата ви сърбина !

паплач продажна миризлива , комуноиди нещастни, съветски запартъци, американски чикии!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.