Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 26.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема така е, но не само за мененови [re: Faktor-X]  
Автор antikomunist (стар клубар)
Публикувано05.09.07 13:53



а за цел свет и особено за тези, които го управляват света



и го управляват с цел колкото се може по-малко шушкави подобия на държави да останат на нашата планета. Така че вие шушкавите сте изчезващ вид



Тема а защо си мислиш,нови [re: Faktor-X]  
Автор antikomunist (стар клубар)
Публикувано05.09.07 13:57



че нашите тайни служби си немат по-важни работи от признаването на разни шушкави държави??

и кога ще отговориш кво е па това нещо "ве ме ре о татарка"?? Кво чекаш, германците ли?





Тема Re: така е, но не само за мененови [re: antikomunist]  
Автор Faktor-X (минаващ)
Публикувано05.09.07 13:59



Точно јас и ти сме два разлиќити света, а кој ќе успее во животот ќе видеме. Јас секогаш навивам за доброто





Тема Re: а защо си мислиш,нови [re: antikomunist]  
Автор Faktor-X (минаващ)
Публикувано05.09.07 14:02



ВМРО е Внатрешна Македонска Револуциона Организација. А Ве Ме Ре о е - татарска иди питај у Полиција какво е те се ја измислили и дојди да ми кажеш





Тема добро и лошонови [re: Faktor-X]  
Автор Дyxът нa Coфмak (безпристрастен)
Публикувано05.09.07 14:05



са относителни неща. Например за теб е добро да помогнеш на угнетените хора в Пиринско, а за мен е лошо да играеш на националистически струни, които общо взето все водят до влошаване на положението на тези, за които ти уж се бориш





Тема нещо се правиш на улав, анови [re: Faktor-X]  
Автор antikomunist (стар клубар)
Публикувано05.09.07 14:06



НЕ, малкия - съжалявам, но НЕ АЗ и ти. А ТИ и ЦИВИЛИЗОВАНИЯ свет! И дали ти ще успееш или света - ЦРУ, ФСБ, Сикрет сървиз и МОСАД отдавна имат мнение по въпроса





Тема Re: не съмнови [re: Дyxът нa Coфмak]  
Автор Faktor-X (минаващ)
Публикувано05.09.07 14:10



што чуден човек си, сега кога гледаш дека сите наводни бугараши големи биле цинкароши, ти почнуваш да ги правдаш. Не е исто да отидеш во чужбина и да потпишеш нешто зошто таква била политиката во целата страна и тоа некој долгогодишно да се занимава со шпиунирање па на крај станал и прецедател. Мислам тебе те сваќам потекнуваш од македонци се имаш одродено така да кога еднаш си се побратимил со ѓаволот цел живот ќе си живееш со него. Така да не ми е ни чудно сега кога те гледам како правдаш едно од најнеморалните работи во животот шпиунирањето. Ништо чудно за некоја година да те видам како ќе правдаш некој кога ќе ти влезе дома и ќе ти собере се што имаш.



Тема НИКОЙ не те пита какво е ВМРО,нови [re: Faktor-X]  
Автор antikomunist (стар клубар)
Публикувано05.09.07 14:10



ти можеш ли да четеш бе?

Питам те какво е точно това нещо : "ве ме ре о - татарка" и още нещо - щом ти не знаеш какво е, защо го употребяваш?



Тема Re: нещо се правиш на улав, анови [re: antikomunist]  
Автор Faktor-X (минаващ)
Публикувано05.09.07 14:14



Абе ако е така нема да има лустрација и да ги покажуваат досиејата. Во цивилизиранит свет и кај мене шпиуни не може да бидат на раководни функции затоа и се прави лустрација ако не знаеше еве ти кажувам. А ти што си изгубен во време и простор е твој проблем и само твој. И немој живти мајка Каракачанов да го изедначуваш со Путин, Мосад итн, излизаш на смешник

Зошто за путин се претопоставјава дека е агент а за мосат никогаш не се направило лустрација, так да тоа е огромнаааааа разлика



Тема Re: НИКОЙ не те пита какво е ВМРО,нови [re: antikomunist]  
Автор Faktor-X (минаващ)
Публикувано05.09.07 14:16



Не знаев какво е но денеска разбрав каде да дознам па те молам отиди до Ме ве ре то и ја ела да ми кажеш там сичко знаат






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.