Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 15.06.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Кой е за .........???!!!  
Автор DragoooN (член)
Публикувано26.07.07 12:57



Правилното ни отношение към македония и македонския въпрос се определя от правилното ни отношение към БКП, БСП, ДС с лицата си Гоце, Серж и т.н. десетки хиляди във власта. Не може да "громим" македонизма вънка, преди да сме изчистили милиционерските си обори вътре!!!!! То и затова бранковците во фиром си действат, защото и тук гоцетата на ДС си ни управляват!!!!

Позорна е такава фалшива държава, ако и европейски член!!!





Тема Re: Кой е за .........???!!!нови [re: DragoooN]  
Автор Kyдyrep (шатраджия)
Публикувано26.07.07 13:17



Що ти стана бре драконе? Не е ли време за отмор и море?





Тема Окончателно решениенови [re: DragoooN]  
Автор Бaбa_Илийцa (Една_българка)
Публикувано26.07.07 13:29



...правилното ни отношение към БКП, БСП, ДС с лицата си Гоце, Серж и т.н. десетки хиляди във власта

Аз съм против да ги разтрелваме, но бихме могли да ги заразим.
С глисти например.

Сериозно - "правилното ни отношение" следва да бъде проявено на избори, за които май Мавъра и Гнома вече се готвят.
Формират ни "правилното отношение", един вид.
Което си е същата ченгесарщина отсекъде.

Редактирано от Бaбa_Илийцa на 26.07.07 13:41.



Тема Re: Кой е за .........???!!!нови [re: DragoooN]  
Автор Calis (Елф ;))
Публикувано26.07.07 13:29



Аз съм за! Какво ще направим първо ?!

Money, so they say
Is the root of all evil today.



Тема Re: Кой е за .........???!!!нови [re: Kyдyrep]  
Автор DragoooN (член)
Публикувано26.07.07 13:33



Веке беф... и сум още повеке солен и льут!!!


Сега сакам да побарам малко гоцета..............



Тема Шопите, оште ли мислу дек су бугари?нови [re: DragoooN]  
Автор Skopjanecot (минаващ)
Публикувано26.07.07 13:38



Не ли се осеќат македонци или срби? Па шопаците не су бугари, а најблиски се сас Македонците и Србите, по обичаете, веруту и песмете.





Тема Крез, изчисти ми темата !!!!нови [re: Skopjanecot]  
Автор DragoooN (член)
Публикувано26.07.07 13:47



Крез, моля те, по правилата - веднага ми изчисти темата от скопския паразит!!!!
А следващия път - и изобщо от клуба за непрекъснат малоумен спам!!!





Тема Re: Окончателно решениенови [re: Бaбa_Илийцa]  
Автор DragoooN (член)
Публикувано26.07.07 13:54



".....за които май Мавъра и Гнома ......ни формират "правилното отношение", един вид. "

Бабо, дай малко повечко за това .?!





Тема Малко повечконови [re: DragoooN]  
Автор Бaбa_Илийцa (Една_българка)
Публикувано26.07.07 14:32



Било:

Сериозно - "правилното ни отношение" следва да бъде проявено на избори, за които май Мавъра и Гнома вече се готвят.
Формират ни "правилното отношение", един вид.
Което си е същата ченгесарщина отсекъде.

Малко повечко:

Сериозно - "правилното ни отношение" следва да бъде проявено на избори.

Някои политици вече обявиха мобилизация и събират под знамената си всички сили.

За тях е много важно да формират"правилното отношение" на електората към институциите в България, респективно към техните представители.

Дори и с цената на откровен нихилизъм към тези институции, разбирай към държавността.
Целта оправдава средствата. Важното е пак да сме до кацата с меда.

Лично за мен, това е най-обикновенна предизборна обработка, на която не ми е приятно бъда обект.


Благодаря за вниманието.






Редактирано от Бaбa_Илийцa на 26.07.07 14:38.



Тема Да си дойдем на темата....нови [re: DragoooN]  
Автор DragoooN (член)
Публикувано26.07.07 17:16



Да си дойдем на темата.

Не може в 2007 някой в света да ни вярва или да ни вземат на сериозно, когато ни управляват бивши служители на БКП и тайните й служби от 1989.
Не може посланикът ни в щатите в 2007 да е от висшия ешелон на ДКМС и член на секретариата на БКП от 1989. Не може 7 от 9-те съветника на президента ни да са гоцета от 1989.
Не може в 2007 всички наши посланици по света да са гоцета от 1989.

Каква унизителна и жалка картинка!!!!!!!!!

Не може, когато наред със сестрите ни от френския самолет слизат Сесилия и Бенита Валднер, долу да ги посрещат най-висши “български държавници” – ченгета от типа Гоце, Боце и Гецо /и от трите власти познай кой-кой е??/, а около височайшите гостенки да кръжи Мица /Бокова/. Цялото комунистическо войнство!!! Това ли е България в 2007???!!!

Ох, Майко моя, родино мила...........!!!!!





Тема Имаш моята пълна подкрепа!нови [re: DragoooN]  
Автор MHИ (истинският)
Публикувано26.07.07 17:36



Тук в клуба и от macedoniainfo.com

Безрезервна подкрепа!



Тема Re: Да си дойдем на темата....нови [re: DragoooN]  
Автор Бaбa_Илийцa (Една_българка)
Публикувано26.07.07 18:39



Не може в 2007 някой в света да ни вярва или да ни вземат на сериозно, когато ни управляват бивши служители на БКП и тайните й служби от 1989.
Не може посланикът ни в щатите в 2007 да е от висшия ешелон на ДКМС и член на секретариата на БКП от 1989. Не може 7 от 9-те съветника на президента ни да са гоцета от 1989.
Не може в 2007 всички наши посланици по света да са гоцета от 1989.


Бих сменила "не може" с друг глагол и ще се съглася?
Защото е факт, че може и ни приемат.
Също така не бих употребявала "всички".
Доносниците вън!

Ние сме само седем милиона с пропорционалното количество високо квалифицирани хора.

Колко пъти трябва да изтребваме (визирам след 44-та година) в пряк и преносен смисъл главите, които са пълнени по 30-40 години с пари от нашия джоб?

Трудно приемам и лекотота с която се квалифицират хората сътрудничили и сътрудничещи на специалните служби.

Навсякъде по света службите си плащат за да имат на разположение най-добрите умове на нацията.

Въпрос на ниво на отговорност.
Когато взимаш съм решение какъв хладилник да си купиш е най-ниското битово ниво. Когато купуваш кораб с хладилници е друго ниво и иска друго ниво на квалификация. Когато взимаш решения засягащи бъдещето на цял народ (и по-близко и по-далечно) имаш нужда от много, много и специална информация. Е тя идва от специалните служби. Както впрочем и вариантите за едно или друго действие.

Хората в службите не са нито чудовища, за каквито лекомислено ги обявяваме, нито пък са вундеркинди, които да знаят и да предвиждат вся и всьо. Те работят, повтарям, с най-грамотното, което нацията е създала за себе си.

Това са нещата.

Крайно време е да приемете, че и Айнщайн е бил под крилото най-напред (още от 1931 г.) на британските, а след това на американските специални служби.
Прочетете поне "Дипломацията" от Х. Кисинджър.

И отново и отново - ИЗБОРИТЕ са инструмента, с който избираме кой къде да кръжи....

Редактирано от Бaбa_Илийцa на 26.07.07 18:42.



Тема Kaквo щe oпpaвиш c избopи?нови [re: Бaбa_Илийцa]  
Автор УйнaПeнa (ентусиаст)
Публикувано26.07.07 18:54



Haли пoлoвинaтa oт глacyвaщитe cтapци-идиoти ca били дoнocници и ги e cтpax дa нe ги paзкpият. Kaк c дoнocи ca зapaбoтили пaнeлкaтa, в кoятo "живeят" днec c дeцaтa и внyцитe cи... A тeзи видиoтeни кoмyнoиди (нaшитe poдитeли, дe) ca пъpвa жичкa зa вoдичкa нa вcички избopи...



Тема Re: Шопите, оште ли мислу дек су бугари?нови [re: Skopjanecot]  
Автор УйнaПeнa (ентусиаст)
Публикувано26.07.07 19:12



Cкoпиянeцo, зa кaквo ca ти пoтpeбaли тeзи пpocтaци-кoмyнoиди? Haли тe пocтoяннo дъpжaxa и дъpжaт "cлyжбитe". Haли кaтo чyeш "гoцe" и ти cтaвa яcнo нa кaквa cтoкa cи ce мepaклaндиcaл?!



Тема Re: Да си дойдем на темата....нови [re: DragoooN]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано26.07.07 21:32



А ти гласува ли или нямаше време?




ТЖ

Тема Различно е..........нови [re: Бaбa_Илийцa]  
Автор DragoooN (член)
Публикувано27.07.07 00:08



Ще сложа по-долу само няколко ключови думи, за да се усети разликата:
- има наши служби тайни, има наши служби явни, няма идеология - има интереси, няма държава - има мафия.......





Тема Re: Кой е за .........???!!!нови [re: DragoooN]  
Автор Jovan Damaskin (makedonec)
Публикувано27.07.07 01:55



Privet Drakone, kazah go na MNI i na teb shte go podskazha : Neobhodima e borba na vsichki frontove. Niama vreme da rabotim samo na ednoto pole - vatreshnija dvor se urezhda pri sledvashtite izbori, vanshnija dvor se urezhda na momenta. Pasivnosta na edin ili drug front niama da ni bade prostena vav badeshteto...

Prav si - apsoljutno sam za - no ne za smetka na borbata za balgarshtinata v Makedonija. Nikoga ne e bilo lesno na istinskite patrioti - no ako sa chakali vinagi toja i onija ne shte e nikoga puknala i edna pushka sreshtu tiranijata...

Taka che, idvajte tuk da gromime makedonizma, a pri sledvshtite izbori s malko poveche promisal za kogo da se glasuva i samo ako niakoj si e ostanal v kashti !

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.


Тема Re: Да си дойдем на темата....нови [re: DragoooN]  
Автор koмитa (български)
Публикувано27.07.07 10:25



Това с тайните служби вече никой не го ебе. Да не би да си мислиш, че запнадните политици, не са свързани с техните си тайни служби? Света е устроен по абсолютно един и същи начин във всяка една държава. Схемата е една и съща.

Чуждото не искаме, но и своето не даваме!


Тема Re: Да си дойдем на темата....нови [re: koмитa]  
Автор Mиpa_M (несериозна)
Публикувано27.07.07 12:18



"Света е устроен по абсолютно един и същи начин във всяка една държава. Схемата е една и съща."
И аз мисля, че има нещо такова.



Тема Re: Кой е за .........???!!!нови [re: Jovan Damaskin]  
Автор DragoooN (член)
Публикувано27.07.07 15:55



Йоване, Винаги съм бил за "твърдо" громене на фиромщината / или казано п.т. на Асномщината/, защото е титов продукт, почиващ на антибългаризъм и е синоним на геноцид, антиисторизъм и морален социален колапс, а във външен план - на великосърбизъм и стремеж към агресия. Но винаги съм подчертавал, че ефекта ни е нулев, защото не е до приказки - това е работа на БГ правителството и Външно министерство. Истинското БГ управление трябва да е дълбоко обидено на сърбите и скарано с фиромските помияри, докато не исчистят кратката си история. Началото на историята им се нарича АСНОМ-1944 и е плод на сърбославски комунизъм. Ако сега трябва да сътрудничим с един такъв концлагер- Гулаг, то можем да го правим само ако не сме българи. Даването на БГ паспорти е византийщина в най-грозната й форма - проява на дипломатеческа слабост и политичиско мижитурство - ефекта от това рано или късно ще бъде "обратен".

Аз говоря за ясни и открити БГпозиции от името на истината - ТОГАВА БГ СТАВА СИЛНА. НО.......!!!!!!!!Това комунисти не могат да го направят!!!!!

Затова /на комита/ - да отделяме нещата. За спец служби не само ДА!! Съм за много, много яки спец служби, които да предотвратяват боя на брега на Вардара, а не да разбират за случилото се от вестника, Съм за много яки спец служби, които да раздават Пасош само на проверени българи, Съм за за много яки спец служби, които да създадат структури за защита на 30 000 македонски българи во фиром...... и т.н. и т.н.

ОТНОВО!!!! Всичко това е илюзия, когато държавата ти е мафиотска и се управлява от старите ДС-БКП ченгета





Тема Re: Кой е за .........???!!!нови [re: DragoooN]  
Автор Jovan Damaskin (makedonec)
Публикувано27.07.07 22:20



A be prav si...no dokato ni dojde vremeto da ni pitat mene i tebe kak da varvat neshtata - predlagam na tuj bojno pole da gromime vragovete na Balgarija!



(Ne biva nashite ideali da umirat zaradi nedazite na toja ili onija politik ili sluzhba - ima vidovden, ima novi izbori, da tragvame i da ubezhdavame horata - che poslednite godini v BG e naj silna imenno partijata na neglasuvalite - i neja maj naj-mrazia sled chervenite

Da bides denes bugarin vo R. Makedonija e prasanje na intelektualen predizvik.

Тема Re: Кой е за .........???!!!нови [re: DragoooN]  
Автор Mpakorop (Българскифашист)
Публикувано27.07.07 23:01



Точно така, прав си напълно.

Сакар планина - перлата на Тракия



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.