Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 31.05.24 
Политика, Свят
   >> Македония
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Бугараш, търсят се юнаци като тебе за съдействие>>  
Автор MHИ (роден с късмет)
Публикувано30.03.07 02:16



как да качим в интернет този филм за геноцида на турците над арменците и българите от Източна Тракия. Турците трябва да не влизат в ЕС. Филмът е много подходящ да покаже на Европа, че турците нищо не са избили да търсят влизане в съюза. Няма място за тях там...??? Ето оригиналното запитване в Политика:
Страхотен удар се готви срещу Турция и срещу ДПС !
Автор S.P.Q.R_ (Porchi Romani)
Публикувано 29.03.07 21:11





и също :



и :





Sono Porchi Questi Romani



Тема google videoнови [re: MHИ]  
Автор KAGAN (аджамия)
Публикувано30.03.07 13:01



аз си мисля за сайт като youtube, Лесно, бързо , без добълнителни програми. само че такъв който не ограничава дължината на филмчето. Мисля че в google vidеo ще е ОК.

като не знам нещо питам Гуугъл

Редактирано от KAGAN на 30.03.07 13:28.



Тема Re: Бугараш, търсят се юнаци като тебе за съдействие>>нови [re: MHИ]  
Автор KAGAN (аджамия)
Публикувано30.03.07 13:36



правилноли съм разбрал? Ще има не про българска а направо Българска партия в МК???????? Хитро , надали ще спечели в началото повече от 20 хил гласа но подозирам че популярносттаи ще расте :)))

като не знам нещо питам Гуугъл



Тема Re: Бугараш, търсят се юнаци като тебе за съдействие>>нови [re: MHИ]  
Автор Гeнko (маршал)
Публикувано30.03.07 13:40



МНИ, имаш писмо в кутията.



Тема Re: Бугараш, търсят се юнаци като тебе за съдействие>>нови [re: MHИ]  
Автор Kyдyrep (шатраджия)
Публикувано30.03.07 15:07



МНИ, не те знам колко си голям, но в повечето случай си ми правил добро впечатление тук. Ще ти кажа само едно и го имай на ум, па ако щеш се вслушвай в думите ми:
Турците каквито и да са били, са други днес и едва ли е нужно да описвам доброто им отношение към нас, защото който е пътувал в Турция или има приятели турци го знае добре. Всяка омраза или демонстрация на такава е абсолютно вредна за отношенията ни с този съсед. Форума, който си дал показва една тотална политическа незрялост на участниците в него и опазил ни Господ от такива, които могат да седнат в утрешния ни парламент. В добавка към всичко това едно трябва да е ясно: МАКЕДОНИСТКИТЕ ПСЕТА ОПИТВАТ И ЩЕ ОПИТВАТ НА ВСЯКА ЦЕНА ДА ПРОВОКИРАТ КОНФЛИКТ МЕЖДУ НАС И ТУРЦИТЕ. Те знаят чувствителноста ни на тази тема и се възползват от това, подстрекавайки лесноподатливите българи към неадекватни действия спрямо турци, мусюлмани и т.н. Бъди разумен и достоен българин и обичай, а не мрази.



Тема Поставяне на нещата на правилните местанови [re: Kyдyrep]  
Автор MHИ (роден с късмет)
Публикувано30.03.07 17:40



не означават влошаване на отношенията към съседите.
Това трябваше да го направят управляващите комунисти срешу агресивната политика на противоконституционата партия ДПС в Родопите и изобщо в България.
Турция трябва да остави Кюрдите да се самоуправляват-на първо място.
2. Да платят 1000 милиарда Евро на Армения за геноциада в 1915 г. и да им си върнат земята окупирана от тях.
3. Да си върнат Източна Тракия на България и да платят 10 милиарда обещетения на България искани само от Сидеров. Тогава до Констанинопол всичко е българско заграбено и няма какво да търсят в Европа....

И след като изпълнят дълговте си към съседите си ще се окаже че желанието им да влизат в Европа е нереалистично...



Тема Re: Поставяне на нещата на правилните местанови [re: MHИ]  
Автор Циниk (анархоиден)
Публикувано30.03.07 19:21



..... Да платят 1000 милиарда Евро на Армения.....

.... да платят 10 милиарда обещетения на България искани само от Сидеров...






Ти бе нормален ли си????



Тема Браво, бравонови [re: MHИ]  
Автор Циниk (анархоиден)
Публикувано30.03.07 19:29



Само закачајте се вие со Турција.


Само да не плачете после ако ве уапе... Да не почнат и Турците да снимаат плачовни филмчета за „туристите“ од 1989 година, или за судбината на македонските Евреи, па после да се чудите што ве снашло?!? Пари за това лесно ште се намерат, во турсkо-американско-израелска копродукција, на пример.

Think about it....



Тема Re: Браво, бравонови [re: Циниk]  
Автор Calis (Елф ;))
Публикувано30.03.07 20:55



Даа 89та изклахме милиони турци! Само не знам кой в момента гласува по избори от името на тези покойници.

Money, so they say
Is the root of all evil today.


Тема Re: Браво, бравонови [re: Calis]  
Автор Циниk (анархоиден)
Публикувано30.03.07 21:06



Абе не е толку важно што точно сте направиле тогаш. Поважно е како тоа може да биде претставено денес, и со каков мотив може да биде направено тоа.


Ако воопшто можеш да разбереш што сакам да кажам...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.